• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    GREGI: udrží to nad sebou asi 6 stejných kontejnerů, nebál bych se o patro ze dřeva:) 2.2 není zas tak málo, na podélnou dispozici v pohodě:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    77WHITE: jo ten sem sem jeden daval... 11m za 60k moc hezky... a asi si na ne clovek i relativne lehce muze jeste postavit druhe patro ze dreva... udrzi to nejakou zatez prepokladam kdyz se musej ty kontejnery na sebe skladat:)) jen nevyhoda ze izolace snizuje u techto chladaku sirku na 2.2 coz uz je zoufale malo:/
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    GREGI: nu, sou obecně pevnější (a větší?) . Když si pořídíš třeba ty chladící zaoceánský, co se musí po nějaký době vyřazovat, tak nemusíš dát ani korunu do izolace:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    jakou maj vyhodu obytne kontejnery proti marinam? stojej vic pri stejne rozmeru a nemaj kola:) jedinou vyhodu vidim v tom ze se daj jednoduse spojovat:)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    GREGI: mě spíš děsí ta díra , myslim že nebude takovej problém vypadnout ....
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    DR_ANO: to je typicky evropskej pohled na věc. V USA to prostě za pár let prodají a jdou dál, do důchodcovskýho bydlení ;)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    DR_ANO: a to si představ, že budeš v těch 90ti bydlet v sedmém patře paneláku a přestane fungovat výtah :-)
    GREGI
    GREGI --- ---
    DR_ANO: prave to ze po nem celej zivot polezes te stvrdi natolik ze to zvladnes i v 90;)
    DR_ANO
    DR_ANO --- ---
    Nevim jak vy,ale predstava ze mi je 90 a musim lezt po zebriku do postele se mi moc nezamlouva.
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---




    GREGI
    GREGI --- ---






    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---






    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    Maison garage: old parking as tiny home in Bordeaux, France - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NBYS3ZsC-cY
    GREGI
    GREGI --- ---
















    GREGI
    GREGI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam