• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Liberec 6500 lidí, to bude mela...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Predátor race 10+km Brutal - 26. 4. 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=nDZ1Jj4SiVw
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    UGLUGF: Tak tak. Organizace slabší, překážky výborný. Délka tras údajně Dril - 8 km, Brutal - 15 km.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tohle video pěkně ukazuje rozdíl na trase mezi sobotou a nedělí. Obzvlášť, co se bahna týká.

    Predator Race DRIL a BRUTAL 25-26.4.2015
    https://www.youtube.com/watch?v=pI7KYt3NwoY
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    mám volný flek na sobotu, start 12.00, cena 800.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    TAURUS: My běželi v sobotu Dril a taky musim, že to byla slušná ždímačka. Těch deset překážek navíc oproti SP Sprint bylo znát. :) A navíc, jak řikáš - překážky velký a náročný.
    Závod super, poprvé v týmu a nejvíc jsme si to užili. Jen ve srovnání se SP pro mě trochu zklamání s organizačníma věcma jako - pokud vim, tak medaile stejný jako loni, bez datumu, navíc s označení Brutal, i když jsme běželi Dril, absolventský trička pro v.i.p. běžce stejný jako trička co šly koupit na stánku a opět bez uvedenýho roku účasti. Ale celkově spokojenost, ve srovnání s loňskym SP Sprint Liberec obtížnější, víc zaměřený na kick ass překážky než na trial běh. Uvidíme co přinese Liberec tuhle sobotu. :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Mapka obou závodů.

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak Predator Brutal dostál svému jménu. Bylo to výživný. Snad 80 % trasy vedlo bahnem. Překážky velký a náročný. Když začalo v půlce pršet, byl jsem na tom psychicky dost bídně. Ale dali jsme to a já dal i závěrečnou Mega Vlnu, takže velká radost!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BARBORA_B: okej... to je fakt prominentní. Já koukám, že mám až 360 :)
    BARBORA_B
    BARBORA_B --- ---
    TAURUS: Super! Mám prominentní číslo 8 :D, tak když mě uvidíš, chyť mě :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    STENNY: paintballová kulička
    STENNY
    STENNY --- ---
    TAURUS: Čistě ze zajímavosti, co se používalo na minulém ročníku jako střelivo do toho praku? Kamínky, matice, hopíky?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Hele já prak koupil ve čtvrtek a cvičím :D
    Jinak super že jedeš taky. Kdyby sis chtěla vyzkoušet střelbu z praku, tak kolem 9:15 budu na registraci.
    BARBORA_B
    BARBORA_B --- ---
    TAURUS: startujeme 20min pred vama, tak se dost mozna potkame az budu nabihat handicap po strelbe z praku :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Pojeďte někdo, saláti, ještě máme volné místo v týmu Special Office Forces. We leave no one behind :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: nejsou silový, jsou spíš na obratnost, mrštnost. Na sílu je nejtěžší vytáhnout sám sebe nahoru. Dávaly to loni i holky s náma, tak hádám, že bys to dal taky ;)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: viděl, vypadá to celkem krutě. Já tam nejedu, silově na tom nejsem zatím tak dobře a obíhat překážky na handicapech se mi tam nechce
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Četl jsem podobné reporty; paráda!
    já začínám být nervozní z Predator Race. Na FB teď uvolňují fotky překážek a jsou to pěkná zvěrstva. viděli jste to?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Hlásím, že Hungaroring se povedl na jedničku. Sice to bylo de facto na rovině, ale bylo to hezky svižné, nové překážky, užíval jsem si to každým metrem.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    K Army Run v srpnu co se lokality tyce

    Extrémní překážkový běh Army Run ukáže, jak se cvičí vojáci NATO
    http://kulturistika.ronnie.cz/...xtremni-prekazkovy-beh-army-run-ukaze-jak-se-cvici-vojaci-nato.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam