• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Dík. Takže na kovový výztuže latě a k latím pak kontra palubky... Odkud to je? Někde z freetekno trucků (nebo jak se to jmenuje)? Že bych se mrknul na zbytek.
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    KOOTCHA: od vedle
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    HEJSEK23: nahoď, budu rád. Obzvlášť mě zajímá k čemu jsi přivrtal ty palubky. Já přemejšlel jen o tapetě.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    KOOTCHA: ses blízko první dás polystyrenovy desky presto parotěsnou folii a to schovas palubkama ..ja sem se to ucil od Gustava od CA :) ..mozna nahodim naky fotky
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    na léto se chystám natřít střechu stříbrnou odraznou barvou na střechy... tak poreferuju :)
    za mě ma bejt maringotka soliterní kus tyhle přístavky nádstavby bleee
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    CUKI: jo, jo. reflexni barva strechy bude vyrazne hezci :)) no jo, cuki, tak ja zas pujdu :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    KOOTCHA: jestli myslíš takový ty čtverce s "ornamentem" tak na to zapomeň. Ta izolace bude mít nějaký smysl jen pokud bude mít nějakou rozumnou šířku. což se o subtilní destičce říct nedá. Jen to bude extrémně ošklivé. To víc pomůže pokud natřeš střechu bílou, nebo ještě lépe nějakou reflexní barvou...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Jo, to je mi jasný. Ale myslim, že izolace obecně funguje jak na teplo, tak na zimu. No uvidim jak moc tam bude na chcípnutí, když tam budu pravidelně větrat. Doteď jsem tam přijel vždycky po pár dnech a bylo tam peklo. Tak si kdyžtak postavim venku stan, no :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    KOOTCHA: stropni desky budou dobre izolovat v zime.. proti slunci je fakt idelani dalsi nadstřížka s mezerou mezi puvodni srechou...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    to jsou rady :)) a nebo ji postavit za polarni kruh. ted me napadlo, a mozna je to kravina, co takovy ty polystyrenovy stropni desky? nejsou moc tlusty, jsou ohebny a taky dost hnusny teda :)) ale mozna lepsi, nez dratem do oka, ne?
    NYA
    NYA --- ---
    nebo postavit marinu do stínu, když to jde :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    KOOTCHA: Natáhnout cca půl metru nad střechou plachtu s přesahem na jih pomůže alespoň proti nejhoršímu. Ale izolace je základ.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    to by me taky zajimalo. jdu do ni v dohledny dobe taky bydlet a premejslel jsem jak ji zaizolovat, abych neprisel o moc prostoru a aby to kopirovalo tu stropni klenbu...
    EMK
    EMK --- ---
    Blíží se (doufám) teplé dny a s nima léto. Máte nějaký trik, jak omezit výheň v bydlení? Myslíte, že pomůže nad maringotku postavit provizorní přístřešek?
    NYA
    NYA --- ---
    TWORBO: na vydání knihy s fotkama o životě na kopci v maringotce s celou rodinou
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    TWORBO: jo aha, knizka...
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    NYA: na co ze shanej 50 000? nejak to z toho nechapu...
    NYA
    NYA --- ---
    to je moc hezkej projekt ze Žítkové

    Hithit - Naživo(t) z maringotky
    https://www.hithit.com/cs/project/2228/nazivo-t-z-maringotky
    FEEX
    FEEX --- ---
    Schaustellerwagen, Ackermann, Anhänger in Hessen - Marburg | PKW Anhänger gebraucht kaufen | eBay Kleinanzeigen
    https://www.ebay-kleinanzeigen.de/...nzeige/schaustellerwagen-ackermann-anhaenger/426728294-276-4832
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    TLOUDEV: Tak jasny,ale lenost mi samozrejme velí hledat jednodussi cestu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam