• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: :(((((((((((((((((((((((((((((
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Ty jsi prorok. Zrusil jsem si nohu, tak bezim vazne az Beast :///
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: dva kluci z našeho družstva pojedou z Prahy autem, budou mít místo. Kdyžtak v poště.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    TAURUS: díky moc, dneska jsem to poslal. Máme registraci jako team tak snad to bude ok.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Jak se připravit na Spartan Race | Vegan Fighter
    http://www.vegan-fighter.com/clanky/jak-se-pripravit-na-spartan-race.html
    KABIS
    KABIS --- ---
    PODFUCK: tam pisou ze piti vlastni, tak me to vydesilo, chudak batoh by to pekne odnesl :))
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    KABIS: Na trati bude obcerstvovaci stanice, zadnej bagl na behani si neber.
    KABIS
    KABIS --- ---
    Par blbych dotazu: jak se tam da nejlip dostat bez auta?
    Vodu si clovek bere svoji - tzn ze se asi bezi s baglem? (ja v zivote nebyla na zadnem zavode, tak vubec nevim jak tyhle veci chodi :)) )
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    IMOLOL: odpoved organizatorky: "Narovinu, co nejdriv to zaplat....jinak ti to vyradi... a nepobezis, jeste cekame, od koho nam prijde platba.."
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    technická, když jsem registrovanej na sprint, ale ještě jsem neplatil, mám to místo rezervovaný? Na FB totiž psali, že sprint je vyprodanej.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    Sprint je pry vyprodany, nevite kolik jde letos lidi?
    KABIS
    KABIS --- ---
    PODFUCK: tam jsem chtela, ale muzi si vybrat.. Bud babicciny 80 nebo babicciny 80 ;))
    KABIS
    KABIS --- ---
    HIGHBERRY: mit na barefoot boty tak mam vybrano ;))

    Jaky tam vetsinou byvaji povrchy? Pokud co nejprirodnejsi, tak ok, ale asfaltka, sterk a tak neni uplne ideal :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    KABIS: Neco pro tebe ;)
    Prague Barefoot Run 2013
    http://www.pbfr.cz/
    HIGHBERRY
    HIGHBERRY --- ---
    Ja du vibram five finger (spartan super) a myslím ze nejlepší volba, v teniskách bych čvachtal celejch 15lm
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Právě jsem se vrátil z oblíbené Ladronky. Dal jsem si na začátku 30 angličáků a myslel jsem že chcípnu.. ani jsem je nedal najednou, 15+6+5+4. Už ani nevím kolik čeho jsem ještě dal. Ty angličáky jsou hroznej cvik :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: jj taky jsme chodili bosý vejlety, přes Prokopák atd. Mně to nevadilo ale blbý pak byly asfaltky a chodníky, vadilo mi přesně jak píšeš - jednou jsem po týdnu našel v patě milimetrový střípek skla, co mě otravoval...
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: tak prirody se nebojim, skla, hrebiku, posekanych keriku a tak ano :/ rikam, proste uvidim :) taky na tom nejsem jako mala kdyz jsem behala bosky neustale, malem i ve skole :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: budeš mít můj obdiv :)

    IMOLOL: já to vidím nakonec na hadrový adidasky...
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    TAURUS: řeším stejnou otázku.. jestli vzít "konversky" nebo turfový kopačky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam