• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    RFK
    RFK --- ---
    LESH: No jasně,ale já narážel na Liběchovskej sad,kde bylo sucho a písčito. U řeky je to samozřejmě jiná. Tam roste i když nezasadíš. :)
    LESH
    LESH --- ---
    RFK: polabská nížina, nejúrodnější kraj... ;)
    RFK
    RFK --- ---
    TWORBO: v údolí,tam kam řeka nanosila úrodné bahno asi jo,ale labe se zařezává do pískovců,tudíž ve vyšších polohách to bude asi troch jiný. ne?
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    FATALLUBA: polabi, nejurodnejsi kraj:)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    RFK: Štěrkopísek úplně přesně. A to okolo Labe. Směrem dál od Mělníku směrem ke Kokořínu je to skála a semtam nějaký jíl.
    Zasejc se tu dobře daří vinné révě :-)
    RFK
    RFK --- ---
    BALOSH: No bodejť :)
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Dubeč dobra, budem skoro sousedi. Stavíme maringotku vedle v D. Mecholupech...
    RFK
    RFK --- ---
    FATALLUBA: na mělníku je písčitá půda. V Dubči to vypadá slibně. Ostatně jmenuje se to tam Slatiny ale je tam meliorace.:) Kousek je krásnej výhled přez louky na rybník, malešickou spalovnu a všechny pražský sídláky,takže můžeš při západu slunce dělat kiš na pražáky nebo na ně rovnou vystrčit řiť. :)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Měli byste se vodstěhovat na Mělník a tydle městský manýry by vás přešli. Všudypřítomné vidláctví a souboj se stereotypy a úřadem, aby si mohl člověk postavit skromný příbytek na tom svym kusu rumiště :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    RFK: budte radi ze nemate osly...
    RFK
    RFK --- ---
    MASOO:jo ale to mi nevadí. to je zajímavý :)

    MASOO
    MASOO --- ---
    RFK: mrouskani kocek aka vrazdeni mimin
    RFK
    RFK --- ---
    MASOO: Mě teda hlukové pozadí nepřijde jako problém. já jsem poměrně hlukotolerantní. Vadí mi akorát ožralecký řvaní a řvaní kozy v říji :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    RFK: ...:D
    snad nam to vydrzi
    RFK
    RFK --- ---
    MASOO: jo tys vlastně tam. Docela vám to tam závidim. je to krásnej prostor,ale tohle bude taky bombička. tým mám asi už sestavenej,ale chybí nám ještě jeden pár nebo dvě buzny ale hlásil se turbo,takže bude ok :D
    MASOO
    MASOO --- ---
    RFK: pozorne to ctu, ale zatim sme na hristi i pres houkacky spokojeny
    RFK
    RFK --- ---
    MASOO: co ty? nešla bys do toho s náma? :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    RFK: nebo dalnice v pozadi a houkacky z Bulovky:/
    RFK
    RFK --- ---
    CUKI: Tak to je jasný. smlouva je základ- A jak řikám. Vztahy jsou základ. žiju takhle fakt dlouho a ještě jsem nemel větší problém. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam