• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    MHO: pojedem se tam podívat a podle situace se zúčastníme
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Kdo by se chtěl připravovat na závody společně, vytvořit tým nebo si jen občas společně zatrénovat, tak teď je nově možnost ve Fitness Klánovice. Mimo závody budeme dělat i různý osobní nejen adrenalinový výzvy.

    Čtvrtek 20:00 a Sobota 10:00 hod.

    www.facebook.com/fitnesspraha
    Fitness Klánovice | Crossfit, kardio, funkční a silové tréninky!
    http://www.fitnessklanovice.cz
    MHO
    MHO --- ---
    Je pro poradek - na Kladne se kona celkem zajimavej event pro deti. http://www.ocra-cz.cz/akce-detail/1-otevrene-mistrovstvi-cr-v-ocr-pro-deti/
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Ještě info od organizátorů k sobotě:

    "Dobrý den, registrace jsou do 10:30 a poslední autobus z arény odjede v 11:00."
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    RAMJAH: Tak poraď kam po závodě zajít na jídlo?
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    TAURUS: jo mam, celej tým sme +- z Ml Boleslavi a v LBC sme bud studovali nebo sme tam jezdili kalit :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    RAMJAH: Winter tam není ale je tam šedá výseč trifekty.
    No tak s registrací to máš lepší :D
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    TAURUS: ja jsem v 10:30 ve vlně .)
    ad design jooo super, škoda jen že nikde neni slovo Winter...tak aspon snad budou ta trika v shopu tam
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    RAMJAH: no super, startuju ve 12:15 v kategorii žen, a registrace zavírá 10:30...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    na fb nový design medailí - povedené
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    Cus, potrebujeme jeste jednoho cloveka, abychom meli tym na Ultra-Beast. Chceme registrovat ted v lednu, abychom to meli nejlevnejsi. Prida se nekdo?
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    tak koukam že časy už jsou zvěřejněny:D už jen to počasí :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    VOJTAS87: Čao, co se týká překážek, tak pro mě osobně je top Predator race, konkrétně Predator Challenge, to je jedna dlouhá překážka :) ze zahraničních pak série Toughest, ale tu jdu zatím jen omrknout.
    Bohužel SR co se týká překážek dlouhodobě stagnuje.

    Kódy byly letoškem zrušeny, takže jen slevy na družstvo, případně v rámci training groups.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    VOJTAS87: ahoj, pro letošní rok tyhle slevy zůstaly jen pro tréninkové vlny, takže pokud chceš slevu, najdi si nejbližší a přidej se - budeš mít i další výhody
    VOJTAS87
    VOJTAS87 --- ---
    Ahoj závodníci. Moc hezky sepsané závody. V loňském roce mě "nastartoval" Spartan Sprint v Liberci, čili jsem si hned splnil trifectu. V letošním roce plánuji 6x SR (2x trifectu = winter + normal) a 3x GR. Ještě uvažuji i o PR, ale termínově mi to bohužel nevychází. Jaký je Váš nejoblíbenější? Preferuji překážky nad během a slyšel jsem dost chvály na PR? Tak snad za rok. .... Rovnou jsem se chtěl zeptat, pokud mohu, jak se Vám podařilo získat 10% slevový kód na SR (nehledě na týmy)? Vloni jsem si ho tu všiml a při takovémto množství závodů se každá sleva hodí. ;-) Předem díky za odpověď. AROOO
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: to mi pripomnelo Litovel, kde na me mladičká dobrovolnice hulakala: "neklikujte panééé, delate si to tezsiii" :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: Musím říct, že vypadají přesvědčivě.

    UGLUGF: tahle tabulka mi připomněla Dračí doupě :))))) dle předpovědi 7 km/h tak snad nebude zle. Když nebude foukat, tak bude i zima snesitelná.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    UGLUGF: rado se stalo., potom posli klidne report jak ti sedly.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    NAGASAWA: Tak to vypadá, že už mám jasno. Dík ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam