• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    DIDGENAUT: ten dřez asi taky nebude moc použitelný, nebo já se teda s ničím podobným nikdy nesetkala, to dřevo se zdá neošetřené ..
    DIDGENAUT
    DIDGENAUT --- ---
    KLEER: Jn, vzhledem k tomu, že velká část studentů konzumuje alkohol ve velkém, tak by asi často končilo spaním dole (nebo v horším případě rozbitou hlavou).

    LESH: Tak tak, hrozný. Designéry nejspíše zajímal hlavně vhled a praktická použitelnost šla stranou. Koukám, že mezi tím dřevem a varnými deskami je mezera, to se musí skvěle čistit, když tam něco nateče. Obyčejná varná deska s kovovými okraji by byla bezpečnější, snadnější na údržbu a řekl bych že i podstatně levnější.

    Mně osobně tam chybí izolace a topení - jak to chtějí provozovat ve Švédsku?
    V koupelně, zdá se, není sprcha - to je teda bydlení naprd.
    Na koukání hezké, nicméně bydlet bych tam nechtěl. Ale jako inspirace v některých detailech dobré.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Taky mě napadlo, za jak dlouho to celé shoří. Ale líbí se mi to, je to takové čisté, jak vyřezané lupénkovou pilkou.
    LESH
    LESH --- ---
    GIOVANNA: vaření nebude dvakrát bezpečný...
    KLEER
    KLEER --- ---
    GIOVANNA: jů, to je pěkný. akorát ty schody mi přijdou děsně malinký, vždyť po tom se nedá snad ani chodit ne:D
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    KOCHANSKA_CH: pardon :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GIOVANNA: Zrovna s tím sem jdu. :-)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    JESSE_MORENO: pokud tu budou škarohlídi jako Ty, tak se opravdu netřeba bát... osobně jsem jiného názoru... a to nejen ohledně lseů, ale i ohledně jiných výdobytků svobody, malá nezávislá bydlení v to počítaje :-)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    77WHITE: :oD mam tendle problem ze me spousta lidi nechape posledni dobou casteji... asi jsem se zacal vyjadrovat jak masa bob :oD

    Nejsem plotar, kdyz jsem videl ploty v lese (holandsko) tak mi z toho bylo smutno a nechapal jsem to.


    To co jsem tu resil nize je situace kterou si umim predstavit kdy má clovek treba 11 hektaru lesa a chtel by si uprostred toho lesa postavit obydli - neinvazivni skromne obydli velke akorat pro rodinu - a kolem nej treba jen 200 nebo 300 m2 udelat oploceni, ne kamenou zed aby se schoval pred svetem ale oploceni aby mohl mit treba psa, nebo slipku a nemusel se bat ze mu to aktivni myslivec odstreli nebo ze pes nekam zdrhne.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    JESSE_MORENO: wait a second, to znamená že bys chtěl mít ploty v lesích nebo ne? Seš plotař nebo ne?:))
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    DARJEEL: vsak se neboj, s prihlednutim k Sumave atd. ono to nebude dlouho trvat a ty nase vlady zrusi i tyhle posledni "komunisticke" prezitky...

    //omlouvam se za politicky slinty, nemohl jsem si pomoct :o)
    KCE
    KCE --- ---
    otevreli sme "realitku Libechov", kdo by se chtel stat treba nasim sousedem, je vitan
    pro pristup piste do posty
    [ Svobodné město Liběchov (realitka) ]
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    XLOBOX: na druhou stranu je tahle "unikátnost" zákona (ve smyslu srovnání s jinými zeměmi) neuvěřitelnej výdobytek svobody, český lesy jsou fakt braný jako velký dědictví patřící lidu... pro mě rozhodně lepší, než kdybych musel při trajdání lesem každých dvacet minut přelézt nebo přeskočit plot netuše, jestli na mě nevyskočí zpoza stromu nějaký hafan...
    KCE
    KCE --- ---
    JESSE_MORENO:
    ochrana krajineho razu, dle § 12 zakona c. 114/1992 Sb. o ochrane prirody a krajiny, dale ve stavebnim zákone a v souvisejicich vyhlaskach c. 500/2006 Sb. a 501/2006 Sb
    predevsim jde o uzemni plan te ktere obce, kde jsou rozepsana pravidla pro jednotlive druhy pozemku/pudy
    vetsinou jsou ale na jedno brdo, takze staci precist dva,tri a vis na cem jsi
    ...googluj
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SMILE_DOG: Však to je vyřešený, když si vezmeš zaoceánskou ledničku tak už musíš dobře udělat jen detaily otvorů
    SMILE_DOG
    SMILE_DOG --- ---
    77WHITE:to nebyl argument proti, jen sem nasel nejake reseni, ale asi je to smecko... tak jak se da ten kontejner levne a ucinne zaizolovat?
    EGGH
    EGGH --- ---
    Oplocení lesa kazí karmu.
    LESH
    LESH --- ---
    XLOBOX: nemůžeš oplocovat pro hospodářská zvířata, ale pro divoká = vytvoření obory...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    77WHITE: můžeš taky prohlásit že je to lesní školka a že tam je jen příbytek pro správce, asi ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam