• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    EMK
    EMK --- ---
    BALOSH: já myslím, že úplně na pohodu. Bude k tomu i nějaká terasa? Možná už se řešilo, tak kdyžtak sorry. ;)
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Zevnitř je to příjemný

    TUKI
    TUKI --- ---
    Wohnwagon – Wege zur Autarkie Dein Wohnwagon - Außen & Innen
    http://www.wohnwagon.at/1-dein-wohnwagon-aussen-innen/
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    PHRASE: Hahaha :) taky nám to dneska došlo... No posuvná asi nebude nakonec, ještě mám v plánu udělat nejakej "obloukovotej" arkyř kolem těch dveří po schůzce s plechařem/střechařem. Tak třeba me pak ještě něco napadne.

    PHRASE
    PHRASE --- ---
    BALOSH: tuším, žes tu v minulosti psal o posuvný okenici nebo mříži, budeš dělat? A jen na výšku pod střechu maríny nebo to máš v plánu nějak nabastlit po celé výšce dveří?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    PHRASE: Rám je 160 x 195. I po 4 měsících peneření po inetrnetovejch bazarech jsme nacházeli dřevěny s rámem minimálně 210 na výšku což by bylo nad střechu.

    Po dnešku už se jedná o hlavní vchod, před ním nebudou schody ale terasa alespoň 3m šiře od maringotky aby se rozšířil prostor k užívání - venkovní jídelna a "konferenční sál" v jednom.
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    BALOSH: Jaký rozměr mají tedy tyto dveře? Předpokládám, že budou sloužit jako hlavní vchod?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Každopádně s každou hodinou co trávim na týhle maringotce si ujasňuju co chci na další udělat jinak a proč.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    SMYSLOV: Plně rozumim.... Dřevo byl původní plán, nicméně cena je jasnej argument Další věc co nás tlačí je čas. Koncepce je kancl, kuchyňka a sprcha pro obsluhu květinový farmy s možností přespání.

    Tak se nám nechtělo investovat větší sumy a když jsme zjistili, že čekáme potomka tak bylo jasno.

    Jo a ty dveře sem samozřejmě chtěl na výšku boční stěny, jen moje drahá a těhotná si nenechala vymluvit, že si o to neurazim hlavu (mam přes 185 cm).
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    chápu touhu po světelnosti uvnitř mariny...
    předem se omlouvám za negaci, ale mě tohle nebere...
    asi jsem konzerva už pro daný tvar maringotky tak i zvolený materiál dveř/oken...
    (kdybych se vydal touhle cestou volil bych truhláře a dřevo)
    PAVLA123
    PAVLA123 --- ---
    Ja si koupila tuto https://www.decodoma.cz/Anatomicka-matrace-POLIMAX-14-cm.html a take zkratila. navic se na ni krasne lezi a neboli zada jako z predchozich, takze doporucuji tento typ - ozkouseno.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Máme to tam :)

    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ja si postel dal asi o 70cm vys a mam pod tim misto na regulerni skrinky. to mi prijde praktictejsi. vyuzijes aspon i tu vejsku a na posteli se krasne posadim.
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    TLOUDEV: to se da resit tak ze na dvou i vice mistech si udelas otvirani jen casti-napr po odstrceni/odkloneni jen jedny madrace apd. No a neco mas zepredku,neco zezadku. Nikdy jsem nemusel debordelizovat celou postel. Naopak velmi pohodlne
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    AYOS: :-) mene pouzivane... dobrej for. A prosim reakce radeji uz soukrome, nejak se nam tu z toho stala uplne offtopic diskuse o ho*ne.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    AYOS: hmm... tak ty vis ze je to oser, a premyslis, ze tu postel jeste vic rozsiris... nechapu te. radeji si udelej z toho pulmetru u zdi prostor na skrin po cele vysce a postel klidne zmensi - ono je sice hezky mit pro sebe letiste jako krava, ale to sis misto maringotky mel koupit nejakou vilu s velkou loznici ;-)
    a popravde, postel sirky 140cm pro dva staci uplne v klidu.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    AYOS: veci v odklapecich postelich je celkem zlo. Chapu, ze se snazis setrit mistem, ale mel jsem to kdysi v aute a neskutecne me sralo, ze jsem musel vzdycky debordelizovat celou postel, abych si mohl sahnout pro trenky.
    EDAK
    EDAK --- ---
    AYOS: asi me nikdy neprestane udivovat neschopnost, pripadne neochota lidi hledat na googlu. proste tam napis vyroba matraci na miru a vyjede ti asi milion odkazu
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    AYOS: A nemůžete ty dvě postele o 90° otočit a do vzniklý mezery nad hlavu si dát kousek desky s molitanem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam