• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VALORJak vydělat svůj první milion?
    Podnikáme. Nikdy se nevzdáváme. Rady, tipy, stížnosti. Co přineslo úspěch, aneb jak ho dosáhnout.
    rozbalit záhlaví
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    LINKOS: Myslím, že svůj první milion jsem vydělal díky tomu, že jsem se rozhodl začít poskytovat službu, kterou nikdo jiný neposkytoval (tehdy) a mně přišla užitečná. Navíc se týkala oblasti, která mě zajímala.

    Dnes je samozřejmě situace úplně jiná a existuje celá řada subjektů, které danou službu poskytují. Ale já jsem odešel včas, ještě předtím, než začal ten pravý boom. Jednalo se o služby v oblasti práva, ale hodně prakticky orientované.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    LEIN: On bude problém jinde. Nejde jen o to vydělat první milion, ale i o to jak ho vydělat. Protože to pak značně může ovlivnit ty další. A místní způsoby jsou zhusta poněkud bizarní.

    Ale já do toho nemám co mluvit, protože ten první už mám dávno za sebou.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    LINKOS: Ten, kdo se takto zeptá, může být naprosto v klidu.
    TMA
    TMA --- ---
    LINKOS: Zlato, akcie, dluhopisy, nemovitosti, vlastni podnikani... Ne vse je pro vsechny vhodne. Zalezi na spouste faktoru.
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    Tady podrobnosti a nano-léčení

    MAGICAL HEALTH & BEAUTY - LAVYLITES - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/document/d/1OQnAkcnZHuIf6-SuCLC2H4I6HYFsDSmK_patvtpBtNE/edit
    MORTE
    MORTE --- ---
    v pohodě kuci . tohle je trochu jiná věc než který znáte .. ten marketing je uplně otočenej, už jenom start bonus tam je 48% . Můj sponzor je ing.Aleš L. a jeho sponzor je Maria Diamond (to je ta co udělala dokument tajemství) . to co se Alešovi povedlo za jeden a půl měsíce tady v tom . mu u Amway trvalo skoro jedenáct let
    STANDART
    STANDART --- ---
    PHAILO LUKEH: nechte mu jeho elán chlapci, každej z nás mnohokrát naletěl, ale sem tam se nějaká výjimka objeví. Když už jste někdo zmínili ten Amway, zrovna na ten nedám dopustit, jen kdyby neměli tak zkurvenej marketing a nedělali z prodejců vymývače mozků + kdyby nebyl tak předraženej.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MORTE: A až vyděláš svůj první milion, nezapomeň se stavit.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    MORTE: na nyx zase tolik blbců nechodí, takže to můžeš zkusit zase na facu.
    MORTE
    MORTE --- ---
    no nic.nemam v planu se tady bavit o nesmyslech. kdyby tady byl někdo kdo ví co to network marketing vůbec je a zajímali by ho výrobky firmy lavylites.která se šíří rychle jak lavina ať dá vědět
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MORTE: To víš, že jo. Pobavils :-D

    P.S.: Kolik už jsi takhle vydělal?
    MORTE
    MORTE --- ---
    tohle je v hybridním binárním marketingu
    MORTE
    MORTE --- ---
    nesmysl.mlm je skvělej způsob jak vynálezci apod. můžou dostat svůj produkt na trh bez výdajů za drahou reklamu a navíc network marketing je milionkrát lepší než budování klasický firmy.. něco si o tom přečti
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MORTE: Protože je to asi 856. produkt tohoto typu. Protože když je něco opravdu dobré, obvykle není zapotřebí prodávat to (výlučně) formou MLM. Protože je kolem toho budována klasická aureola tajemství a výjimečnosti. Protože...
    MORTE
    MORTE --- ---
    700lidí, plnej hotel. po čtyřech měsících co je firma na českym trhu
    MORTE
    MORTE --- ---
    předposlední byla v brně a byl tam skoro hodinovej prostor pro lidi z publika který se střídali na pódiu a mluvili o svých zkušenostech s tím)
    MORTE
    MORTE --- ---
    proč mám furt pocit že si ze mě děláte prdel? :D je to trochu scifi to jo.ale je to real. teď třetího března bude ta přednáška v praze od nejúspěšnějšího člověka ze slovenska kterou jsme zorganizovali tak se přijeďte podívat, vstupný je pouze 100kč .
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MORTE: Vzal bych si paletu od každého.
    MORTE
    MORTE --- ---
    TODESKING: je tam lavyl LPH kterej kompletně vyčistí celej lymfatickej systém, lavyl full flex kterej v těle uvolní těžký kovy a cell cleaner kterej je pochytá a vynese z těla pomocí výlučových cest. Na to je ten vědec Tibor Jakobovics nejvíc hrdej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam