• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    JINDRICH: Původně sem z nich chtěl udělat "foto stěnu" na focení produkce, nicméně se mi je nevede demontovat bez poškození, sou silně přilepený tím asfaltovym papírem a silně proschlý - hodně praskaj. Zkusim jich odte co nejvíc sundavat opatrně.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    BALOSH: mel bych zajem o par tech starych palubek - kdyz koukam jak je vymenujes za novy. (daj se blbe sehnat a obtizne se delaj v tom rozmeru novy - podarilo se mi zachovat ty puvodni ale nemam moc materialu na pripadne budouci opravy/predelavky).
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    BALOSH: jedeš! pecka :)
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Pokrok, ale už ji začínám nenávidět :-D

    postimage
    MARTINAA
    MARTINAA --- ---
    GESTO: ok, diky za tip:))
    GESTO
    GESTO --- ---
    MARTINAA: se zeptej martinky jak jsou dobry :D i kdyz na marinu to bude mozna az moc
    MARTINAA
    MARTINAA --- ---
    Potřebovala bych se poradit s někým kdo zná kamna Jotul 602, který se tu nedávno řešily. Konkrétně, jak velký rozdíl je mezi typem 602N a 602CB?
    Slyšela jsem na tyhle kamna samou chválu, ale týká se to i o polovičku levnějšího typu N? Jestli to chápu správně tak ten nemá to dvojitý spalování.. ale je pak opravdu o tolik lepší než "normální" kamna?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EMK: Jojo bude velká dylka buď cela Maringotka nebo trochu kratší a šířka 2-3m
    EMK
    EMK --- ---
    BALOSH: já myslím, že úplně na pohodu. Bude k tomu i nějaká terasa? Možná už se řešilo, tak kdyžtak sorry. ;)
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Zevnitř je to příjemný

    TUKI
    TUKI --- ---
    Wohnwagon – Wege zur Autarkie Dein Wohnwagon - Außen & Innen
    http://www.wohnwagon.at/1-dein-wohnwagon-aussen-innen/
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    PHRASE: Hahaha :) taky nám to dneska došlo... No posuvná asi nebude nakonec, ještě mám v plánu udělat nejakej "obloukovotej" arkyř kolem těch dveří po schůzce s plechařem/střechařem. Tak třeba me pak ještě něco napadne.

    PHRASE
    PHRASE --- ---
    BALOSH: tuším, žes tu v minulosti psal o posuvný okenici nebo mříži, budeš dělat? A jen na výšku pod střechu maríny nebo to máš v plánu nějak nabastlit po celé výšce dveří?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    PHRASE: Rám je 160 x 195. I po 4 měsících peneření po inetrnetovejch bazarech jsme nacházeli dřevěny s rámem minimálně 210 na výšku což by bylo nad střechu.

    Po dnešku už se jedná o hlavní vchod, před ním nebudou schody ale terasa alespoň 3m šiře od maringotky aby se rozšířil prostor k užívání - venkovní jídelna a "konferenční sál" v jednom.
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    BALOSH: Jaký rozměr mají tedy tyto dveře? Předpokládám, že budou sloužit jako hlavní vchod?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Každopádně s každou hodinou co trávim na týhle maringotce si ujasňuju co chci na další udělat jinak a proč.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    SMYSLOV: Plně rozumim.... Dřevo byl původní plán, nicméně cena je jasnej argument Další věc co nás tlačí je čas. Koncepce je kancl, kuchyňka a sprcha pro obsluhu květinový farmy s možností přespání.

    Tak se nám nechtělo investovat větší sumy a když jsme zjistili, že čekáme potomka tak bylo jasno.

    Jo a ty dveře sem samozřejmě chtěl na výšku boční stěny, jen moje drahá a těhotná si nenechala vymluvit, že si o to neurazim hlavu (mam přes 185 cm).
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    chápu touhu po světelnosti uvnitř mariny...
    předem se omlouvám za negaci, ale mě tohle nebere...
    asi jsem konzerva už pro daný tvar maringotky tak i zvolený materiál dveř/oken...
    (kdybych se vydal touhle cestou volil bych truhláře a dřevo)
    PAVLA123
    PAVLA123 --- ---
    Ja si koupila tuto https://www.decodoma.cz/Anatomicka-matrace-POLIMAX-14-cm.html a take zkratila. navic se na ni krasne lezi a neboli zada jako z predchozich, takze doporucuji tento typ - ozkouseno.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Máme to tam :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam