• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    TSOH: zakladem jsou dobre vztahy v obci, kam katastralne spadas. U nas na samote mam jedinou maringotku krytou stavebnim povolenim. Za tech par let, co tam otrocime uz tam jsou celkem 4 a jedna zacina vypadat s pristavbami dost permanentne. Presto kdyz dorazi starosta na navstevu tak ty dalsi "nevidi". A kde neni zalobce, neni soudce.
    Pochybuji, ze katastr ma dost lidi na to, aby prosel celou zem. Spis pouziva letecke snimkovani. Takze mana v lese se muze snadno ztratit...

    BALOSH: dik za tip, deti rostou, mana starne, resim novou, tohle by se mohlo hodit. Vypada, ze by dojel az k nam. Ted jeste tu novou velkou cirkusackou manu. :-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    MBL409: Evidentně mě to bude čekat.
    S tím včelínem díky za echo. Nevěděl jsem, že by to mohlo projít.
    MBL409
    MBL409 --- ---
    TSOH: katastr s Tebou řeší maringotku v extravilánu ve volné přírodě?
    Tak jim řekni, že tam buduješ včelín..
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Tak můžu doporučit pána na stěhování maringotek, je z Rožmitálu pod Třemšínem. Má brutální Dodge RAM a podvalník 8x2,5m a ještě odtahovku. Všechno podle domluvy. Tel.: 776 874 444
    TSOH
    TSOH --- ---
    Je tu někdo, kdo toto řešil s maringotkou, která je mimo zastavitelné území obce ve volné přírodě?
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Já taky. Mám u baráku malou garáž nezapsanou v katastru (15m2) a ve svym sadu dřevěnou boudu s věcma ke včelám a s ničim neměli problém. Jen mi navrhli změnu statusů pozemků, což dávalo smysl.
    MBL409
    MBL409 --- ---
    Ano, jako nejmenší část Prahy jsme byli první na ráně.
    Byli jsme vyzváni k vysvětlení, ale přístavek jsem zboural než jsem tam šel - stejně jsem to měl v plánu..
    jinak bych to musel legalizovat - nechat udělat plány a v podstatě dodatečně kolaudovat a nechat zakreslit do katastru.
    Nedělali s tím velkou vědu, úřad chce, aby si to lidi dali do pořádku. Ale co úředník, to jiný přístup…
    U rodičů na chatě soused překročil limit 60m2 zastavěnosti o ca 25 m - postupně během let přistavoval a prý mu to teď dodatečně zkolaudovali…
    Jim chatu a pozemek zaměřil geodet a katastr to jen podle skutečnosti upravil - dům větší cca o dva metry a zahrada o to menší…
    TSOH
    TSOH --- ---
    Má tu někdo zkušenost s revizí katastru nemovitostí?

    Katastrální úřady provádějí kontrolu staveb a pozemků. Hlásí stovky tisíc chyb, je v tom velký nepořádek - SnadnoBydlet.cz
    https://www.snadnobydlet.cz/katastralni-urady-provadeji-kontrolu-staveb-a-pozemku-hlasi-stovky-tisic-chyb-je-v-tom-velky-neporadek/
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    SPAM:

    Mám k dispozici nové soláry za příznivou cenu:
    400Wp / 1722mm x 1134mm x 30mm / klasika MC4
    cena: 2500/ks

    Při větším odběru možná sleva.
    Faktura možná, bez odpočtu DPH
    víc info pošta :)
    MBL409
    MBL409 --- ---
    BALOSH: ten global je z Plzně - auto Zábraha. To bys musel jet tím směrem aby se to vyplatilo..
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Ahoj,
    potřeboval bych pomoct se stěhováním maringotky. Kontakt na odtahovku nějaký mám, nebo bych zkusilzavolat na tu z fota níže. Mám ale problém s tím jak maringotku dostat k odtahovce.

    Vím, že tu byla nějaká komunita v Praze Dubči, což je kousek od nás (Dolní Měcholupy). Maringotku mám ve starém zahradnictví a potřebuju ji odtáhnout k silnici. Vzhledem k tomu, že stojií prakticky na poli, bude asi jediná možnost traktor. Nemáte kontakt na nějakého traktoristu v okolí?

    Díky za rady
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SKAFF: Takovýdle bydlení si fakt nechceš pronajmout na několik měsíců, je to relativně malý, a tak tě v tom něco začne srát a jak to není tvoje, tak to nemůžeš předělat.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    SKAFF: imho koupit/prodat. nebo si porid karavan. mas to rovnou k ziti, i kdyz dost tesny, a prodas to hladce
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Dela nekdo v Cesku pronajem maringotek? Zbezne jsem nasel samozrejme pronajmy tam, kde ta marina fyzicky je, ale budu potrebovat nekde pul/tri ctvrte roku zit a idealne bych zil pred svym barakem, zatim co se bude rekonstruovat pres leto/podzim. Nebo je to picovina a je lepsi ji koupit a pak prodat?
    FAIRYPLAY
    FAIRYPLAY --- ---
    Ahoj, nejakej tip na spolehlivou odtahovku ( podval) na 7m dvoutunovou marinku? Z Valce k Decinu.
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    Nejlepsi!! = D
    MBL409
    MBL409 --- ---
    HEINZZ: jsem rád, že Tě to pobavilo
    byl to jen džouk… :-))
    Jelo to civilně, ale ženě jsem posílal, že už jí vezu…
    A měla podobný dotazy :-)

    MBL409
    MBL409 --- ---
    MIKEKT: hledal jsem od loňskýho září. Chce to trpělivost, sledovat a když se objeví, tak jednat…
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    MBL409: heh, fotka ty soupravy hodne vykouzlila usmev na tvari. = ) jak daleko si to vezl? A cestovni rychlost..? = )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam