• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    SCHIFFI: Tak teď je to primárně pro ubytování sezónních návštěvníků nedaleký sklárny, takže se to nemuselo řešit, ale zateplený to je lněnou izolací a jestli si tam pak někdo dá oleják, přímotop, nebo s udělá prostup pro komín, to už je na něm.
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    KOOTCHA: jak se tam topí?? nikde nevidím kamna ani žádné jiné topidlo krom el.plotýnky...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ZA tim mikrobojlerem je ještě sprcha a záchod. A sorry za plachty. Stáhnul jsem to z fb a neupravoval.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Kámoš dodělal tu marinu, jak jsem před časem dával, a rovnou jí prodal. Tady je výsledek.








    ETERNITE
    ETERNITE --- ---
    CUKI: nevim, prý to jde...
    CUKI
    CUKI --- ---
    ETERNITE: pokud nemá technickou, tak asi těžko ne?
    ETERNITE
    ETERNITE --- ---
    Jak pojistit maringotku na prevoz(chlapík by nam ji odtahl za tatrou,ale chce na tech 5 km pojištění), když nemá ani výrobní číslo, natož technickou? Prý to jde jako přívěs,ale v pojišťovně mi řekli,ze ani náhodou... máte někdo zkušenost?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    hlavne to bude dost chabe zaizolovany, takze to stejne bude chtit vytrhat a predelat... ale vypada to pekne
    KCE
    KCE --- ---
    ZETOR_13: zapomen ze ti to cirkusak necha za 50k, spis tak 200k, a klidne jeste 2x tolik, podle situace na trhu maringotek.. je to ulet, ale holt dnesni realita, nejvic se vyplati postavit si to sam cely..
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ZETOR_13: podle me to bude 'divne smrdet' a pomuze jen to, kdyz to cely vyrves, zaizolujes a predelas k obrazu svemu, vic jak 50k bych za to nedal. nevim kolik stojej materialy v cechach, ale ja sem svepomoci predelaval trailer v kanade a stalo to cca 10-12 cad.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    Cirkusova maringotka původní - Praha 8 - Bazoš.cz
    https://auto.bazos.cz/inzerat/123776011/cirkusova-maringotka-puvodni.php
    potrebuji poradit, kolik by to asi melo stat? Zda se, ze je to opravdu povalecna cirkusacka maringotka. Vnejsek pomerne zachovaly, vnitrek funkcni, ale sololit a nabytek tak z 50. let. pripadne nejake samorobo dodelavky pozdeji. Takze interier zraly casem na kompletni rekonstrukci do dreva na miru.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    RSZ
    RSZ --- ---
    Taky marina:) 3 napravovy návěs

    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    zvenku je to porad stejny, fasadu budu delat az na pozemku. rozmery 11,5 x 2,5 x 4
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    SUOTAM: máš to pěkný! uka foto i zvenku.
    A jaký máš ty konečný rozměry?
    ETERNITE
    ETERNITE --- ---
    JEZINKA: Prodloužení je super, akorát je to nepraktické na převoz, čouhala nám z návěsu a bylo to celkem dramatický. teď se stěhujeme naštěstí jen o 10km, tak to zvládne traktor
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    ETERNITE: Slušný!!! Prodloužit to je dobrá haluz. Já koupil marignotku v takovým stavu, abych jí nemusel nějakou dobu vůbec upravovat, protože jsem na to hrozně levej. Ale plánuju příští rok sundat obložení, podívat se co tam pod tím je a asi to vyházet, vyměnit izolaci, obložit palubkama. Tak si můžem napsat a případně se navštívit, to vypadá jako super místo a super marína.
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    CUKI: Kladkou pretahnes cokoliv, zatlučeš kolik nebo za strom a jedeš bomby.
    Máme osvědčenou řehtačkovou kladku (9tun).
    CUKI
    CUKI --- ---
    Má někdo zkuenosti z dopravou mariny traktorem? Dá se potom na finálním place v měkké nerovné půdě posunout marina i nějak bez techniky?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    z hornbachu je tak spojovak a barvy:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam