• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    Nejenom mobilní dům musí být malý.
    Šikovná a převážně DIY řešení malých domků, aneb to že je to malé a levné neznamená, že to nemůže být pohodlné a luxusní.
    Pro lidi co chtějí vlastní bydlení ale nechce se jim platit nájem či se zadlužit hypotékou, nebo jen prostě nepotřebují obří barák.


    Obrázky, rady, odkazy, pomoc při shánění stavebního materiálu, technologické postupy stavby, materiály, pozemky, půdorysy atd.

    odkazy na blogy a stránky na nástěnku

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lDcVrVA4bSQ
    rozbalit záhlaví
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    FIYAH: 40m² ti připadá velké? Mě tedy ne :c)
    Teď jsem pět let v pokoji, který má 3,5 na 2,5m a krom koupelny a kuchyně tam mám vše... Chce to hodně hrát tetris a být hubená, jinak je to překážková dráha od dveří k oknu a zpět.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PATRICIE_: To ale moc male bydlení není ne...
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    nad vanou bude asi mini střešní okénko a nad WC nástěnné okénko a už jsou takhle udělané odpady...
    takhle se to muselo udělat kvůli otevírání dveří od koupelny...
    s tím souvisí chodbička - on tam náznak je... místo dveří nějaký závěs až k zemi. Jinak to tam prostě udělat nešlo
    BURAN
    BURAN --- ---
    77WHITE: nepopiram. muj duvod je jak jsem uvedl teplota te zdi, osobne bych preferoval vanu u vnitrni steny misto u okna, nekdo to muze mit naopak :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    BURAN: ale zase vana u okna je stokrát příjemnější než naopak
    BURAN
    BURAN --- ---
    PATRICIE_: tu vanu s hajzlikem bych prohodil, at neni vana u vnejsi zdi (studena). nejakou chodbicku by to imho taky chtelo, at si v zime nevetras obyvak, kdyz otevres dvere ven :)
    _MIKI_
    _MIKI_ --- ---
    I Didn't Know That - Concrete Tent - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Vb1pdvvoVoQ
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    PATRICIE_: ..zásoba bananů na soudnej den!
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    ROBOOTEK: nojo, sežeň na netu obrázek postele z ptačí perspektivy - bylo jenom tohle :c)))
    hele ale funguje to - hned jsi poznal, že jde o postel a ne o čtverec s menšíma čtverečkama :c)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    PATRICIE_: pěkný povlečení!! :)
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    U mě to jednou bude vypadat zhruba takto...
    toto je prozatimní přízemí, výhledově v plánu nová střecha a ložnice v podkroví.
    Plánek jsem si dělala sama v roce 2010 - ne fakt nejsem projektant :cDDD

    NAMORNICEK
    NAMORNICEK --- ---
    u kamaráda na zahradě ..
    CHANTALLL
    CHANTALLL --- ---
    CHANTALLL
    CHANTALLL --- ---
    CHANTALLL
    CHANTALLL --- ---
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    GREGI: petka nemá zrovna na tohle dobrej tvar. Vyskládat kopuli a voblepit to blátem, to by šlo líp :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    77WHITE: nechci to delat jen me to napadlo:(
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    GREGI: ten písek nejspíš jo, když to spojíš tunou malty, na jednopodlažní domeček. Ten beton jasný, ale proč tu zeď rovnou betonovou nevyleješ?:) Jinak tenhleten pán určitě něco s petkama už dělal (ale nevím, jestli v tomhle dokumentu) http://www.youtube.com/watch?v=e5M5YVmlr5c
    GREGI
    GREGI --- ---
    daj se petlahve naplnene piskem ci betonem pouzit misto cihel?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    BURAN
    BURAN --- ---
    ESKALA: jak z minecraftu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam