• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---


    GREGI
    GREGI --- ---
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    Malý spam, po vcelku velkém zájmu po této předášce [ Hrana architektury + zeměloď kavarna Cross / ostatniother / 22.4.2013 / CR - Praha - Cross Kavárna ]

    se konná ...

    16.6.2013 - 10.7.2013

    [ Sláma | Odpad => udržitelný rozvoj / vystavagallery show / 16.6.2013 / CR - Praha - Cross club - kavárna ]



    Výstava a přednáška, která představí dvě techniky aletrnativního stavění domů. Slaměné domy představí o.s. Baobaby a Zemělodě uvedou Nenásilné alternativy. Bude se jednat o přednášku a následnou výstavu fotografií, která bude v kavárně Cross přístupná do 10.7.2013. Výstava bude mapovat vývoj stavby domu ze slámy i z odpadu a představí jednotlivé systémy soběstačných domů.



    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    wateproof and insulated Yurt kits of various sizes for sale-great design - OZ yurts are located in Byron bay shire AUSTRALIA
    http://www.ozyurts.com.au/
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    dovolím si sdílet článek z blogu jednoho známého, který žije s manželkou a třemi dětmi v domku o obytné ploše 35m čtverečních. Na závěr tam píše, že se chce stěhovat, ale ne do většího, nýbrž do lépe uspořádaného, a že větší by potřeboval akorát zahradu:)
    DUŠE DOMU: Malé domky 1 - rodina ve srubové chatě
    http://dusedomu.blogspot.cz/2013/06/male-domky-1-rodina-ve-srubove-chate.html?spref=fb
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    BASIK
    BASIK --- ---
    NAMORNICEK
    NAMORNICEK --- ---
    XLOBOX: držím palce ..
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    A nebo si nestavět obydlí u vody :)
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    je asi cas se pomalu vratit z chaty do mesta.. pozdrav ze zadni trebane :-)

    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    GREGI: U toho by byla možnost to ještě zmenšit. Když jsem jednou pobýval na menší lodi, byla tam sprcha a záchod v jednom. Nejdřív jsem na to nevěřícně koukal a po pár použití už jsem to ani nevnímal. Klady a zápory jsou asi zřejmé, ale spíš poplynou z preferencí jednotlivce.
    RODWY
    RODWY --- ---
    MONROE: cečka:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI: tady jeste nejaky fotoz http://tinyhousenews.info/773
    GREGI
    GREGI --- ---
    MONROE: no rikam ze tam sou schovany i soupacky imho;) kus jich kouka... a ty retezy sou to nejlehci na sundani;)
    VXP
    VXP --- ---
    MONROE: aspon ze zachoda vidis, jestli ti nepreteka hrnec, pripadne muzes koukat na TV ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    MONROE: myslis jen ty retezy?
    GREGI
    GREGI --- ---
    MONROE: je tam v rohu i sprchac;) jinak jestli se dobre divam sou tam soupacky
    MONROE
    MONROE --- ---
    GREGI: štve mě ten vchod na záchod :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam