• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Hi spartans,
    due to technical and organizational difficulties we must change Bedřichov Winter Spartan Sprint 16.1 2016 to new location. The new venue will be in Liberec – Lidové sady and the race will be on the same day, that is 16.1 2016. The new location is located 7km from Bedřichov. The transport to the venue will be organized with shuttle busses from Home Credit arena and in few days we will give you all the details regarding the race through e-mail, web page and FB.
    Look forward to see you on 16.1 2016.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    a už je to tady - Winter sprint přesunut z Bedřichova do Lidové sady Liberec.
    So far pro všechny, kdo si rezervovali (a zaplatili?) ubytko v Bedřichově.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    doplnil jsem vyhlášené Army runy
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: po delší době registruju a něco málo se vylepšilo.. ale jako tempo fakt vražedný, kdybych takhle pracoval já, tak brzo chcípnu hlady
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BTW zahlídnul jsem, jak Spartan na twitteru předesílá, že příští rok budou zase jiná trička a medaile. Ví k tomu někdo něco blíž?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: no nic no... prostě na to kašlou :) lidi to budou používat tak jako tak, co jim zbejvá
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: jo, tohle mi taky hlava nebere, co jim na tom tak trvá
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Jediné, co zůstalo, je právě skupinová sleva.
    Na to můžu vytvořit PIN, dát ho na Facebook ať se přihlásí do týmu kdo chce a hotovo. Jako organizátor týmu nic víc udělat nemůžu. Když někdo ztratí mail s potvrzením, tak je v řiti, ani se nikam nepodívám, jaký má číslo. To se dozví zřejmě až ze startovky. Substitute ze systému neuděláš, pokud ztratíš mail, tak jsi opět ztracenej, protože jinak než s vytištěným mailem substitute neuděláš.
    Díky, ale to bych si už radši nechal starost s placením a možnost určení vlny a administrace týmu. Tohle je pro mě ohromný krok vzad. Nehledě na to, že neumožňuje ani platbu kreditkou.
    Jestli nebude tým startovat v jedný vlně, tak je to totálně proti-týmová úprava.
    Práce na tom osobně příliš nevidím, vytvoření profilu a prostý výpis dat z databáze je pro programátora práce na jeden den. Za ten měsíc, nebo jak dlouho registračky běží, mohlo být všechno dávno hotovo.
    Já jsem taky Spartan nadšenec, ale naštěstí mi to nebrání hledět na změny realisticky.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: neztratila - slevy pořád fungují, navíc co se mi líbí, že si to každý cáluje sám a nemusím řešit peněžní veletoče - jen je teda blbé, že nemáš přehled o týmu, ale snad to dodělají, je na tom ještě práce jak na kostele
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak konečně přihlášen na Bedřichov. Týmová registrace v novém systému víceméně ztratila smysl. Je někde nějak řečeno, jestli systém hodí tým aspoň do stejné vlny?
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    CHORBON: tj no, tak uvidíme, my jedem jako team tak snad užijem nějakou legraci :D
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    RAMJAH: jo to me taky napadlo ale to bude asi trochu nuda. No asi to prone bude lepsi nez to zrusit
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    CHORBON: tak jim snad někdo pujci sjezdovku .)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Od lesu prej jo. Proste jim to nepovolili, treba hledaj nekoho se soukromym pozemkem.
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    CHORBON: definitivni?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CHORBON: wow
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Tak v Bedrichove se zatim v lese behat nebude, treba to bude na stadionu dokola s prekazkou
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Hledáte inspiraci? 61 let...

    Lepšiu sezónu už nebudem mať I. - Spartan Race Slovakia
    http://spartanrace.sk/news/lepsiu-sezonu-uz-nebudem-mat-i/
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    dnes po delší době zase nějaký ten lidský příběh..
    Kolínská Spartanská mamina - Spartan Race Czech Republic
    http://spartan-race.cz/latest-news/kolinska-spartanska-mamina/
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    BUTTERFLY: tak aspon že tak...dneska chcem registrovat team a docela se tam těšíme, byla by škoda kdyby to nebylo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam