• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    GREGI: ty jsou hezké, ale název nevim, na mě jen nepraktické že se nanich nedá moc vařit, ale taky by se to dalo potunit, jinak já mam radši trubku co nejvíc uvnitř, z důvodu prohřevu....

    GREGI
    GREGI --- ---
    CLOWN: muzes rovnou pridat i nejaky dobry reseni na elektriku:) i kdyz budu mit moznost bejt pripojenej na sit casem bych chtel mit barak energeticky nezavislej a kabel mit spis jen jako zalohu
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    GREGI: skusim to někdy načrtnou a nafotit, je to jednoduchy když seženeš vše potřebné.

    Měl jsem jednou vanu s plamenem pod ní, elektrickou ponorovou pumpu na dvanáct voltů a pak kanister na třeše náklaďáku s půlkou studené vody a do deseti minut i vtom nej mrazu jsem měl sprchu... Naštěstí jsem v té době neměl internet, takže bylo dost času na sekání dřeva a tak podobně.... Jo život je krásnej...
    GREGI
    GREGI --- ---
    jinak co se kamen tyce ja sem vzdycky miloval tyhle... a myslim ze sou i skvele efektivni.. nevite nekdo jakej je pro ne anglickej nazev?

    CLOWN
    CLOWN --- ---
    GREGI: je to o lenosti, musíš si uvědomit že většina bezďáků jsou ten případ, prostě to vzdali. AA v tu chvíli na to neni čas nebo co. Třeba v anglii jsou bezďáci jako protestanti, ne všichni, ale většina ano. Prostě nesouhlasí se systemem, oni bezďáci bejt nemusí a tak žijou v extrému mi příjde aby právě aspoň dělali to co řikaj.

    Eko je prostě punk, taky se zato hodně lidí zchovává..
    GREGI
    GREGI --- ---
    CLOWN: skoda skoda... to je presne to co tu potrebujeme... jinak kotel na vodu v hlave vymejslim uz dlouho tzn jakakoliv rada, obrazek ci odkaz fakt uvitam:)
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    GREGI: to napravo je komín, to nalevo je jen vantyl, nejdřív jsem to chtěl na ohřev vody. Ale známej mi to vimluvil že by to prej rychle rezlo, jinak mam navrhlou sprchu do domku kterou jednou chci postavit, jen jednoduchou s kamínkama, jelikož plynovej kotel nesnášim už jen z důvodu častých poruch a revizí a tak akorát dotoho člověk utápí peníze. Každopádně dá se vyrobit dokonalá sprcha.

    Škoda že jsem príšel o většinu fotek z času předešlého kde jsem měl hodně alternativních vychytávek, jako například svářečka z mikrovlnky.
    GREGI
    GREGI --- ---
    CLOWN: jj vypada to ze na to bylo pouzito fakt malo f. prostredku... osobne nechapu bezdaky co spej na ulicich kdyz v praze je tolik mist kde si clovek neco podobneho muze postavit s trochou snahy zadarmo...


    jinak k tomu eko... osobne sem na to slovo eko fakt alergickej a nesnasim ho! mnohem radsi mam slova typu setrne a efektivni, eko je pro me fanatismus a totalni iracionalita lidi ktery ho vetsinou zastavaji
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    GREGI: většinou bezdomovci v anglii, nebo protesty, ale je to realita a né eko trend který se v dnešní době tolik rozjel, jen škoda že ty lidi co ten eko trend jedou stále jezdí v sami v autě..
    GREGI
    GREGI --- ---
    CLOWN: ty sou fakt super! budu si muset sehnat nejakou levnou svarecku protoze zjistuji ze zivot bez ni je tezky a omezujici! btw komin je to napravo nebo nalevo? nejak v tom mam bordel:)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    CLOWN: konecne sem nekdo vnesl trochu reality :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    LUCYA: anketu davat nebudu je to tu jak galerie tak debaty... to ze nebyla nicemu prinosna je problem diskutujich a dokud se tu lidi neposilaj doprdele a diskuze funguje v ramci vsi slusnosti nebudu tu za hitlera a odmitam mazat;)

    a zase neni takovej probem si vyfiltrovat img nebo proste necist text;)
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    Takhle sem si vyráběl kamna za pár korun.



    takhle sem nějak taky jednou bydlel, stejně jako na stromě.
    GREGI
    GREGI --- ---
    CLOWN: na me trochu moc bastly ale hezky:))
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    Tak jo teda, když galerie tak galerie. Snění je krásná věc.



















    HUGORASTIS
    HUGORASTIS --- ---
    Ekovesnice učí ekolidi stavět a žít bez hypoték | Exilové noviny
    http://www.exilovenoviny.cz/articles/2013/04/05/ekovesnice-uci-ekolidi-stavet-zit-bez-hypotek
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Co treba nejake fotky vlasnich domecku? Ja se priznam, ze bohuzel svou naivni dobrosrdecnosti jsem nechal pribuznym za smesny penize 4000 metru nadherny zahrady u ceskych budejovic, tak ted nemam nic :-/
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LUCYA:
    FURYAN:

    osobne bych to jen na galerii neomezoval pokud ovsem misto kecu tipu sekat nesekat drevo by zde spis nekdo dal odkaz na nejaky dobrej ucinej kotel/topeni atd.

    nebo treba nedavna debata ohledne stavebniho povoleni atd je nekdy prnosem ale jako chapu ze tahle posledni debata byla spis o tech chroustech
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    taky se priklanim ke galerii nez k dalsimu klubu ekofasos...
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    jestli teda můžu za sebe, tak se přiznám, že mi to tady vyhovuje víc jako galerie, než tady ty debaty o nesmrtelnosti chrousta viz. když nechci sekat dřevo, tak mám bydlet v paneláku, co GREGI? nějaká anketa?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam