• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    bez camelbaku dávám v pohodě i beast, na mojí potřebu je na trati občersrvovaček dost. A k tomu obsahu: já se poslední dobou dost naučil pít vincentku, jsem na ní už skoro závislej :) ale na závod nevim, je dost těžká
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: klasika - neperlivou magnesku, par gelu, pro vsechny pripady izraelak, par naplasti a vic myslim netreba.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: btw co do camelbacku?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    UGLUGF: jenom abyste nedoháněli mě, mám nataženou šlachu, tak to bude spíš pěší vejlet :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: kej diky za info. v tom pripade camelbak pro vsechny pripady beru

    UGLUGF: a to je dost dobre mozny - pridali se k nam tri dalsi, ale trochu pomalejsi znami, tak se jim prizpusobime. Na trikach budeme mit tuhle legraci, tak se se beztak nekde potkame

    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    NAGASAWA: My jdem od 12:30, tak makej, ať tě nedoženem. :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: my jdem jenom na beast. Super dá část z nás v Donovalech a zbytek pak v Eplény. Tak dám vědět, až se budem chystat do Koutů.

    NAGASAWA: Na Klínovci Super loni byla jenom voda. Dal jsem to bez camelbacku, ale bylo to dost a řekl bych až zbytečně náročný. Letos beru camelback a hromadu gelů a tyčinek. A taky nějaký obinadla :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    btw na SR: Super maji obcerstvovacky s vodou, anebo je camelbak nutnost?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: dva SR po sobe by byly hardcore - uvazovali jsme o tom, ale odpiskali jsme to. Kazdpopadne potkat se muzeme, protoze budeme od patku do nedele zakufrovani na horsky chate, tak se tam muzeme druhej den otocit mrknout se na vsechno to kondenzovany utrpeni.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: já jsem zaregistrovanej na beast 9:30. Tak leda byste zůstali do neděle :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tak 10.10. Kouty SR/Super a startujeme v 11:30, tak se treba s nekym odsud potkame.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    další pokus - tentokrát sportovně kalící víkend
    Be A HERO
    http://www.behero.cz/
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    taky slušnej seznam závodů http://mudrun.cz/?p=328
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Mrkni na mě, jak tam v 8:22 koukám shora z cíle ;)
    Jj to je závod pro mně, konečně nemusím kvůli pár překážkám běhat 10 km po horách :D
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Predator challenge Plzeň, video | Televize SPORT 5
    http://sport5.cz/detail/predator-challenge-plzen-1075/?aso=-1&page=1
    No tyvoe!! To je úlet! Na takovém závodu mě rozhodně nikdy neuvidíte, ale držím palce organizátorům, bomba!
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Btw. co jsem stačil přečíst ohlasy na Dirty, tak v pohodě. Byl jste někdo?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    O SR spousta lidí mluví jako o komerční záležitosti a upřimně se jim moc nedivím, je to dost drahá záležitost. Jen registruju fakt, že od minulého roku těch lidí ubývá, protože si asi uvědomují, co se jim za tu cenu dostává. Nejvíc mě fascinuje celkem početná skupina lidí (do které se sám počítám), kterým ta akce doslova změnila život.

    Jinak díky za pochvalu, vyřídím ostatním :-) Litovel byl pro mě snad víc party, než závod, byla to pecka. Dost se na tom podepsalo i počasí.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Chce někdo v ČR překonat rekord - 138 m dlouhé ručkování? :)

    The 5 Most Epic Obstacles in Obstacle Racing | Outside Online
    http://www.outsideonline.com/...cing?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=facebookpost
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Dirty Race podle ohlasů na fb spíš zklamání. Další bude 19/9 na motokrosové dráze, tak třeba se vyšvihnou.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Honzu Jirkala znám, výbornej člověk. Zásobuju ho svýma malejma závodníkama :) tak uvidíme, zatím jsem rád, že najdu čas na závod jako takovej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam