• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    QYDO
    QYDO --- ---
    Vzhledem k tomu, ze mi prijde ze dodavkari se casto odbyvaj jen tupym ledkovym paskem, zeptam se zde, kdyz se tu casto slinta nad mini samponskejma obydlima :)

    Zrovna do auta resim centralni osvetleni. V kuchyni, u postele atd budu mit pasky, ale rad bych nejaky pekny svetlo v centralnim prostoru.
    Predstavuju si neco jako listu a bodovy reflektory co v tom budou jezdit - toho je samozrejme spousta, ale rad bych neco co je bud myslene, pripadne je to jednoduse upravitelne pro 24V zdroje (pripadne 12V).
    MATT
    MATT --- ---
    a nezapomeňte na hydroizolaci.. ;)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    77WHITE: co se týče toho základu tak pokud bys to po dvou zimách nechtěl zbourat tak se mu nevyhneš ani kdybys to zateplovat nechtěl, bohužel.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    DARJEEL: bydleli... to nejde takhle rict zalezi na hrozne moc vecech jako tloustka a material te stavajici zdi... dulezite je nejen zateplovat ve smyslu nepoustet ven teplo ale hlavne taky dat tak tluste zatepleni abys dostal rosnej bod mimo zed... laicky receno :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    R6ANDREW: netuším jak inteligentně zateplit polokouli abys z toho neudělal x-stěn:) Ledatak nějakou stříkanou pěnou, ale to neni nic levnýho. + musíš tenhle pevnej nepružnej zděnej květináček založit do nezámrzný hloubky podle mě 100% na betonovejch pásech a následně je i zateplit, tzn 80-140 čísel podle toho kde to chceš mít. O detailech jako je zasazení oken/ dveří už vůbec nemluvim, všechno by sis musel vymejšlet sám a pokud by to bylo blbě, všechno ostatní zateplování by bylo nanic. Cena základů a zateplení by se mohla zcela reálně vyšplhat i nad cenu všeho ostatního :/
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    77WHITE: tak jasne ze zkopirovat primo jeho stavbu v cechach nejde, nicmene kdyz si ji zateplis, to velky okno bude dvojity (zimni zahrada), tak by to nemuselo byt tak hrozne, ne?:)
    ROGER_WILCO
    ROGER_WILCO --- ---
    Earth Shelters; A Review of Energy Conservation Properties in Earth Sheltered Housing | InTechOpen
    http://www.intechopen.com/...s-a-review-of-energy-conservation-properties-in-earth-sheltered-housing
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    btw. bydlíte tu někdo na chatě? (řekl bych, že je to ontopic docela :-) Máte zkušenost se zateplením stěn? Zajímala by mě tloušťka dostačující i pro tuhou zimu, případně jestli jste někdo řešili vnější/vnitřní zateplení...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    R6ANDREW: Nešlo by to na celoroční bydlení, protože zateplení stavby nebo jakejchkoliv detailů... Jako letní květináč dobrý...
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    SWT: a procze presne by to tu neslo?
    EGGH
    EGGH --- ---
    Tohle mě zaujalo, pracovna v jurtě, podle mě realizovatelný i v našich podmínkách http://malabydleni.cz/pracovna-v-jurte/
    SWT
    SWT --- ---
    LUCYA: Hlavně jiný podnebí, tady by to nešlo ...
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    ACKALDA: obracenej kvetinac!
    ACKALDA
    ACKALDA --- ---
    Fantastic Minimalist And Unique Home Design Luxurious Look Process Start To Finish Picture Ideas - Unique Home Decor Cheap - Minimalist Home Decor Pinterest - hpMirror.Com
    http://hpmirror.com/...-and-unique-home-design-luxurious-look-process-start-to-finish-picture-ideas/

    WIXIN
    WIXIN --- ---
    Né uplně malé, ale zajímavé!:)

    Víkendový dům pro velkou rodinu imituje venkovskou usedlost se stodolou – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...ikendovy-dum-pro-velkou-rodinu-imituje-venkovskou-usedlost-se-stodolou.html


    LESS
    LESS --- ---
    77WHITE: bylo to v respektu cca před 2-3 týdny
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    Island House Living, Finland

    77WHITE
    77WHITE --- ---
    k těm konťákům za 50 tisíc dolarů co se tu byly - každá z těhlech krabiček stála lehce nad milion, s tuším kolem 35m^2 každý. Od Petra Stolína, bohužel sem nenašel rychle žádnou recenzi/ článek a on sám to na webovkách ani facebooku asi ještě nemá
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    MAR_TINA: mělník je imho trochu jinej level než Shenzen nebo Seattle (tam se to celkem ujalo např.)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    QWWERTY: já sice jsem z přístavního města, ale bezprizorní kontejnery se nám tu teda neválí ;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam