• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    JAMES23: zimní sleva na 2000/kus i při menším odběru :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    😍
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---

    zdroj:aktualne.cz
    MBL409
    MBL409 --- ---
    BASSMATY: a na tahání bys musel pořídit kouli s čepem. Stojí asi dva litry..

    MBL409
    MBL409 --- ---
    BASSMATY: chlápek z odtahovky to odhadoval na 2,5 t, takže táhnout to by neměl být velký problém.
    A3S myslím je dost nízká - nestoupneš si tam, což Marína umožňuje.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    BASSMATY: zapojit oj za kouli??
    myslíš vážně, nebo nechápu joke?
    nebo se třeba dozvím že to není problém, asi by mě to už nepřekvapilo
    BASSMATY
    BASSMATY --- ---
    MBL409: hehe a já o tom furt přemýšlel, chtěl jsem se zeptat jak jsi to tam zapojil a tak :D.
    Každopádně takovou tu malou 4m vojenskou A3S bych pomocí 508 odtáhl v pohodě, ne? Tahal jsem obytného forda transita přes kopce asi 80km a byla to docela pohoda, pomalé, ale na to jsme zvyklí, každopádně to rozhodně ani zdaleka nebyl limit :).
    Po té A3S začínám koukat, že bych rozšířil obytný prostor jako další místnost k té 508. Jakože na jih s tím jezdit nechci, ale rád bych měl možnost to popovézt z pozemku na pozemek, když bude třeba. Máte nějakou zkušenost, jak třeba zapojit tu oj za kouli? Nebo bych mohl asi půjčit nějaký větší vozík na osobáky?
    THONDAS
    THONDAS --- ---
    Zdravím vespolek,poraďte mi prosím jak dobře vytápět dvě oddělené (spojené ale neprůchozí)unimobuňky tak aby tam nebylo přetápěno a zároveň se ohřívala TUV.Mám v hlavě akumulačku napojenou na romotop espera 03(3.5-9kw)kdyby někdo věděl proč je nebrat nebo co místo nich budu rád.No a celý to by mělo přívod ohřevu ze solárů.Cca 3kw vyhrazený na aku část která by byla celkem max 300l, nerad bych větší.Zhruba 120l TUV zbytek by slo do podlahovky/radiatorů(v tom ještě nemam jasno ale spíš podlahovka).Zateplený to bude cca 10 dřevovláknem,nová okna takže ztráty by neměly být velke.Bydlíte někdo v něčem podobném?Díky
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    ZETOR_13: Tady ještě vyproštění u kterého mi bylo ouzko… https://youtube.com/shorts/fgk5uOYovr8?si=begkXdOTNft-T_Za
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Jojo s vidinou postavit na louce u lesa maringotku, uz jsem se rozloučil :-/
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KOOTCHA: ano, třeba u nás to fyzicky neobchází, lítali dronem a postupně chodí lidem předvolání k vysvětlení, že co to mají na zahradách za černé stavby, přístavby nesedí s katastrem apod.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    TAk to bych ale upřesnil. Teď skutečně probíhá jakás revize katastru a v našem okolí od loňska procházej fyzicky zaměstnanci katastru jednu vesnici po druhý. Ale třeba sousedi mají na zahradě maringotku taky a žádnej problém neměli. Předpokládám, že to bude jako obvykle. Záleží na koho narazíš.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    TSOH: zakladem jsou dobre vztahy v obci, kam katastralne spadas. U nas na samote mam jedinou maringotku krytou stavebnim povolenim. Za tech par let, co tam otrocime uz tam jsou celkem 4 a jedna zacina vypadat s pristavbami dost permanentne. Presto kdyz dorazi starosta na navstevu tak ty dalsi "nevidi". A kde neni zalobce, neni soudce.
    Pochybuji, ze katastr ma dost lidi na to, aby prosel celou zem. Spis pouziva letecke snimkovani. Takze mana v lese se muze snadno ztratit...

    BALOSH: dik za tip, deti rostou, mana starne, resim novou, tohle by se mohlo hodit. Vypada, ze by dojel az k nam. Ted jeste tu novou velkou cirkusackou manu. :-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    MBL409: Evidentně mě to bude čekat.
    S tím včelínem díky za echo. Nevěděl jsem, že by to mohlo projít.
    MBL409
    MBL409 --- ---
    TSOH: katastr s Tebou řeší maringotku v extravilánu ve volné přírodě?
    Tak jim řekni, že tam buduješ včelín..
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Tak můžu doporučit pána na stěhování maringotek, je z Rožmitálu pod Třemšínem. Má brutální Dodge RAM a podvalník 8x2,5m a ještě odtahovku. Všechno podle domluvy. Tel.: 776 874 444
    TSOH
    TSOH --- ---
    Je tu někdo, kdo toto řešil s maringotkou, která je mimo zastavitelné území obce ve volné přírodě?
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Já taky. Mám u baráku malou garáž nezapsanou v katastru (15m2) a ve svym sadu dřevěnou boudu s věcma ke včelám a s ničim neměli problém. Jen mi navrhli změnu statusů pozemků, což dávalo smysl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam