• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PODFUCK: jeste bych dodal, ze maji strasne tvrdou patu, ktera dre, takze muzete videt kazdyho druhyho bezce se sedrenou anebo zalepenou patou leukoplasti. Valna vetsina lidi po zkusenosti s All Terrain presla na Inov-8 Terraclaw
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: Zprostředkovaně, ale od mnoha lidí: jsou super, ale hrozně málo vydržej, zvlášť tahle první generace. Hned se potrhaj nebo odejdou.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Mate nekdo zkusenost s temahle botama?
    Reebok ALL TERRAIN SUPER | sportisimo.cz
    http://www.sportisimo.cz/reebok/all-terrain-super/103343/?gclid=CKvX34b5ssgCFUe3GwodVvEHnw
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    někdo v sobotu na Predátora?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    za mě Praha super, mé postřehy: naprosto skvělý dobrovolnický tým!! A přes masovou akci velmi poctivý závod s minimem podvodů, alespoň, co jsem já zaznamenal.. a jinak jsem se vyznamenal, hrůza! :D

    Pár slov k závodu Spartan Sprint Praha - Spartan Race Czech Republic
    http://spartan-race.cz/latest-news/par-slov-k-zavodu-spartan-sprint-praha/
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: doufám, žes mu to poslal aspoň 1. dubna :)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    TAURUS: já tam byl tak zhruba ve stejným čase a byl jsem docela rád aspoň to klouzalo a dalo se to projet
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: no ja poslal brachovi pozvanku na spartan kids, protoze ma dceru a syna 4 a 5 let vid, abych si potom vsimnul, ze to bylo promo na Special Kids. Neozval se.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: Tady se patří říct, že open vlnám vodu doplnili; když jsem tam byl já, kolem 10:15, tak tam byla mezírka sotva na protlačení hlavy naležato, aby mi nenateklo bahno pod čočky. Za což jsem byl rád.
    Hodně pěknou dráhu měly i děti, ti mrňousové jsou fakt roztomilí :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: mrknul jsem alespon na ranni prenos na CT Sport a lehka dunk wall me prekapila - i kdyz se dala chapat diky poctu lidi, kdy mohlo dojit k par zachvatum paniky jako v Koutech a prekazka by se zacala ucpavat. Kazdopadne elitni vlna byla napinava.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Takže první městský Spartan. Hodnotím ho jako povedenou akci. Trať byla dle očekání krátká, rychlá, poměrně suchá. Elita byla dramatická do poslední překážky. Zmínil bych několik highlightů:
    - pro 7500 závodníků dobře zorganizováno
    - poprvé Spartan Special (děti se zdravotním omezením)
    - bylo více vln Spartan Kids
    - půlka medaile seriálu Praha-Košice (i pro děti)
    - funkční trika s krátkým rukávem
    - běželo se i po střeše Křižíkových pavilonů
    - trať byla do Výstaviště nápaditě zakomponovaná, křížení vtipně řešeno podlézáním lávek
    - voda - dunk wall byla až kus před cílem a nebylo nutné se zcela ponořit
    - u traverse wall byly fronty už v 10:00 ráno, bylo jen 6 tras, očividně málo
    - první přímý, živý přenos Spartan Race do TV na světě

    za mě:
    - dal jsem oštěp, kůly i kladinu!!! :))) takže jediných 30 na traverse wall. Neměl jsem brát crossový boty, ale silniční.

    Tož dobré to bylo. Jsem zvědav další sobotu na Predator Run - městský závod v Plzni.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak zitraaaa
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    NAGASAWA: super, za rohem .) dik
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ANGLAN: Start bude na vystavisti a konkretni trasa se predem nezverejnuje. Kazdopadne tipuju, ze to zasahne do stromovky.
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    Heledte, dostanu registraci z prace na prazsky spartan sprint 23.4. ... nevite kde v praze se to vlastne kona?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    na Spartan Praha přihlášeno 7400 lidí :)
    Reebok SPARTAN RACE :: startList
    http://spartanrace.onlinesystem.cz/...rtList?eventId=28&title=praha-spartan-sprint-2016-04-23&page=1
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: dětšké má i RunTour, asi ses na to přímo neptal, ale když už...
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    PODFUCK: I Pražská 360tka má Kids variantu.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: V podstatě na každém Spartanu a taky teď oznámili na Predator Run, s tím, že zajistí i babysitting.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Mate nekdo prehled, kde se bezi i detsky zavody?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam