• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    MHO: koment Super od Hardcore treninky teamu (vyhrali team ve Sprintech i Super):
    "zpětně se ale téměř všichni shodujeme, že to byl organizačně špatně zvládnutý závod...snad to bude příště lepší a všichni "sportovci" si budou moci užít závod, který bude mít pro všechny stejný parametry a pravidla. Bude náročný komplexně a ne jen běžecky, nebude možné během závodu nic odfláknout, aniž by to nemělo vliv na konečné pořadí a nemyslím si, že by organizátorům díky startovnému chyběli prostředky na zajištění takových pravidel, které jsou ve světě standardní. Máme do toho co kecat a zrovna tak každý, kdo zaplatil organizátorům nemalé startovné. Ty co si to chtěli odběhnout rekreačně jsou spokojený, protože díky čekačkám a nehlídaným angličákům u překážek to nebyl žádný problém téměř pro nikoho, čím nechci absolutně snižovat výkony kohokoliv kdo závod běžel."
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    MHO: hezky a vtipně napsáno, jen jsem díky nadpisu ten článek přehlédl, aniž by mě napadlo, že jde o SR. Obzvláště typy lidí na trati mě pobavily a docela bych souhlasil, jakožto jasný Tester :)

    Už to tady bylo asi řečeno, ale taky vidím největší obtížnost toho závodu právě v běhu, ty překážky zas takový psycho (když nepočítám ostnáč) nebyly, takže to, že je to natažený "jen" během, je podle mě naprosto ok.
    S tou (ne)náročností překážek taky velmi souhlasím, protože díky tomu, že je to přijatelná výzva i pro lidi, co se ve sportu zatím nenašli, tak není problém sebrat bandu kamarádů v hospodě a jet - a s počtem lidí se ten zážitek násobí...na Tough Mudder bych je neutáhl, ani kdyby měl 5 km :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    super, rada vas potkam :)
    lanarim jeste nekoho kdo by "bezel se mnou", ale ja tak na 90% jdu.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: počítám že taky :)
    MHO
    MHO --- ---
    Dalsi clanek. http://xman.idnes.cz/...an-race-moninec-0rc-/xman-adrenalin.aspx?c=A130619_133709_xman-adrenalin_fro

    je zajimavy tim, ze jsou tam popsany pekne prekazky. A je z toho videt, ze Super byl natazeny vicemene jenom behem a pridano bylo opravdu minimum prekazek.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    SA_KRA_: já určitě
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    ja si ten sprint asi dam. Jdete jeste nekdo?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: to není blbý dotaz... sleduju facebook stránku Spartan Race Czech Republic - tam se info objevuje nejdřív
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: blby dotaz, kde tyhle informace beres? na ofiko strankach nic nevidim.
    Jinak ja jeste uvidim, priznam se, ze na placku se mi moc nechce, ja beh neterenem fakt nemam rada :o)

    Ale pristi rok planuju super a kdyz ho dam, tak chcu rok na to taky trifectu :o) ale to abych fakt uz zacala behat :))
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    "Oficiálně potvrzeno 28. 9. 2013 se můžete těšit - SPRINT v Bořeticích - Kraví Hora..."
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    BUTTERFLY: Kravak je fakt celkem placka. Jen si tam ten zavod neumim predstavit ani nahodou.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    jelikož jsem společenskej typ, tak to dopadne taky asi sprintem (navíc super nikdo zatím nesliboval), ale příští rok chci trifectu...

    jediný co jsem se zatím dozvěděl je, že to bude v září na moravě (kraví hora) - kamarádka bydlí asi 2 km od toho místa a prý tam žádný velký kopce nejsou, takže to bude oproti monínci pohodička - monínec byl krpál :) a to bylo sakra dobrý!
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    SA_KRA_: zjistete to nekdo nez se zacnu tesit, dik.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    zarijovy sprint, coze? :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Asi bych šel zase do sprintu protože se mi ozvalo dost lidí, že kdyby o Monínci věděli, tak by bývali šli... tak bych je tam zkusil dotáhnout :) Těch 6 km navíc s přeskakováním klád v lese nějak nepotřebuju.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: Vejs.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Tak to vypadá, že zářijový sprint se bude konat na moravě - to vítám!
    Kdyby se běžel i super, tak mám pořádný dilema - jít o level výš, nebo jít podruhý na sprint a užít si to s početnym týmem...? co byste volili vy?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    SA_KRA_: haha, tak to byl možná jeden z těch namakanců, co jsme je my, hospodský povaleči nechali za sebou...ale bebí si udělal zlý - o tom žádná!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: haha, samé dno fyzických sil a bebí na loktě :) bohužel ani jednou tam není napsáno Spartan Race, takže promo chabé :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam