• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    CUKI: jo splet sem to

    největší povolená šířka

    1. vozidel kategorie M1: 2,50 m,

    2. vozidel kategorií M2, M3, N, O, OT, T: 2,55 m,

    3. vozidel s tepelně izolovanou nástavbou, u které je tloušťka stěn větší než 45 mm: 2,60 m,


    Nejspis to prave potahneme jako vozidlo
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM: Potáhneš ji někde jako vozidlo? A jinak je to 250-255cm ne? Do 350 šířky se to dá převážet v celku bez problémů. Nad už potřebuješ policejní doprovod.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Izolovali jste nekdo maringotku zvenku.? Usetrilo by to misto uvnitr, vnejsi rozmer se tim ale zvetsi na cca 275 cm. Maximalni povolena sirka vozidla na silnici je podle typu vozidla od 250 do 265 cm..
    Zabyval jste se tim nekdo?
    Mobilheimy maj bezne pres 3m..
    GESTO
    GESTO --- ---
    SUOTAM: kamosum odtahval jeden typ. pisu do posty
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    SUOTAM: Spíš obvolej pár chlapů v okolí, ne? Imho je to strašnej cenovej rozdíl, když se tam někdo potáhne dálku. Si myslim, že ti to bez papírů odtáhne kde kdo. Spíš aby to netáhnul po D1 přes půl republiky :) Já táhnul 8m plech za tatrou bez papírů po okreskách taky a odtáhl to první chlap, kterýmu jsem zavolal.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Nemate kontakt na nekoho, kdo si lajsne odtah maringotky bez tp? Nasli sme jednu krasnou, ale je 10m dlouha, celokovova a nikdo nevi kolik vazi (cca 5-7t).. Na to se bude shanet podval spatne..
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    SUOTAM: ebay.de ale z cen si sedneš na prdel .)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    neexistuje nakej web s inzeratama na maringotky z nemecka? neco jako mobile.de na auta?
    MASOO
    MASOO --- ---
    Autor Aleš Palán upozorňuje, že před životními pravdami je někdy těžké obhájit si názor, že náš život v "systému" je ten správný. "Když jsem se vracel z rozhovorů z šumavské divočiny, vždy jsem si musel položit otázku, proč se vlastně vracím a zda má smysl se snažit o práci, peníze a vztahy," říká v rozhovoru pro Aktuálně.cz.
    https://magazin.aktualne.cz/...-v-divocine/r~ceefc0d025d711e8ac3d0cc47ab5f122/?redirected=1520940724
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    k tématu ten jí dal co proto ale
    Maringotka 5 x 2,5m - nabídka - Brno, prodám
    https://auto.bazos.cz/inzerat/86724294/Maringotka-5-x-25m-nabidka.php
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    AYOS: Tak když je "staročeská" :)
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    AYOS: hele cena nevím jak píšu mít čas a peníze (je to můj sen mít starou dřevěnou maringotku se světlíkem)... ani jedno nemám a z maringotky jsem se přesunul s rodinou do domu
    SPOQ
    SPOQ --- ---
    Ja na to konto projel par inzeratu a koukam, ze ceny stale rostou... Docela cumim.
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    https://www.sbazar.cz/fink.roman/detail/26941373-prodam-staroceskou-cirkusovou-maringotku-8m

    mít čas, peníze pustil bych se do ní... ještě bych ale chtěl aby měla světlík
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    JINDRICH: Koukam,ze se tam nic nezmenilo:-) v ty zluto modry jsem pred lety par tejdnu bydlel, kdyz jsem varil a delal bar hercum a performerum pres leto:-) kouzelny misto!
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    vozovy park na svestkovem dvore v malovicich...
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    NYA: Dík za radu. Jo, to udělám na jaře. Zatím tam budu stejně přebývat jen občas.
    NYA
    NYA --- ---
    JEZINKA: ja vim, uz jsi to jednou psal. A ja uz ti jednou odpovedela :)

    Kdyz budes chtit pomoct nebo poradit neco kolem tvoji mariny, klidne rekni. Doporucovala bych ti sundat jeden sololit a podivat se na konstrukci, driv nez si to zabydlis.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam