• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    DARUMA: da se vsechno ale problem je ze se nikomu nechce moc komplexne ti radit nebo rozvijet ty odpovedi protoze jeste nikdo ani nepochopil co to vlastne teda nutne potrebujes :o)

    maringotku ti radi protoze jsi ani nepotvrdil ani nevyvratil ze opravdu budes nutne muset s tim obydlim prejizdet ale jinak bych rekl ze se tu vsichni shodnou na tom ze pokud opravdu nutne nemusis mit dum na kolech tak si postav za ty penize radeji malou drevostavbu nebo treba dum z hliny/slamy atd (tech variant je fakt hodne, zalezi spis na tom kde to budes stavet)

    radeji zkus vic popsat situaci ve ktere se nachazis, mas pozemek? z jakeho jsi kraje resp. kde se pripadne chces usazovat? pokud nejaky mas tak popis jaky je, jaka jsou jeho omezeni at uz stavebni nebo i treba moc vody nebo nedostatek svetla atd. pokud nemas zadny a potrebujes za ty penize jeste i koupit nejakou zahradku tak je pak tech 200 opravdu malo a bude treba resit jeste jinak...

    kdyz se ti podari lip popsat situaci urcite dostanes lepsi odpovedi :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    DARUMA: hele nejdebilnější odpověď = ano, dá :D
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TSOH: Máš s tím nějaké zkušenosti? Dá se to propojit třeba do Lka?
    TSOH
    TSOH --- ---
    DARUMA: tak si propoj dohromady třeba 2 nebo 3 maringotky...
    GREGI
    GREGI --- ---
    DARUMA: imho lepsi nez mobilhajm mas maringotku... s tim ze kdyz najdes nekoho sikovneho muzes si to rovnou nechat poradne zateplit a zrenovovat... sice to treba bude mensi ale rozhodne si to budes moc zaridit inteligentneji a mnohem hezceji... nebo to postavit na privesu cely;)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    77WHITE: Jo díky za názor, já se nechám rád poučit, protože praktické zkušenosti s tímto nemám, ale stejně tak nemám těch půl mega. :-)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    77WHITE: upřímně, omlouvám se za pruzení, ale přijde mi lepší bydlet v levnym podnájmu a uspořit půl milionu než si koupit mobilheim, jehož stav je okamžitě po nastěhování zralej na výměnu ...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    DARUMA: Dřevostavba trochu menšího rozměru s mnohem inteligentnější dispozicí? Tyhle mobilní mrchy sou stejně zateplený maximálně pěti centimetrama toho nejlevnějšího nejhnusnějšího polystyrenu. A to nemluvim o těch interiérech, absolutní megapeklo. Cesty jak postavit levnou dřevostavbu sou, materiál ze stavebních bazarů, rám jednopatrový dřevostavby uděláš v podstatě z prken s kámošema za víkend...
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    77WHITE: Důvod? Co jiného se tedy dá postavit za 200 klacků?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    DARUMA: jestli s tim nechceš nějak výrazně hejbat tak je to kravina.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MAESTRO_007: Já se dívám na zateplené mobil housy k celoročnímu využití, takže zateplení chci mít určitě v ceně. Nevíš odkud to sem tahají? Já mám zhruba 200k a chci to vrazit do nějakého malého bydlení. Maringotka mi připadá malá.
    TSOH
    TSOH --- ---

    Fascinating Portraits of Europeans Who Have Abandoned Civilization for the Wilderness - Feature Shoot
    http://www.featureshoot.com/2014/06/antoine-bruy/
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    DARUMA: kamarad si koupil zanovni mobilheim... nebyl uplne levny... + ho musel zateplovat a financne rikal ze docela prodelal.... i rozvrzeni mistnosti docela naprd....

    pokud bys sehnala nejaky zachovaly levny tak to nemusi byt spatna varianta.... jinak se to moc nevyplati a jsou lepsi reseni, ale s nejakou tou praci navic... /prazdna karabice, vlastni kontrukce atd.)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nemáte někdo zkušenosti s mobilními domy ala mobilheim nebo Marvel?
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    WIXIN
    WIXIN --- ---
    Domek na chůdách


    Malý domek na chůdách splývá s okolní přírodou – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...ni/tipy-a-trendy/338579-maly-domek-na-chudach-splyva-s-okolni-prirodou.html
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    A beautiful natural home, "harmful to the rural character of the locality" say Council
    http://naturalhomes.org/save-charlies-house.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam