• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Presne to se stalo minulej rok ;)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: hm já asi taky, akorát jsem se byl v pondělí proběhnout v tý bouřce a nasály dost rychle :) doufám že nás jako první nenaženou do potoka :))
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Normalni NB na behani, zadny vifikundace nevymejslim :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    jaký si kdo berete boty? čas se zkracuje, mám akorát obyčejný běhací hadrový... trekový neberu maj moc tvrdou podrážku, přemýšlím jestli něco z těch bot co jsem dával na nástěnku, ale ještě jsem v nich neběhal...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: sprint :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: A jdes nakonec na sprint nebo super?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: super! pořád si říkám že musím někdy udělat foto a přidat... to řekne hodně. Ale vždycky na Ladronce zapomenu :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Pridal jsem novy mista.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    no já tomu taky moc nedávám, v neděli jsem byl na 8 km kardio na Ladronce a nejdřív mě začala bolet kyčel, pak k tomu koleno :))) ale hodlám si to užít, na umístění nehledím :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    Tak vzdy kdyz chci trenobat tak se neco semele - nemoc predtim, ted mi ulitla slapka na kole takze taky minimalne tyden mimo... To bude fiasko :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: nechával jsem ji otevřenou pro všechny, mělo by stačit kliknout na Upravit, přetáhnout značku na místo na mapě a něco k ní připsat. Už tam někdo, asi A5, přidal ten Ďáblický háj.
    HIGHBERRY
    HIGHBERRY --- ---
    PODFUCK: hostivařská přehrada, sou tam hrazdy a bradla přímo na cvičení :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: ono takovejch míst, kde bych se vyvěsil abych nedosáhnul na zem a mohl dát široký úchop, moc není...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak jsem nahodil na mapu místa kam chodím já. Mapu může editovat kdokoli.
    Můžete tam kluci PODFUCK, _A5_ přidat místa kde přesně ve Hvězdě atd. něco je+popis? Ideálně nějaké stroje v parcích, nemá cenu tam dávat každé hřiště kde jde udělat shyb. Časem přidám i fotky ať to má úroveň :-)

    http://goo.gl/maps/VGW8V
    _A5_
    _A5_ --- ---
    PODFUCK: a na severu treba Dablicky haj - je tam hrazda i bradla

    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    _A5_: Stromovka, obora Hvězda, Ladronka, ovál v Riegrových sadech, Mrázovka...přijde mi, že teď jsou skoro na každým dětským hřišti.

    178: Proč tě furt fascinujou šátky a Revolta?
    178
    178 --- ---
    Ajeje je tu jaro a okupovaci detskych prolejzacek se satkem Seberevolta jsou zase zpet :D
    _A5_
    _A5_ --- ---
    ...vubec bych uvital nejakou mapu hrazd v Praze, ale to bych chtel asi moc :)
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    nevite jestli na folimance jsou hrazdy atd.?
    VALOR
    VALOR --- ---
    PODFUCK: Njn smutny :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam