• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VALORJak vydělat svůj první milion?
    MORTE
    MORTE --- ---
    TODESKING: je tam lavyl LPH kterej kompletně vyčistí celej lymfatickej systém, lavyl full flex kterej v těle uvolní těžký kovy a cell cleaner kterej je pochytá a vynese z těla pomocí výlučových cest. Na to je ten vědec Tibor Jakobovics nejvíc hrdej
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    MORTE: A na jaké bázi fungují ty detoxikační lektvary?
    MORTE
    MORTE --- ---
    ne. záleží na tom co máš na údu :D je tam toho víc, na různý vyrážky. kosmetika, věci na detoxikaci organismu a tak
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    MORTE: A na kolik přijde ta vodička, popřípadně, děláte taky úvěry, kdybych na to hned neměl?
    MORTE
    MORTE --- ---
    TODESKING: tě pozvu do ty skupiny na facebooku.lidi tam o tom mluvěj jak o živý vodě.) Jsem tam jako Adam Mellivora. na ofiko web by ses dostal jenom kdybys měl registraci. firma ti tam pak otevře kompletní online kancl) a registrovat se samozřejmě nedá bez sponzora
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    MORTE: To zní super, pošli link na ty machry, zatím mám jenom uhlíkovej filtr od Amway, sice mě zachránil od rakoviny, ale údy neumí
    MORTE
    MORTE --- ---
    společnost lavylites již v maďarsku přerostla všechny network marketingový společnosti který tam do teď existovali a rozrůstá se rychlostí laviny) udělali jsme skupinu na facebooku a po těch nějakých třech měsících je to tam uplně plné scifi příběhů od lidí z různých krajů republiky-) teď v březnu bude přednáška v praze.vešeré informace se posílají pouze mailem protože se o produktu nesmí mluvit jako o léčivu. Kdo bude chtít vědět víc ať mě kontaktuje.)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MORTE: Tak jo, tohle vypadá na velmi originální a dlouhou cestu. Tak hodně štěstí.
    MORTE
    MORTE --- ---
    je to udělaný jako "kosmetickej přípravek" lidem to pomůže jen v 85% ale zvířatům ve 100%
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MORTE: A bude to jistě zaručené, ale farmaceutické firmy udělaly vše pro to, aby se to nedostalo na běžný trh. Jasně :-D
    MORTE
    MORTE --- ---
    Je tady někdo kdo se zajímá o síťovej marketing? Před cca devíti měsíci se dostal na trh produkt který vyléčil mýmu kámošovi astma a mojí kamarádce díky tomu nemuseli uříznout ruku. Zatím to ví jen Maďarsko, Rusko, Polsko, Slovensko a my. Kdo bude chtit vic info ať mi pošle mail do zpráv.)
    MENTONY
    MENTONY --- ---
    VALOR: Poslední dobou tuto možnost zvažuji. Tento týden bych měla mít jednu schůzku,tak stále sbírám informace na co se zaměřit. Pro jakou realitku děláš? Na co se mám zaměřit při výběru společnosti?
    VALOR
    VALOR --- ---
    MENTONY: Jasne. Why?
    MENTONY
    MENTONY --- ---
    Máte tu někdo zkušenost s prací realitního makléře?
    TAARA
    TAARA --- ---
    Ahoj, udělejte si test, jaký máte vztah k penězům.
    http://penizeavy.cz
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MORTE: No nevím - jen uvedu jak to má manžel. Ten má taky drahý web systém na který v počátcích neměl. Takže nyní odvádí 50% z každý objednávky tomu kdo mu web dělal. Ale to samozřejmě je jen jejich dohoda. Já totiž spíš přesně nechápu tvoji otázku?
    MORTE
    MORTE --- ---
    vymyslel jsem takovej projekt, potřeboval sem udělat web, šel s nim za známym na digital agency, řekl mi že to budou celý financovat za provizi. Mužete mi prosim vás někdo poradit jak to chodí s výší a s vyplácením takovýhle provize?? je to web cenově ke stotisícím
    AJFEL
    AJFEL --- ---
    www.golden-affiliate.cz/A14556
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    čtení k tématu:
    https://www.facebook.com/FirstClass.cz?fref=ts
    FirstClass.cz - Magazín ze světa luxusu
    http://www.firstclass.cz/

    ve zkratce - mám-li problém a nenašla jsem řešení, je dost možné, že podobný problém má dalších x lidí a za řešení jsou ochotni zaplatit, že
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    Když (ne)jde o miliony, jde o ???...? "o co ?"
    http://www.hypothesis-of-universe.com/docs/r/r_081.doc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam