• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek

    V prvni rade pro ty, kteri se chteji castecne vymanit z okovu otrokarskeho systemu, pro kutily i zahradkare, divky i chlapce, podiviny i samotere. Maringotka jako domov. Tuning, tipy a triky, kazdodenni tvrda drina a pocity sladke, kysele i hořké. Vitejte doma, lide z maringotek.

    nastenka: Pruvodce nakupem maringotky (resp. prednakupem) ...aneb nekupuj zajice v pytli

    related: [ Malá bydlení nejenom mobilní ]

    rozbalit záhlaví
    CUKI
    CUKI --- ---
    RFK: 3/4 hodiny na metro už je dost daleko :-( To je mnohem dál než z Berouna, co na tom že je to Praha. A pronájem POUZE pozemku za takový prachy v týhle lokalitě (příroda nic moc), navíc se tam už začíná vyměřovat obchvat. Ten kámoš platil tuším 4k ale i s chatkou... To ty úvaly mi přijdou mnohem lepší i tou dostupností, ale taky asi záleží jak kde. Tam je super ten vlak.
    RFK
    RFK --- ---
    je to za měsíc. a bez elektřiny. kolik budem platit za el nevíme protože to bycho mohli řešit počítadlama kwh se prodávaj asi za 300 takový do zásuvky.
    CUKI
    CUKI --- ---
    RFK: To nájemné je za rok nebo za měsíc? Případně co v tom je započteno? (voda, el.) Kamarád hledá něco na téhle straně Prahy, ale je fakt že se odtama z okolí (chat. osada v Dubči) už jednou odstěhoval jen si nepamatju proč už tam nechtěl bejt... Vim že mu vadila doprava do Prahy, že to je sice blízko, ale ne až tak jak se zdá, ale myslím že to nebyl hlavní důvod.
    RFK
    RFK --- ---
    Čau. Moje žena objevila luxusních 7500m2 v Praze Dubči. Je to vzrostlý jabloňový sad. Je tam studna i elektřina. Majitelé nájem chtějí počítat podle"domácností" tj. maringotka (náklaďák,dodávka) a v něm dva loidi klidně i s dětma nebo zvířatama :). cena za jednu "domácnost" se pohybuje něco kolem 2200,- S tím,že by nás tam mělo být 5 "domácností" Hledáme především někoho kdo má vztah k přírodě a zahrádce,řemeslům,umění a tak dále. :) Pokud by někdo projevil seriozní zájem tak at mi napíše. Dík
    STYSSKY
    STYSSKY --- ---
    KITIARA: tak tohle je supr!
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    Inzerát na Bazoši

    Prodam vlek byvala maringotka
    - Děčín 407 01
    - 14 000 Kč
    - 18.2. 2017

    Prodam vlek byvala maringotka - Děčín, prodám
    https://stroje.bazos.cz/inzerat/71448583/Prodam-vlek-byvala-maringotka.php
    ZONKER
    ZONKER --- ---
    ztracený bednění a taky nepociťuji po 3letech žádný pohyb.
    TSOH
    TSOH --- ---
    KOOTCHA: špalky dub... (průměr asi 30 cm a bez problemu)
    CUKI
    CUKI --- ---
    KOOTCHA: pokud to pracuje vlivem zámrzných cyklů, tak ti to nepomůže. Nejde o to ani jak pevný materiál a jak velkou plochu, ale jak hluboko do nezámrzné hloubky. Záleží na podloží a na místních podmínkách...
    EMK
    EMK --- ---
    KOOTCHA: já mám čtyři bukový špalky. Je to už skoro pět let a v pohodě.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Hele čim tu marinu kdo podpíráte na hlíně? Já ji mám 3 roky a chvíli jsem na to sral a loni to vyheveroval na betonový desky a podložil zámkovkou, ale zas si to sedlo a mám to na křivo a na kolech. Za chvíli tam zas jdu bydlet, tak to přes nějakou páku vyheveruju, ale nevim čim to podložit, aby to neujíždělo (je to malinko z kopce). Špalky? Nebo nedával jste někdo nějaký ztracený bednění, nebo něco? dík!
    PEEP
    PEEP --- ---
    Potreboval bych prevezt maringotku z Prahy na Moravu (Hranice), kdybyste nekdo chteli odvezt marinu opacnym smerem, tak se muzem podelit o naklady..
    KCE
    KCE --- ---
    a kruh je uzavren ;)
    KCE
    KCE --- ---
    tak hledej smudlo
    RODWY
    RODWY --- ---
    KCE: ram s tp za 30K bych bral hned!.)
    KCE
    KCE --- ---
    RODWY: tak to byl prvni inzerat co na me vypad z google, jen pro predstavu;)
    nakonec, muzes si postavit rezidenci na privesu/navesu pro bagry ;)
    napr
    BGV NPL 9 - Ostrava, prodám
    https://auto.bazos.cz/inzerat/70078588/BGV-NPL-9.php
    RODWY
    RODWY --- ---
    KCE: celkova 2t..tam se toho moc vymyslet neda.)
    RODWY
    RODWY --- ---
    KCHARI: naklad!.)
    KCE
    KCE --- ---
    tak kdyz to nespojis primo s sasi toho vozejku, ale postavis to zvlast jako naklad, tak si muzou rikat co chtej ale je to naklad. na jizdu nejaka ta kurta aby to vypadalo a trada.
    (za dodrzeni zakladnich pravidel a predpisu pro prevoz nakladu.)
    + moznost baracek slozit a podval pouzit na neco jinyho taky neni spatna..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam