• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ETERNITE: tyjo a mate tam pak vlhko? ja si v marine uvaril rano vodu v rychlovarce abylo to tam jak v tureckejch laznich.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ETERNITE: prijezdovka je z tyhle "zadni" strany, na stranu s vyhledem bude terasa na pilotech, tam to budeme muset obchazet. zatim je to takhle

    ETERNITE
    ETERNITE --- ---
    SUOTAM: ahoj matouši, to je super! přijde mi zajímavý, že máte vchod takhle zezadu. jak se vám to osvědčuje v každodenním životě?nebo máte dveře i z druhý strany?já si nedokážu představit pořád obcházet.ale vlastně jsem tu vaší maringotku z druhý strany neviděla...
    ETERNITE
    ETERNITE --- ---
    FRUITS: My v zimě prostě postavíme kolem kamen ze dvou stran šamotky na sebe a pak to na léto vyndáme:) Trochu to pomáhá, ale možná je to spíš psychologický. Na kamnech mám velký hrnes s vodou, ten kupodivu docela vyhřívá. Máme ale izolovanou podlahu.znám jednu rodinu co mají kamna obložená šutrama:)a někdo tu kdysi psal, že si vytvořil kovovou konstrukci kolem kamen v které je nádrž na vodu! to bych chtěla vidět.
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    Zdravím. Nemáte někdo nějakou fotku, nebo tip, jakým způsobem se vypořádát s tím hojně dporučovaným trikem "oblož kamna šamotkama"?
    Jako prostě na výšku v jedné vrstvě to nějak co nejblíže obložit kamna?
    Řeším, jak si přilepšit v ne uplně dobře zaizolované maringotce aby se teplo lépe akumulovalo
    Stejně tak jsem tu někde četl, že je dobré třeba podlahu/zdi vystlat polystyrenem či cihlami?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    bubnovani na boudach neslysim, jsou od vnitrku oddeleny dverma, v ty nizsi casti to ale bubnuje celkem nahlas,pri poradnym slejvaku. nejlepsi je ta vyvysena cast s pvc folii,dela to prijemnej uklidnujici zvuk, casem ji dam asi vsude
    FEEX
    FEEX --- ---
    A na ty zvýšený střeše zrovna pod komínem to je pvc folie?
    FEEX
    FEEX --- ---
    Akorát To musí bejt v dešti dobrej hluk, asi bych se smířil radši s Ipou na ty boudy
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    SUOTAM: Parada!!!
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    PHRASE: jj jeste tam pribudou vstupni dvere, je to zaizolovany, bude to predsin,botnik atd
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    SUOTAM: tohle je vchod + předsíň?
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    SUOTAM: Madrfakin vila. Dobra prace.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    slum architecture

    KAEL
    KAEL --- ---
    CUKI: Jj, smiseny bydleni
    CUKI
    CUKI --- ---
    KAEL: Nevím co je sb? smíšené bydlení? Pa bych to neřešil i když to zatím není vedlejší stavba. Ale Pro stavbu máš možnost využívat dočasné stavby.
    Mě šlo spíše o to upozornit na fakt, že marinu ani nic jiného nemůžeš parkovat kde se ti za chce i když je to tvoje. Nevěřil by jsi kolik lidí za mnou chodí s tím, že levně koupili pozemek a teď tam vadí marina a diví se proč...
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    NYA:
    UF0UN:
    To je právě ten problém, protože ten pozemek v katastru možná je veden jinak. Musím se na to podívat
    KAEL
    KAEL --- ---
    CUKI: Ja mam v uzemnim planu sb, a marinu opravuju a hodlam ji vyuzivat nez postavim barak, abych nemusel litat do mesta v tejdu po praci. to vykramaris vercajk a uz zas valis dom...
    CUKI
    CUKI --- ---
    NYA: ne v katastru, ale v územním plánu! Katastr stavební pozemek nezná. Zná akorát zastavěný pozemek pod stavbou.

    KAEL: Ta na to zapomeň, to že to vyjde jednomu, neznamená že to projde všem. Parkovat také můžeš jen na pozemcích tomu určených. Ale RD takové použití předpokládá. Pokud to nědo ale mrskne něam na louku a pod. Může to být problém.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam