• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    HUGORASTIS
    HUGORASTIS --- ---
    VXP: dikes
    HUGORASTIS
    HUGORASTIS --- ---
    GREGI: ma tohle nekde neake blizsie info ...
    GREGI
    GREGI --- ---
    DHA
    DHA --- ---
    GREGI: Tohle nebude pro ptáky nic moc.
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    sice mesic ale proc neco podobneho neudelat i na zemi?:) zahrabany baraky me bavej



    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    DIDGENAUT: já mám takové tušení, ež to dotáhli dokonce a že se to prodává nebo by mělo, četl jsem před několika měsíci s tou designérkou rozhovor v respektu, ale vim jenom to ze se tam o tom zminovali, mozna to i najdu, ale tedka prez zkouskovy urcite ne..
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    GREGI: kontejner v oblacich; krutor =)
    postav a pozvi me na navstevu. smenim za navstevu v maringotce
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    MAARA_CZ
    MAARA_CZ --- ---
    DIDGENAUT: To netuším, více jsem po tom nepátral. Zůstalo mi to v hlavě, četl jsem to někdy v roce 2008 v Hospodářských novinách. Více tam rozebírali Album od Jablotronu a vůbec design.
    DIDGENAUT
    DIDGENAUT --- ---
    MAARA_CZ: a jak ten projekt vlastně dopadl? dá se to někde koupit?
    BURAN
    BURAN --- ---
    CORNHOLIO: srubovy novostavby se nechavaji sesednout nekolik let. okolo oken atd. se nechava vule, ktera je vycpana izolaci. u domecku na strome by to mohlo byt treba podobne :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    CORNHOLIO: Strom ale neroste do vejsky ze spoda, nebo jen minimalne ne? Sirka se taky zas tak dramaticky nemeni, u vzrostlyho stromu 20 let neni takovej rozdil a kovovy casti aspon zarostou. Jasne ze to neni bydleni pro 3 generace:)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Mě spíš není jasný, jak se řeší růst toho stromu v průběhu let. Postavit si na stromě na zahradě chajdu pro děti, kde si budou hrát a kterou za pět-deset let odstraníš, to si představit dovedu, ale jak je to řešený u dlouhodobějšího bydlení? Jednak ti kmen nabývá na objemu a pak se ti to místo, kde máš dům ukotvený, musí posouvat čím dál víc nahoru, ne?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam