• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    MIKEKT: Hlavně to nekupuj. Je to jak píše Hejsek. Jezdím okolo té světské "množírny maringotek" obden a jsou tam vidět i rozpracované kusy. Je to vsechno low budget provedení, okna z bazarů, nebo nějaký nejlevnější polský profily. Palubky tenký a pod tím poliš. Klidně se tam zajeď podívat a posuď sám i podle toho jak to tam vypadá. Všude bordel všeho druhu mezi kterým se pasou ovce. No kekel. Je to hned za Mělníkem, když se jede na Boleslav. Vlevo v zatáčce než přejedeš trať, za výrobnou bazénů.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Sem kkt. No jasně! fotky jsou ideální

    jak prosté Watsone
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Pozadej o fotky z prestavby, at vidis cim a jak je to zaizolovany, ta cena je samo mimo, na druhou stranu tak to dneska je.

    Vodu z kuchyne tlacim pod zem, zbytkama jidla asi zalejvat nechces, ale vanu mam vyvedenou vem a zalejvam tim stromky
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MIKEKT: podporovat koupí tyhle světský který z toho maj byznys kvůli kterejm jsou ceny tam kde jsou, je skoro jako si brát psa z množírny.
    ale to se mi to mluví když nesháním.
    Zvenku to vypadá dobře, ale jak poznáš co pod těma palubkama je teda nevim. Mohl to dělat lempl a za pár let to schnije a zplesnivý (třeba při blbě udělaný parotěsce) cena je podle mě samozřejmě přepálená.... Sám sem zvědav na další názory
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Ahoj chtěl bych koupit nějakou opravenou maringotku na naší louku. Koukám třeba na něco takového https://auto.bazos.cz/inzerat/169133821/maringotka.php jen bych tam hodil kamínka a na světlo nějakou možná se solarem.
    Jak se pohybují ceny? Je tohle nějaký průměr? Na co si dát pozor? Jak máte řešený odpad vody třeba z nádobí? Když se použije nějaký přírodní odbouratelny prostředek? Díky
    CUKI
    CUKI --- ---
    FREEK303: For the crane I used the really good guy from Zdice with Tatra.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    On to stavel na prodej
    TBC
    TBC --- ---
    SUOTAM: co to? přestalo ho to bavit?
    KCE
    KCE --- ---
    SUOTAM: pekny, akorat bych pridal digestor, jinak to bude nahore vyuzenej mekac;)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    na to potřebuješ jeřáb? Zeptej se Kutíka z Mayapur sound
    ten převážel kontejner když končil Pokojíček tak by mohl vědět
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    Hledam dovoz/transport zakoupeneho kontejneru/skrine na pozemek ve Vrazi u Berouna
    Transport wanted. For a box sizes 6,5 x2,5x2,5 m. Around a 100km. Who has tips for a company?
    CUKI
    CUKI --- ---
    MAWRHIS: Nouzově jak píše SUOTAM:, lépe udělat hlubší jímku a přívod zaizolovat. Dělal jsem to tak u mnoha staveb a žádný problém.
    A kdyby náhodou přívod neodolal. Mám ho udělaný tak aby šel dobře opravit.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Topnej kabel kolem trubky
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    Pokud někdo provozujete maringotku celoročně, jak máte řešenou vodu, aby nezamrzala? Moje hlavní varianta je asi udělat nádrž uvnitř/izolovanou venku a tu dle potřeby dopouštět ze studny, ale třeba už někdo vymyslel něco lepšího.
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    HEJSEK23: jen jsem dostal to echo , že musí pryč, tak ještě zjistim , jak vypadá uvnitř a tu cenu. .
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    mě to zajímalo jen tak pro sousedku, která finišuje rekonstrukci stejnýho typu
    MARA1113: vždyť já vim;-)
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    HEJSEK23: ....podivej se treba na Bazoš na A3S ,, to sou čísla :-))) ... tahalo se to v soupravě za V3Skou,stávaly 10-12 tis. fungl nový ze skladu ...
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    TROJKA: za kolik? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam