• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    TSOH
    TSOH --- ---
    CUKI: Uprostred prostoru, jako pak vývod stropem ? Prijde mi nejpraktictejsi mit kamna u zdi (cca 35 cm od zdi) a kousek od dveri... Ale jasný, co clovek to ruzny uhel pohledu...
    CUKI
    CUKI --- ---
    TSOH: Pokud si člověk vyhraje s vnitřním prostorem, tak ty kamna můžou být uprostřed a tedy řešení prostupu je mnohem snazší.
    TSOH
    TSOH --- ---
    ETERNITE: Víc kolen při vedení venkem ? máš kamna s bočním vývodem a nebo s horním ?
    pokud povedeš stěnou, tak jedno koleno (boční vývod ) a pokud střechou, tak také jedno koleno (boční vývod), u horního vývodu nemusíš použít žádné koleno (střecha) . Já mám vedení střechou (bylo již tak a mám použita 3 kolena), ale přijde mi lepší z důvodu zatékání řešit nahoře stěnou (a vedl bych vnitřkem).... Zaizolování komínu bych neřešil... Je to v pohodě i jen s trubkou venku...
    ETERNITE
    ETERNITE --- ---
    TLOUDEV: já právě účinnost kamen zvýšit nepotřebuji....
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ETERNITE: ved vnitrkem a dej si na komin 'dedka', zvysis ucinnost
    ETERNITE
    ETERNITE --- ---
    Vedete komín uvnitř nebo vně maringotky? Při vedení vně vidím nevýhodu víc kolen-horší tah a zaizolování komínu. Vední vnitřkem zas méně místa a narušení střechy, větší vedro....Zajímají mě vaše zkušenosti....díky!
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    TUMADZR: content not found. pod cim to hledat?
    TUMADZR
    TUMADZR --- ---
    https://1url.cz/hM33o funglovky Kábory z Náchoda, kdyby se nekomu hodilo. Sorry za FB
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    nevim jestli bylo.... ale pekna maringotka a obsahly blog

    Rekonstrukce maringotky pro trvalé bydlení | Na Farách
    http://nafarach.cz/rekonstrukce-maringotky-pro-trvale-bydleni/
    JOHY
    JOHY --- ---
    ETERNITE: normální cena
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Zkus zavolat sem,že máš číslo od Matouše.
    +420730802701
    Jestli bude levnější ale nevim
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    KOOTCHA: Už je pryč.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Žádná velká paráda. Přeci jen to byla nouzovka než to dostavim, ale kdyby někdo sháněl marinu, tady je moje k prodeji. Případný podrobnější info třeba pošta.
    Maringotka Orličan - Česká Lípa
    https://auto.bazos.cz/...an.php?fbclid=IwAR3svR5EbL7NRT1b6VhmnxKWY8JORMZglnJqwM_2CB9OKSqr3Ovh0s3iO8Q
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    KOOTCHA: Já mám patro, zhruba v půlce maríny. Jsou tam věci, ale dá se tam i vyhodit matrace a natáhnout se: v tý kládě se to rozhodně hodí.
    KCE
    KCE --- ---
    MEZIPOLEMALESEM: asi tak, napis v cem konkretne je prolem?
    TSOH
    TSOH --- ---
    MEZIPOLEMALESEM: Si to tady pročti... Ale myslim, že se nadá vše od jednoho překupníka házet do jednoho pytle. Může přeprodat maringotku v dobrém stavu a může špatnou jen vyšperkovat (natřít a hodit např. lino)... taky zaleží, co máš za typ... Si ji pozorně prohlédni a uvidíš...
    MEZIPOLEMALESEM
    MEZIPOLEMALESEM --- ---
    ahoj maringotkáři! hledám někoho, kdo má osobní (případně zná osobně někoho) zkušenost s maringotkou od p. Navrátila. jsem tu v komunitě nově, našla jsem tady pár upozornění typu "pozor" a "nebrat", bohužel v mém případě je na prevenci už pozdě, takže mi pomůžete tím, že se se mnou podělíte o vaši konkr. zkušenost a způsob řešení... díky moc
    NYA
    NYA --- ---
    Jak jsem tu zastávala ty přírodní materiály, tak tady je web, kde prodávají ekologické přírodní barvy. Nejsou toxické a jsou na bázi mléka nebo jílu

    Mlékovky - Barvy pro život. Přírodní, ekologické a zdravé barvy do interiéru i exteriéru na dřevo, zdi i textil.
    https://www.mlekovky.cz
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    Sháním nějaký vyřazený starý banner. Čím větší a světlejší, tím lépe. Nevím kde a koho se ptát, tak kdybystě někdo měl nebo věděl.. dík
    TSOH
    TSOH --- ---
    CUKI: Jasný... tak nežiju tam celoročně... asi to bude trochu úsměvné, ale z okolních chat ve staré osadě jsem na tom asi nejlíp (co do izolace)... Jezdim tam i v zimě a topim no... Hudba budoucnosti je druhá ruina co tam mam a budu ji chtít udělat časem novou a tam dám izolace víc... (a hlavně se poučim z chyb co jsem nasekal na první boudě... :) )
    5 let bez topení ? smekám klobouk... tedy pokud se nejednalo o Karibik.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam