• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GRANTORINOVýtvarná výchova - dětská tvorba, příprava v zš, zuš, sš i vš výtvarného zaměření
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    tak u mě je to tak, že už druhým rokem vyučuji v jedné vesničce na malinkaté ZUŠ výtvarku, spíše tedy keramiku... převážně učím přípravky, těch mám asi 90% ze všech dětí. S velkýma dětma kterých mám pár dělám hlavně keramiku protože s tou jsem více srostlá a několik let jsem se tomu aktivně věnovala a dokonce mě po základce přijali do Varů na keramickou průmyslovku kterou jsem nedodělala protože jsem propadala z angličtiny a češtiny... jsem nakonec tedy vyučená kuchařka-číšnice s maturitou...musím si tedy udělat výtvarnou výšku abych tuto práci mohla vykonávat. Mám ale praxi z reklamky kde jsem pár let pracovala. Loni mě málem vzali na UJEP, tea nevzali ale prošvihla jsem lhůtu na odvolání když jsem si pozdě všimla že jsem to neudělala o bod :( takže letos se snad zadaří... a učit děti mě baví, jen se s tím občas trochu peru :) takže všelijaké zkušenosti a rady mi přijdou opravdu vhod, než se dostanu na výšku kde se o tom dozvím co je potřeba
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    :) tak jsem ráda, pro začátek klidně navrhuju at tu každý napíše svoje zkušenosti s výtvarnou výchovou jakéhokoliv charakteru ;) popřípadě jsou vítány záznamy vaší tvorby různého charakteru z hodin
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    paráda tahle diskuze tu chyběla :) třebam i to nějak pomůže s tím s čím se potýkám :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam