• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    si trhnete! :)
    popravde ja taky jeste nejsem prihlasena, ale do konce srpna se snad rozhoupu.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    jak už jsem psal, bohužel...
    KABIS
    KABIS --- ---
    me v zari ceka Beskydska sedma, to bude bohate stacit :)) (muj trenink spocival v tom, ze jsem jednou byla behat... :)) )
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    tak jak to s vama vypada, jdete teda nekdo nakonec? :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TAURUS: to není nejblíž, to možná už radši to slovensko někdy nabudůce ,)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: no ten je nejblíž v Berlíně :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: ono to bude individuální, já šel na Spartana hlavně kvůli překážkám a on to byl hlavně běh... každopádně doporučuju vyzkoušet a uvidíš co dál jestli delší trať nebo jinej závod tohoto typu... Spartan Sprint je ideální začátek
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TAURUS: pro mě je důležitá i dostupnost lokality, ten zářijový závod mám doslova za bukem :o) tough mudder předpokládám není v čr, nebo se mýlím? Za sebe zkusím 5km sprint, uvidíme jak se s tím vypořádám a kdyžtak se začnu poohlížet po větších husťárnách :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TAURUS: oka, za kód díky.. jak to budeme platit, tak to ještě podrobněji čeknu.

    jj, tak snad se domluvíme, klidně bych dal pozávodní setkání nebo takovou netradiční nyx seznamku ,-)

    malá náročnost? Myslíš, že to bdue u toho sprintu taky? Ještě me napadá, že malá náročnost rovná se rychlejší běh :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: neee 12 nás bylo na Monínec, teď z mých kamarádů nejede na Bořetice nikdo :)
    ale když budete 4 a přidáte kód tak máte taky maximální slevu 20 %. A do záhlaví jsem dával ID co hlásili, že se na Bořetice chystají: BUTTERFLY, SA_KRA_, SPECS -- tak se domluvte.

    DARJEEL: no mě trochu zklamala malá náročnost překážek... spíš pokukuju po Tough Mudder -- koukni na videa v klubu, záhlaví apod.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TAURUS: my jsme zvyklí na leccos, závod beru i jako inspiraci pro naše vlastní tréninky :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TAURUS: výborně, tak jestli je vás dvanáct, tak my bychom se přidali, sice je to jen pár eur, ale když to systém umožňuje :o)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: přesně, nakonec to bylo celkem jednoduchý, až na ten běh z kopce do kopce, vodou a tak teda :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: ta sleva je kumulativní, tj. pokud budete družstvo do 15 lidí tak přidáš kód při registraci a máš slevu 20 %. Při družstvu nad 15 lidí už to kombinovat nejde, tam je 20 % rovnou.
    Já jsem měl v družstvu asi 8 lidí a pak se připojilo tuším asi 4 další tady z nyxu a různě, kvůli slevě. Připojit se do týmu dá, jenom jako nově registrovaný.
    Viz faq co jsem dával dohromady

    Q: Můžu po vytvoření přihlášky družstva později přidat dalšího účastníka?
    A: Ano, přihlašovací systém na webu to umožňuje.

    Q: Můžu změnit individuální přihlášku na přihlášku do družstva?
    A: Ne.

    Q: Můžu po vytvoření registrace měnit osobní údaje?
    A: Ano, přihlašovací systém na webu to umožňuje.

    Q: Můžu po vytvoření registrace měnit čas startu?
    A: Ano, přihlašovací systém na webu to umožňuje.

    Q: Pokud bych po zaplacení registrace zjistil, že se nemohu závodu zúčastnit, můžu místo sebe poslat někoho jiného?
    A: Ano, stačí v přihlašovacím systému zvolit "Substitute" a vyplnit náhradníka.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    A těším se, sprint imho ideál na ozkoušení a osahání si závodu, ale pokukuju po delších trasách :o)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TAURUS: kód jsem zatím nečekoval, zaplatíme to do toho srpna, stejně už je druhá vlna a 35E se dá... dost možná budeme 4... nebo (sledoval jsem to tu dřív jen tak sporadicky) jste se domluvili nějak hromadně aby byla 20% sleva? Můžeme se připojit k týmu klidně - nebo jestli to má ještě nějaké výhody?

    A btw. někdo z brna na společný workouty? koukám na mapku vyznačených míst a jedno mám poblíž bydliště... plus teda mám "svoji" trasu :)))
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: jinak kód na slevu viz záhlaví by měl být stále funkční
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: haha, nepotkali, i když jsme byli s KABIS na Monínci v jednom týmu a startovali v jedný vlně :) jsem měl dost práce protlačit svoje členy skrz registraci aby stihli start...
    No a Bořetice bohužel nedám z logistických důvodů :(
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    zdravím ve spolek všechny sparťany
    s radostí v srdci hlásím, že jedeme na zářijový spartan sprint, už jsme 3 (já jediný nyxák, ostatní jsou borci z oddílu), snad někoho ještě zlanaříme do týmu, aby jsme byli aspoň 4 :)

    potkali jste se na minulých i jako nyxáci, pokecali jste?
    MHO
    MHO --- ---
    PODFUCK: Jednou jsem dostal taserem (pri treningu sebeobrany, ne naostro). Pet minut jsem se nehnul. A to jsem mel na sobe normlani hadry. Tohle je sice asi slabsi, ale i tak by se mi do tech dratu nechtelo. Clovek je polonahej, mokrej, ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam