• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKSRRTRAP Music
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    CHONGX: jj hral ted celej trap set na Lucerne..
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    STANTHA: DJ TUCO.. nejede nahodou taky trochu v trapu... a kdyz sem hral naposled pred tvyksem, tak sem kocil v trapu a on navazal a myslim, ze obcas dava i nejaky veci ve vibratoru...
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    oh je super :)
    dalsi tipy nebo nekdo dalsi?.)) rad bych slysel cz djs..
    KORNY
    KORNY --- ---
    Mno je to vlastně taková směska, ale mam tam baauera harlem shake :D.. a v ty dobe to jeste nikdo nemohl znat, páč je to už půl roku nahraný :)

    CanDIYflipSound Intro Burnin
    https://soundcloud.com/mkma-1/candiyflipsound-intro-burnin

    CHONGX
    CHONGX --- ---
    KORNY: nestyd se a posilej ;)
    KORNY
    KORNY --- ---
    Hraju ho doma na kontroler :)) a občas na nějakejch narozkách pro kámoše.. mam jeden mix na soundcloudu, ale nikam se necpu, páč neni skills a hraju hlavně pro radost.. můžu poslat link jestli máte zájem mi to zkritizovat. :))
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    kdo vlatne v CR hraje trap ?:)
    OMN
    OMN --- ---
    lel ale ze jim to trvalo :DD
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    KORNY: LOL
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    RL Grime Mix For Diplo And Friends * * *UNCENSORED* * *
    http://soundcloud.com/rlgrime/diplo-and-friends-rl-grime-mix


    uncensored
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    z meho uhlu pohledu sem tam nesel proto abych videl jak umi srovnat dva tracky do sebe v jeho pripade je mi to u pice..sel sem presne na to co sem videl skvelou show..komunikaci s lidma..a naloz dubz co neuslysis..
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    OMN: chapu a imho se bojej chyb... ale imho chyby sou normalni a nemuzu se na nikoho za chybu zlobit ;)
    OMN
    OMN --- ---
    no ja je chci slyset michat:))) nechci koukat jak skacou do lidi a kroutej hlavou atd...tak to me proste zklamalo hodne
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    OMN: souhlasim s tebou.. v podstate je to jen show (imho si to ty lidi ulehcujou, muzou delat rychlejsi mixy etc) esli je to dobre, nebo spatne asi posoudime kazdej..

    podivej se na hvezdu Baauera.. bez sluchatek, uzi mam pocit ma sluchatka, ale k cemu nevim ;) flosstradamus a taky sluchatka, ale imho je vubec nepotrebujou...a asi fakt zalezi, chces li show, nebo dj vystoupeni, protoze sem si jistej, ze hrat umi :)
    OMN
    OMN --- ---
    ne tyve vubec jsem nebyl v lete na hudsnoj mohawkoj na meltu...fakt vubec nevim o co jde...to jsou argumenty tyve...

    CHONGX: jako jo, teoreticky se to da odkoukat, ale on se na ten notebook skoro ani nepodival...kamarad dj se mnou souhlasil, ze je to proste mixtape za 3kila...

    ja si jako nestezuju na tu hudbu, ale na to, ze je to proste show, kde pan vsechno predstira a skace po stagi jako opice...no a lidi mu to zerou a to me sere
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    OMN: na co sluchatka hele :]
    KORNY
    KORNY --- ---
    OMN: Sis měl možná nejdřív zjistit na jakej koncert jdeš, než nadávat, že jsi na rnb. Kdybys byl loni na Hudsonovi Mohawke, nebo třeba na Machinedrumovi, tak bys zhruba věděl, co asi máš čekat. Mě tyhle producenti právě bavěj nadánim kombinovat různý styly. A taky jsem byl rád, že jsem poprvý slyšel v čr někoho hrát jersey club (Tuco).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam