• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    tak je to doma, az patej clovek se to odvazil odtahnout. a nebal se toho,souprava 22m a vzal to tunelem blankou:) kdyztak mam kontakt,umi odtahnout cokoli

    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    DUNAR_: Záleží jak náročný jsi, drahé to ani tak být nemusí, když střádáš materiál po různu a nejsi lempl a uděláš si to sám...
    CUKI: Tak asi je jasný, že v tom v zimě nebude chtít pěstovat rajčata :D Spíš to pokryje zahradní obývák v období dešťů ...
    CUKI
    CUKI --- ---
    PHRASE: Mě se to líbí, ale u nás by to bylo trochu nepraktické. Cornwall je místo kde zima prakticky nepřijde a fouká zde relativně teplý vítr. V našich podmínkách by to spojení dřevo-sklo bylo podstatně dražší a hlavně složitější...

    DUNAR_: Bude to asi řekněme "nelevné", ale mnoho lidí dá přednost bydlení v něčem pěkném, než v luxusním RD... Navíc oni to mají spíš koncipováno jako chatu.
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    TUKI: jojo
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    PHRASE: To není luxusárna, ale píčovina za cenu rodinného domu.
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    Jedna luxusarna. Tu prosklenou terasu bych taky jednou chtela k marine prilepit, skvelej obyvak navic :)

    Fotogalerie: Originální maringotka stojí nedaleko osady Trebudannon uprostřed anglického...
    https://bydleni.idnes.cz/foto.aspx?r=reality&c=A180411_112205_dum_osobnosti_web
    TUKI
    TUKI --- ---
    BEDLA: to je tvoje ?
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    CUKI
    CUKI --- ---
    GESTO: Myslím že od 3,2m nebo 3,5? Teď ti z hlavy neřeknu. Ty mobilheimy maj ty firmy co je prodávaj pěkně pošéfovaný, většinou je cesta od nich zdarma nebo za minimální cenu, ale kdybys od nich chtěl převést svojí, bude to mnohem víc.
    GESTO
    GESTO --- ---
    BEDLA: jj, uz se tesim az ji uvidim na vlastni oci, mne jen pobavilo jak na tohle maj koule hlavne lidi co maj Tatru. Mne taky kdysi odtahoval Karosu typek s Tatrou 815 :)

    CUKI: Takze benga az od tech 3.125? Se muzu schvalne zeptat lidi co bydlej par stovek metru od nas v mobileimu co to vsechno obnaselo...
    CUKI
    CUKI --- ---
    GESTO: Zatím jsem to v praxi neřešil, ale nadměrnej náklad by neměl bejt dražší, protože k tomu navíc nic nepotřebuješ. Jen oznámení. Až nad tuto hranici budeš potřebovat a hlavně platit policejní doprovod:
    § 40a
    Výše náhrady za poskytnutí policejního doprovodu
    (1) Výše náhrady za poskytnutí policejního doprovodu se stanoví jako součet částky 600 Kč za každý kalendářní den,
    na který byl policejní
    doprovod poskytnut, a celkové výše dalších nákladů spojených s poskytnutím policejního doprovodu.
    (2) Další náklady spojené s poskytnutím policejního doprovodu jsou
    a) 400 Kč za 1 hodinu služby policisty, který se účastnil policejního doprovodu,
    b) 15 Kč za 1 km ujetý služebním vozidlem Policie České republiky, které bylo použito při policejním doprovodu, a
    c) pořizovací cena materiálu spotřebovaného Policií České republiky při policejním doprovodu, s výjimkou pohonných hmot
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    GESTO: mam 815cku
    GESTO
    GESTO --- ---
    BEDLA: jakou? :D ja mu dohodil cislo na typa co ma T148 ;)
    Ale ty jses taky strelec hehe
    GESTO
    GESTO --- ---
    CUKI: 3.125m sirka uz je nadmernej naklad to mne prijdou ty tvoje ceny podezrele levny
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    SUOTAM: a co Tatrou?
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM: Co jsem koukal na ceny tak je relativně jedno jak je to velký, ceny jsou dost podobný i kdyby to bylo poloviční. Tak cca 34-40Kč/km (Berounsko, Praha-Západ). Je pravda že jsem nekoukal na dýlku, protože požadavek na mě byl postavit převozitelný bydlení do 25m2. tedy hledal jsem 3,125 x 8m s tím, že střecha bude širší. Možná že někde dál od Prahy to bude levnější, ale že by bylo vyloženě dražší převážet něco většího?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Prave papiry nema, ale nechtel sem jit tem problemum jeste naproti:) podval jeste zjistuju ale 12m s oji uz vyjde asi dost draze
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    bych neřešil většina z nás s maringotkama je stejně tahá na podvalu :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM: Takže má papíry? Pokud ne, tak je to už asi jedno, problém bude tak jak tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam