• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    TSOH
    TSOH --- ---
    Má tu někdo zkušenost s revizí katastru nemovitostí?

    Katastrální úřady provádějí kontrolu staveb a pozemků. Hlásí stovky tisíc chyb, je v tom velký nepořádek - SnadnoBydlet.cz
    https://www.snadnobydlet.cz/katastralni-urady-provadeji-kontrolu-staveb-a-pozemku-hlasi-stovky-tisic-chyb-je-v-tom-velky-neporadek/
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    SPAM:

    Mám k dispozici nové soláry za příznivou cenu:
    400Wp / 1722mm x 1134mm x 30mm / klasika MC4
    cena: 2500/ks

    Při větším odběru možná sleva.
    Faktura možná, bez odpočtu DPH
    víc info pošta :)
    MBL409
    MBL409 --- ---
    BALOSH: ten global je z Plzně - auto Zábraha. To bys musel jet tím směrem aby se to vyplatilo..
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Ahoj,
    potřeboval bych pomoct se stěhováním maringotky. Kontakt na odtahovku nějaký mám, nebo bych zkusilzavolat na tu z fota níže. Mám ale problém s tím jak maringotku dostat k odtahovce.

    Vím, že tu byla nějaká komunita v Praze Dubči, což je kousek od nás (Dolní Měcholupy). Maringotku mám ve starém zahradnictví a potřebuju ji odtáhnout k silnici. Vzhledem k tomu, že stojií prakticky na poli, bude asi jediná možnost traktor. Nemáte kontakt na nějakého traktoristu v okolí?

    Díky za rady
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SKAFF: Takovýdle bydlení si fakt nechceš pronajmout na několik měsíců, je to relativně malý, a tak tě v tom něco začne srát a jak to není tvoje, tak to nemůžeš předělat.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    SKAFF: imho koupit/prodat. nebo si porid karavan. mas to rovnou k ziti, i kdyz dost tesny, a prodas to hladce
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Dela nekdo v Cesku pronajem maringotek? Zbezne jsem nasel samozrejme pronajmy tam, kde ta marina fyzicky je, ale budu potrebovat nekde pul/tri ctvrte roku zit a idealne bych zil pred svym barakem, zatim co se bude rekonstruovat pres leto/podzim. Nebo je to picovina a je lepsi ji koupit a pak prodat?
    FAIRYPLAY
    FAIRYPLAY --- ---
    Ahoj, nejakej tip na spolehlivou odtahovku ( podval) na 7m dvoutunovou marinku? Z Valce k Decinu.
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    Nejlepsi!! = D
    MBL409
    MBL409 --- ---
    HEINZZ: jsem rád, že Tě to pobavilo
    byl to jen džouk… :-))
    Jelo to civilně, ale ženě jsem posílal, že už jí vezu…
    A měla podobný dotazy :-)

    MBL409
    MBL409 --- ---
    MIKEKT: hledal jsem od loňskýho září. Chce to trpělivost, sledovat a když se objeví, tak jednat…
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    MBL409: heh, fotka ty soupravy hodne vykouzlila usmev na tvari. = ) jak daleko si to vezl? A cestovni rychlost..? = )
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MBL409: jo asi by mi stacilo neco podobneho, ale nikde jsem nic moc zatim nevidel. bude je to zrale na komplet rekonstrukci nebo uz hotove. Ja si nejdriv zajdu na ten urad poptat jake jsou vlastne moznosti. Co si tam budu moct zaparkovat a jak dlohou prumerne trva zmena uzemniho planu.
    MBL409
    MBL409 --- ---
    MIKEKT: a co se trochu poohlídnout a za kilo někde v okolí koupit slušnou Orličanku?
    Než tyhle naleštěný bídy za mraky peněz.
    Pro tuhle jsem si jel v pátek a v sobotu jí hned otestoval slušnej slejvák. Střecha neteče, ostatní postupně..

    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    MIKEKT: Ja mam na zahrade nepojizdnej karavan za 30.00,- samozrejme prostor je stisnenej, ale nic mi tam nechybi, naposledy tam jezdim v rijnu, mam teda obrovsky stesti, ze zazemi mam kdyztak u sousedu, kdyz potrebuju, natahnu si od nich eletriku. Vodu si vozim v barelech. Jako prozatimni reseni mi to vyhovuje.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    MIKEKT: postav si tam starou avii nebo neco podobne levneho
    CUKI
    CUKI --- ---
    MIKEKT: pokud víš že nešlápneš do vosího hnízda proč ne. Ale pak je ten podvozek putna. stejně to tam nedovezeš na kolech.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    CUKI: No ja to mel v planu tak, ze schvaleni zadosti o zmenu UP muze trvat klidne par let a do te doby tam postavim maringotku. Po zmene UP tam postavim nejakou malou chajdu :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    MIKEKT: To je v celku jedno jestli chata nebo bydlení. Začal bych tou žádostí o změnu ÚP.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    CUKI: nechci to na stále bydlení, ale jen jako chatu. Je to na louce, ale přes cestu jsou 3 chalupy a pod lesem je vesnice. V územním plánu to není vedené jako stavební pozemek, ale chtěl bych zažádat o změnu up
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam