• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    GREGI
    GREGI --- ---
    Velke male bydleni

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PATRICIE_: no za sebe musim rict ze se mi libi to reseni schodu se skosenou kuchynskou linkou a ctenarsky koutek je vylozene super, ale celkove provedeni prilis zavani chudobou maskovanou za neotrely styl...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    FURYAN: nojo máš pravdu. Spodek mi přijde ok ( škvíry=dveře) ale obzvlášť ty mezery u schodů sou divný, nevyměřený
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    FURYAN: mě se to také nelíbí - každá deska pseudodřeva jiná, mezery kolem schodů, namatlání různých tvarů k sobě v tak malém prostoru... No limitováno to bylo asi nejen finančně, ale i časově, jinak by se tím nikdo neprsil :c(
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    77WHITE: Me trklo tedy jako prvni do oci to strasne nekvalitni zpracovani, mezery mezi deskami, jiny material tri prvnich schodu od zbytku, a tak dale. Jinak i na tom tvaru by se asi dalo jeste zamakat, ale to uz je opravdu subjektivni - bych v malem prostoru preferoval spis sevetlejsi materialy nez imitaci dreva
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    FURYAN: Mně to přijde v pohodě, resp. tvarově. Materiál by mohl bejt rozhodně lepší, ale ceny masivu jsou trochu jinde než tyhle mdf desky nebo co to je.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    WOJTISHEK: Ten architekt tomu teda dal na frak :) A nebo byla limitovana cenou max. 2000 dolaru? .)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Výzva velká 22 metrů čtverečních. Zhrozil jsem se, přiznává architekt - iDNES.cz
    http://bydleni.idnes.cz/rekonstrukce-bytu-0n4-/architektura.aspx?c=A130412_162010_architektura_web
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    OVECKA_MJ: jednoducha uprava, rohovy stul pro 2 misto gauciku pred kuchyni (by se mi chtelo odpocivat vedle prskajici panve.. :), stul s kompem k oknu a do uvoleneho koutu sedacku s telkou.
    RODWY
    RODWY --- ---
    OVECKA_MJ: boty nechas pod palmou.)
    JENDAR
    JENDAR --- ---
    "Biointeligentní dům v Hamburku pohání fotosyntéza"




    :: OSEL.CZ :: - Biointeligentní dům v Hamburku pohání fotosyntéza
    http://www.osel.cz/index.php?clanek=6850
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    GREGI: prijde mi divny tam mit stul pro 6 lidi :) a zaroven me bije do oci, kam se daj boty a kabaty, kdyz prijde sest lidi :)
    GREGI
    GREGI --- ---




    GREGI
    GREGI --- ---



    GREGI
    GREGI --- ---






    MIK23
    MIK23 --- ---
    TSOH: majitel pozemku ale neni nutne majitelem stavby.
    TSOH
    TSOH --- ---
    co zapatrat dle majitele pozemku kde se stavba nachazi ? je vidět stavba na letecké mapě ? pokud ano tak neni problem najit majitele pozemku...
    ROULOTTE
    ROULOTTE --- ---
    Ten svět je ale malej,ty fotky jesm dělal já v roce 09 tuším.Tady jsem pod nickem Roulotte :) fakt sranda... tuhle diskuzi mám v založkách a sleduji pravidelně.Ale zpět k UFO chatě.. kdysi dávno jsem vygoogloval totok:
    puvodně hydrometeorologická stanice.

    Cituji:

    V jednom z beskydských údolí v Krásné na Frýdeckomístecku dokonce vyrostla ocelová konstrukce připomínající létající talíř UFO. "Asi před dvaceti lety tady stavěli hydrometeorologickou stanici. Dnes se už nepoužívá a majitel není znám. Je to hrůza. Uděláme vše pro to, aby z hor zmizela," popsala Pnioková osud kruhové stavby na kuřích nožkách.

    a vono to tam bude déle než 20let,každopádně prej černá stavba, kontakt na majitelku bych ještě někde snad vyštrachal. Ideální rozřezat na díly a sestavit na jiném zajimavém místě.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    CORNHOLIO: To nikdo moc neví. Už v Šumných městech, když tam Vávra lezl, to bylo v úplně zoufalém stavu. Takže je otázka, ze kdy ta fotka je. Jinak jsem se o tom snažil kdysi dohledat nějaké info, ale prakticky nic jsem nenašel, tak kdyby o tom někdo něco věděl (původ / architekt / příběh), sem s tím.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    dejvi3052 | Chata UFO v Beskydech – rajce.net
    http://dejvi3052.rajce.idnes.cz/Chata_UFO_v_Beskydech/
    Nevíte někdo, komu to patří, a proč to chátrá? V kalendáři Šumných měst před čtyřmi lety to bylo vyfocené jako obydlené...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam