• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    jelikož jsem společenskej typ, tak to dopadne taky asi sprintem (navíc super nikdo zatím nesliboval), ale příští rok chci trifectu...

    jediný co jsem se zatím dozvěděl je, že to bude v září na moravě (kraví hora) - kamarádka bydlí asi 2 km od toho místa a prý tam žádný velký kopce nejsou, takže to bude oproti monínci pohodička - monínec byl krpál :) a to bylo sakra dobrý!
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    SA_KRA_: zjistete to nekdo nez se zacnu tesit, dik.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    zarijovy sprint, coze? :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Asi bych šel zase do sprintu protože se mi ozvalo dost lidí, že kdyby o Monínci věděli, tak by bývali šli... tak bych je tam zkusil dotáhnout :) Těch 6 km navíc s přeskakováním klád v lese nějak nepotřebuju.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: Vejs.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Tak to vypadá, že zářijový sprint se bude konat na moravě - to vítám!
    Kdyby se běžel i super, tak mám pořádný dilema - jít o level výš, nebo jít podruhý na sprint a užít si to s početnym týmem...? co byste volili vy?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    SA_KRA_: haha, tak to byl možná jeden z těch namakanců, co jsme je my, hospodský povaleči nechali za sebou...ale bebí si udělal zlý - o tom žádná!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: haha, samé dno fyzických sil a bebí na loktě :) bohužel ani jednou tam není napsáno Spartan Race, takže promo chabé :))
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    ha-ha, to je promo.
    Hrouda svalů obalená špínou. Proč se hezoun z Hotelu Paradise válel v bahně jako čuník? - Super.cz
    http://www.super.cz/...obalena-spinou-proc-se-hezoun-z-hotelu-paradise-valel-v-bahne-jako-cunik.html

    cunici.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    MHO: Jo tak! Tak ty to budeš mít s tím saháním na dno těžší :)
    SPECS
    SPECS --- ---
    SA_KRA_: Chystám se. Dali jsme si to s přítelkyní jako motivaci pro to i přes prázdniny něco dělat. Tak snad nebude problém, když je to ten teplej závod (-:
    MHO
    MHO --- ---
    TAURUS: No ja jsem byl na super. A pokud nejak vyresim terminy dovolenych tak pobezim ten beast.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    OT bezci, potkam se tu s nekym na Nike runu?
    (Jo, Podfucku, vim, ze je to teplej zavod... .)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    MHO: v podstatě souhlas, kromě odřenin na kolenou a loktech z plazení jsem byl druhý den v pohodě. Ber to ale tak, že to byl Spartan Sprint, ten nejjednodušší z těchto závodů. Pokud si chceš sáhnout na dno, jdi na Super nebo ještě lépe na Beast.
    No a pokud tě bavěj víc překážky... já myslím že ten Tough Mudder bude co se týče překážek daleko zábavnější :)
    MHO
    MHO --- ---
    MHO: pochopitelne se jednalo o muj subjektivni pohled.
    Ale od te chvile, co jsem na to skocil - udelal tri pritahy a pak jsem se dostal na totalne zabahnene slizke misto, podjel jsem a sup dolu. A jenom jeden pokus.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    MHO: od kdy je šplh na laně impossible? O_o
    MHO
    MHO --- ---
    Mimochodem, ted jsem si zacal sumirovat dojmy a na SR mi asi nejvic vadila takova nevyvazenost prekazek.
    Proste tam byly tri typy:
    - detsky snadne, co se proste odchodi (ohen, gladiatori, pytle, sit, .... vetsina)
    - neco co musis protrpet a porvat se s tim (akorat bahnoplazeni, tahani)
    - hned na anglicaky (lano, stena)

    Cekal jsem vis takovych co mne proste donuti do nich jit, zkouset znovu a znovu, vymyslet jak je prekonat. Fakt se na nich vystavit. Takhle ty tezke proste vubec nesly - jeden pokus a anglicakujes.

    A jeste jsem si tak zhodnotil, zda jsem si sahnul na dno. Rekl bych, ze jsem dno ani nezahledl. Na dne jsem byl po pochodu Praha-Prcice. Na dne jsem byl na nekterych akcich v horach. Na dne jsem byl na konci ironmana. Dva dny regenerace a uz jsem zase skakal pres kaluze. ;-)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ONASYS: myslím že PODFUCK to vyjádřil dost přesně. Ostatně i na titulce http://www.spartanrace.com jsou spíš ty šlachovitý typy :) A videa co jsem viděl jsou přímo ze závodů.
    Můj názor je že SR je dělanej jako masovka a hodně se veze na aktuálním stále vzestupném trendu obliby běhání, kde prostě běžcům poskytuje nějakou zábavu navíc v podobě překážek, který jsou relativně snadno překonatelný. Hodně dobře vymyšleno, funguje to a motivuje :)
    MHO
    MHO --- ---
    ONASYS: No potetovanej svalovec nebude idealni na zadnej z tehle zavodu. teda mimo videa. Myslim, ze idelani typ je takovej ten ty horolezec na stene, co si de obcas zbehat. Lehkej, slachovitej. A musi mit trochu psychicky odolnosti aby se nevyral pri bahne nebo sutrech v bote.

    Btw - fakt netusim jak vypadali spartani. Ale pochybuju, ze jako ve filmu 300 ;-)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    ONASYS: Je to bezeckej zavod. Bylo by asi dost prekvapenim, kdyby ho nevyhravali bezci. Videa se mi libi a myslim, ze jejich ucel je celkem jasnej a pochopitelnej. Potetovanejch svalovcu jsem v nich moc ale nevidel, nedokazu posoudit co a proc v tobe vzbuzujou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam