• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    STENNY: Na youtube je dolumentární film. Ale spíš než klasický Spartan s překážkama je to podobné hurricane heat. Jeden z úkolů třeba porazit strom, naštípat ho, přenosit. A kromě toho, Death race už další nebude, místo tohoto "závodu" pořádá Spartan Agoge.
    STENNY
    STENNY --- ---
    Máte někdo tip na reporty ze Spartan Death Race? Hodně by mě zajímalo, co je tam za tipy překážek, ale buď je moje google-fu slabé, nebo to vesměs lidi moc nepíšou.
    Spartan up jsem četl.
    Díky.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: proběhlo jen decentní info přes některé SRTG a co jsem se doslehl, tak by to mělo být 6 hodin
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Nepostřehli, aspoň já ne. Kde je k tomu info? A jak dlouhá verze to bude? A bude to vést de Sena? :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    možná už jste to postřehli: chystá se Huricane Heat - ale jen pro SRTG.. jelikož jsem jednu založil, tak se docela těším :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Oficiální omluva na FB. Není to vysvětlení, to snad radši slyšet nechtějme. Až na tu větu "chyby dělat dál budeme" je to přijatelné.

    Dobrý den spartani,
    rádi bychom se Vám omluvili za změnu datumu závodu Kouty Spartan Super. Tahle změna není snadná i pro nás, protože nám to narušilo plán naší série závodů a v rámci již uzavřených smluv a všech aktivit na 2016, 28.5 2016 je jediným rozumným datumem, jak závod realizovat.

    Naším cílem je Vám nabídnout vše co můžeme v rámci našich možností a poučit se z chyb, které na té cestě děláme a dělat budeme.

    Nejsme dokonalí a nikdy nebudeme.

    Snažíme se Vám každý rok nabídnout nové lokality a ve 2016 plánujeme dohromady 20 závodů + jiné aktivity. Pokud by naším cílem si bylo vše zjednodušit, tak bychom nešli cestou, na kterou jsme se vydali.

    Naším cílem je vše zlepšovat a naslouchat Vaším požadavkům, ale ne vždy se nám to podaří realizovat a za to se Vám omlouváme. Chyby se snažíme minimalizovat, ale vždy se nějaké najdou a my se budeme snažit z nich poučit, aby se stejné chyby již neopakovaly.

    Jsme vděční za všechny Vaše připomínky, jak negativní tak pozitivní, protože bez Vás bychom se nikdy nemohli posunout dopředu.

    Děkujeme Vám za Vaši podporu a těšíme se na viděnou ve 2016.

    SR
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    nějaké vyjádření se objevilo před chvílí na fb... a víc k tomu bude v článku na blogu, který brzy vyjde
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    TAURUS: no comment.... organizace připomínající domluvu prespolňáku v Horní dolní tamními dobrovolníky.
    Když už jsem si to teď tak pěkně naplánoval, tak tu triceftu příští rok dát chci. Ale na další sezónu asi SR zařadim jen okrajově.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    snad ještě něco přihodí, co se týká super - už jen to, že jsou 3 beasty a 2x super se mi nezdá

    TAURUS: jo, tohle už nepobírám ani já, jsem zvědavý, co mi k tomu poví vedení
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ...a to bude jediný SUPER v ČR.

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    tohle uz neni dobry..
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CHORBON: to už se mi ani nechce komentovat

    a další paráda:

    Z důvodu pořádání cyklistického závodu Míru, jehož etapa se dne 4.6.2016 pojede na PVE Dlouhé Stráně jsme se z organizačních důvodů rozhodli přesunout závod na 28.5 2016.

    zřejmě další sabotáž organizátorů?
    to jsou samé technické a organizační důvody...
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Dnes jsem mluvil s primatorem liberce a o zadnen spartanu v lidovych sadech nevi, takze se nakonec zjistilo ze se pry bude behat v liberci-ruprechticich coz nejsou lidove sady, tak snad to bude finalni lokace a posledni pokus "poskodit organizatory" ;-)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: To nikdo nezpochybňuje a o tom já nemluvím.
    Jediné, co bych rád, je, když někdo udělá botu, tak ať řekne "udělali jsme botu, sorry". A ne, že šlo o sabotáž.

    Jinak technicky Predator Masakr nebyl nad 20 km? A kdybys viděl, kolik závodů maj v severskejch zemích...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CHORBON: když jsem se registroval tak bylo 52 %, odhadoval bych to na 1500
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    CHORBON: netuším
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    BUTTERFLY: ja na nikoho nezanevrel a uz vubec jsem se do nikoho zhusta nepustil, taky organizuji nejake zavody vim jak je to tezke, jen jsem ti rikal ze bych si nikdy nedovolil nekoho prihlasovat na trat kterou nemame schvalenou.
    Kolik maj prihlasenych lidi?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BUTTERFLY: osobne to beru v klidu a podobny veci se proste stavaji. SR na kterych jsem prozatim byl, byly po organizacni strance naprosta spicka a kdyz si vezmu, ze nektery z nich probihaly v CHKO, kdy se muselo jednat s armadou uredniku a dalsich subjektu, da se podobna situace pochopit. Zadny drama. V praci se nam taky stava, ze s nekym jedname s urcitym vysledkem, prislibem a potom si urednik, majitel, whatever postavi hlavu a resi se operativne co s tim. Bedrichova je sice skoda, ale ze bych na organizatory zanevrel, to rozhodne ne.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    CHORBON:
    TAURUS:

    takto se to ke mně dostalo a sleduju to delší dobu: pokud mi nikdo nelhal, asi bych na jejich místě jednal stejně...

    k mému postoji ještě tahle: znám několik lidí z hlavního teamu, co zařizuje střední Evropu a věřte, že to jsou lidi, co to dělají na 100 %, lítají po všech čertech, vstávají před 5 ráno, večer kolem 22 je ještě vídám online. Počet závodů, které jsou schopni uspořádat je nesrovnatelný s tím, co zatím dovedli ostatní. Jako jediní jsou zatím schopni zorganizovat závod 20+ a myslím, že z celého světa tu máme na poměrně malé rozloze asi nejvíc závodů... to vše stojí obrovské úsilí, které mám možnost alespoň trochu vidět, takže když se do nich pak někdo zhusta pustí kvůli tomu, že jim neprošel závod v dané lokalitě, což se zatím nikdy nestalo a byli schopni okamžitě zjednat náhradu (ok, souhlas, že ne tak super, jako původní plán), tak sory, ale já se musím postavit na jejich stranu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam