• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    CHANTALLL
    CHANTALLL --- ---
    HUGORASTIS
    HUGORASTIS --- ---








    KAJUSHE
    KAJUSHE --- ---
    GREGI: skvělej!
    GREGI
    GREGI --- ---
    BURAN
    BURAN --- ---
    TANTRAMAN: ja myslim ze srani bylo pro dnesek uz dost.
    GREGI
    GREGI --- ---
    TANTRAMAN: na to si prisel jak?

    PART 1 How to make a automatic water, feeder for chicken's poultry and more! - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=1fjITP_5GKc
    GREGI
    GREGI --- ---
    KITCHEN WASTE TO BIOGAS - BENIFICIARY STATEMENT - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=R_NknYeJ22w
    GREGI
    GREGI --- ---
    me osobne by to dost lakalo nekdy mit... s tim ze si k tomu clovek poridi par ovci prasat nebo slepic;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    no a co zber bioplynu z vykalu;)

    DIY Methane Plant - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=O7H3CTvClSk
    BURAN
    BURAN --- ---
    TANTRAMAN: co na to rict no, hele, kolem domecku, at jakkoli velikyho, bude vzdycky nejaky "srani s necim", bud s drivim, nebo s listim, nebo s necim jinym.
    jinak me delat drivi nebavi vubec, ale kdybych se nechtel s necim "srat", mohl jsem zustat v panelaku. tam se nemusis srat vubec s nicim, zabouchnes dvere a hotovo :)
    DIDGENAUT
    DIDGENAUT --- ---
    Dodám kontext, který není z této fotky patrný - je to v domečku na kolech. Pokud s tím chce někdo skutečně cestovat, tak mu takové topení v něčem vyhovovat více... ale na mne argumenty moc nesměřujte, já sem dal prostě obrázek až poté zjišťoval, co to vlastně je v závislosti na dotazu těch, co si to byli líní vygooglit sami ;-) Sám bych si to do svého bydlení asi také nedal
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    TANTRAMAN: Jasný, tak top elektrikou, to ani nemusíš nosit lahve s plynem... Ne teda že by na malej prostor nestačilo pár polínek...
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    Topení plynem je blbost, vlhkost a výši šíje vzduch plus není to nej zdravější a nej ekologictejsi. Ja bydlel v karavanu a v náklaďáku a dokonce i na stromě ve Skotsku v zime a díky kvalitě izolace jsem si přítapel svickou. Každopádně pokud stavím domeček který ma bit prakticky tak ho postavíme tak aby se tam pokud mozno nemuselo topit. A minimalne v zime. V karavanu zatopis a ještě si natom uděláš čaj a uvařis snídani a nemusíš kupovat plyn. Dřevo sme měli zadarmo díky lesu a kdyz mas dobrej les tak topis jen tím co spadne na zem. Kácet sme nemuseli......
    BURAN
    BURAN --- ---
    me topeni plynem spis prijde uplne proti cely myslence maleho a nezavisleho bydleni - co to je za nezavisly bydleni, kdyz nebude spravne fungovat bez stalyho nakupovani predrazeny komodity, se kterou kseftovani je jednim z piliru moderni spolecnosti - tedy pravdepodobne to, na cem chce byt uzivatel meleho nezavisleho bydleni nezavisly ;)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    DIDGENAUT: Na mě to zní jako výmysl - minidomečky tohodle ražení si v městský hustý zástavbě bez jakýhokoliv okolního pozemku nejspíš nepostavíš, resp. cena takovejch pozemků by xnásobně převyšovala cenu domu.
    CHANTALLL
    CHANTALLL --- ---
    CHANTALLL
    CHANTALLL --- ---
    CHANTALLL
    CHANTALLL --- ---
    CHANTALLL
    CHANTALLL --- ---


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam