• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: ta sleva je kumulativní, tj. pokud budete družstvo do 15 lidí tak přidáš kód při registraci a máš slevu 20 %. Při družstvu nad 15 lidí už to kombinovat nejde, tam je 20 % rovnou.
    Já jsem měl v družstvu asi 8 lidí a pak se připojilo tuším asi 4 další tady z nyxu a různě, kvůli slevě. Připojit se do týmu dá, jenom jako nově registrovaný.
    Viz faq co jsem dával dohromady

    Q: Můžu po vytvoření přihlášky družstva později přidat dalšího účastníka?
    A: Ano, přihlašovací systém na webu to umožňuje.

    Q: Můžu změnit individuální přihlášku na přihlášku do družstva?
    A: Ne.

    Q: Můžu po vytvoření registrace měnit osobní údaje?
    A: Ano, přihlašovací systém na webu to umožňuje.

    Q: Můžu po vytvoření registrace měnit čas startu?
    A: Ano, přihlašovací systém na webu to umožňuje.

    Q: Pokud bych po zaplacení registrace zjistil, že se nemohu závodu zúčastnit, můžu místo sebe poslat někoho jiného?
    A: Ano, stačí v přihlašovacím systému zvolit "Substitute" a vyplnit náhradníka.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    A těším se, sprint imho ideál na ozkoušení a osahání si závodu, ale pokukuju po delších trasách :o)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TAURUS: kód jsem zatím nečekoval, zaplatíme to do toho srpna, stejně už je druhá vlna a 35E se dá... dost možná budeme 4... nebo (sledoval jsem to tu dřív jen tak sporadicky) jste se domluvili nějak hromadně aby byla 20% sleva? Můžeme se připojit k týmu klidně - nebo jestli to má ještě nějaké výhody?

    A btw. někdo z brna na společný workouty? koukám na mapku vyznačených míst a jedno mám poblíž bydliště... plus teda mám "svoji" trasu :)))
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: jinak kód na slevu viz záhlaví by měl být stále funkční
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: haha, nepotkali, i když jsme byli s KABIS na Monínci v jednom týmu a startovali v jedný vlně :) jsem měl dost práce protlačit svoje členy skrz registraci aby stihli start...
    No a Bořetice bohužel nedám z logistických důvodů :(
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    zdravím ve spolek všechny sparťany
    s radostí v srdci hlásím, že jedeme na zářijový spartan sprint, už jsme 3 (já jediný nyxák, ostatní jsou borci z oddílu), snad někoho ještě zlanaříme do týmu, aby jsme byli aspoň 4 :)

    potkali jste se na minulých i jako nyxáci, pokecali jste?
    MHO
    MHO --- ---
    PODFUCK: Jednou jsem dostal taserem (pri treningu sebeobrany, ne naostro). Pet minut jsem se nehnul. A to jsem mel na sobe normlani hadry. Tohle je sice asi slabsi, ale i tak by se mi do tech dratu nechtelo. Clovek je polonahej, mokrej, ..
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    MHO: Nejhorsi, to proste nenatrenujes (uz jsem to zjistoval u jednoho doktora :D)
    MHO
    MHO --- ---
    Jedna fotka z nemeckeho TM. Docela husta prekazka.

    Běh skrz elektrické dráty i lov krevet z koňského sedla. Nejlepší fotografie týdne | zpravy.ihned.cz - Svět
    http://zpravy.ihned.cz/...z-konskeho-sedla-nejlepsi-fotografie-tydne#fotogalerie-gf552582-12-2353670
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    na oficiálním webu jsem to neviděl, ale na Kraví hoře bude i spartan kids - pro ty, co nemají FB
    _A5_
    _A5_ --- ---
    Narazil jsem na asi zatim nejobsahlejsi mapu mist, kde se da cvicit... je tam cela CR

    https://maps.google.cz/....0004c48137c8817d5de31&msa=0&ll=49.710273,16.018066&spn=3.815028,10.821533
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: no možná jak jsem viděl pár videí tak mi to už nepřijde, ale... viděl jsi někdy třeba Ninja Factor? Nebo Takeshiho hrad? :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: nereagoval jsem na obtížnost, ale spíš na ujetost některých překážek

    no já jsem zvědavej i na ten spartan koncem září
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: ale jdi...mně to připadá celkem v pohodě. I ten chlapík, co se tam narcisticky natáčel na dvě kamery najednou, to dal celkem bez problému. To spíš překážky na Spartanu mi přijdou jednoduchý :)
    Akorát představa že bych to absolvoval na tom konci října je trochu slabší :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    BUTTERFLY: o vikendu to zacvakam. A uz se tesim :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    tak registrace na bořetice už jsou v ostrém provozu
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    SA_KRA_: tomuhle závodu už chybí jen skok do sopky
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: to vypadá zatraceně dobře!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: Už to spustili oficiálně.
    Já furt nevím jestli mám v sobotu přejíždět z Luhačovic. Asi spíš ne :(
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    BUTTERFLY: jo, me taky, ale pff....
    kdyby nekoho zajimalo- z dubna- Go Pro Though Mudder a vsech 22 prekazek.
    Tough Mudder Ohio Sat April 27th 2013 All Obstalces HD - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=cPt5Drc27IE
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam