• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    NYA
    NYA --- ---
    to je moc hezkej projekt ze Žítkové

    Hithit - Naživo(t) z maringotky
    https://www.hithit.com/cs/project/2228/nazivo-t-z-maringotky
    FEEX
    FEEX --- ---
    Schaustellerwagen, Ackermann, Anhänger in Hessen - Marburg | PKW Anhänger gebraucht kaufen | eBay Kleinanzeigen
    https://www.ebay-kleinanzeigen.de/...nzeige/schaustellerwagen-ackermann-anhaenger/426728294-276-4832
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    TLOUDEV: Tak jasny,ale lenost mi samozrejme velí hledat jednodussi cestu.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    NOMAAD: nebo zvedni strechu.
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Myslím že se to jmenuje typ T.je jich taky celkem dost.

    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NOMAAD: tohle je nejakej hybrid, ne? kulaty jak orlican ale vyssi se schodem na patro.. stejne to budes muset jet okouknout vzdycky, tak leduj i vysku a mas to. orlicany hned zavrhnes a pak nabidka neni tak siroka
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    KRALIK: Jinak ta tvoje pěkná,koukal jsem na ní na Liběchově:)
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    KRALIK: Jo,německá vypadá rozhodně nejvyšší.A myslím že i tahle klasická je vyšší než Orličan,ale nevim....

    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NOMAAD: ta moje nemka ( [ lide z maringotek ] ) ma asi 215 cm, lehce zkoseny rohy, ale minimum. orlican nebrat, tam by sis zlomil krk
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Ahoj,mám dva metry a chci marínu...Myslím že ve většině budu mít problém se postavit,takovej Orličan vypadá že je fakt nízkej...Nevíte v jaké maringotce se URČITĚ postavím?Dík.
    MATT
    MATT --- ---
    PEEP: jasně, nic mezi hrcem a teplovodnim topenim neexistuje.. ;)
    PEEP
    PEEP --- ---
    LITTLEPUNKK: podlaha nejak zvlast vystuzena neni - je mozne ze je pod kamnama lehce prohla.

    R6ANDREW: zalezi na okolni teplote - nerikam, ze tak topime, kdyz je -15,ale kdyz je lehce nad nulou, tak se to da...okolni teplota ti urcuje cas druheho zatopu

    MATT: ano voda ma nejvetsi tepelnou kapacitu - ale hodlas si delat v maringotce teplovodni topeni?? ...zkouseli jsme to s hrncem plnym vody na na kamnech a krom toho, ze byl na petry velky a zavazel, tak se z nej jeste pri nahrati odparovalo dost vody, takze vevnitr bylo jak v pradelne
    MATT
    MATT --- ---
    do stejnyho objemu vody se toho tepla vejde vic, ne? ale uznavam, ze s cihlama se pracuje lip..
    CUKI
    CUKI --- ---
    R6ANDREW: Záleží na klimatu, ale taky na tom jak je to sálání izolované. Pokud by se to teplo dostávalo z tech šamotek pomalu, tak můžou sálat i ráno
    QYDO
    QYDO --- ---
    To mi přijde taky nějaký divný
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    Tak. A nejak se mi nechce verit, ze par polinek rano vytopi samotky natolik, ze salaj do vecera. (teda otazka je za jakych klimatickych podminek, ze)
    LITTLEPUNKK
    LITTLEPUNKK --- ---
    PEEP: a řešily jste nějak to zatížení podlahy ? přece jen ty šamotky jsou těžký jak pes...
    EMK
    EMK --- ---
    PEEP: thx
    PEEP
    PEEP --- ---
    EMK: my topime v petrach, ktere jsem obskaladal samotovyma cihlama ze starych elektrickych akumulacek - pak ti staci rano zatopit, dat dve polena- kamna se naakumuluji a pak znovu zatopis na vecer. Nemusis furt resit prikladani a skrceni kamen a jeste usetris drevo.
    EMK
    EMK --- ---
    SMYSLOV: Já právě jedu jenom dřevo, ale na jaře a na podzim dost bojuju s přetopeností.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam