• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    V neděli 1430 jdeme projet stroje ve sněhu. Pokud má někdo chuť se přidat, tak 1430 u SPŠ Stavební v Ostravě - Zábřehu
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    KALIBAN: Je to fakt pěkně provedené, jezdíš s ním někde na závody?
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    Na nástěnce tvořím sekci Tratě na trénink a závody, pokud máte své místo/trať, kam chodíte jezdit tak sem sní :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    link je easy... http://www.teknorc.com/
    psal jsem do RCcars docela velkou recenzi, mam ji v pdf...

    Rcc_05_11.pdf (282520 B)
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    KALIBAN: Hmm to je zajímavé - máš nějaké foto? Popř. link na ofiko stránky tekna?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    COULEEN: od tekna :)
    Funfuje to tak, ze na motoru je pridelany neco, co vypada jako hridel se spalovaku, ma to tri uchyty pro pakny a pasuje na to pastorek z nitra.
    Pruzinky jsou otoceny takze to tlaci oakny ven a maj porad kontakt a zabiraj okamzite, ale je tam nejakej lehkej prokluz.
    Mechanicka brzda je uplne stejne jako na nitri pres servo...
    Min to zere baterky, je to takovy plynulejsi, motor se min hreje a je ti prokluzem chranenej, me to hodne vyhovuje... Kdybych postavil truggynu, tak jedine takhle.
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    KALIBAN: Jak funguje ta brushless konverze (asi myšleno od Tekina?) ? Mechanická brzda to myslíš jako brzdu ze spalováka - přes servo?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Kyosho Inferno Mp9 ... 1:8 buggy...
    spalovaci
    a brushless konverze od tekna coz znamena mechanicky brzdy a stejnou spojku, jako je v nitru... tak jsem tak dumal.. kolik v tom mam penez... a kdyz jsem se jen podival kolik mam v taskach a krabickach... tak jsem se na to radsi vysral :)
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    VINCENT: není problém pište přímo tady do fóra popř. SZ, doplním.
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    Co na tu nastenku radeji napsat, co a kde jezdime bez zadnych serveru a linku a vselijakych picicundicek..
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    VINCENT: budu muset napřed spočítat, jestli se mi vyplatí to něčím nahradit ;-)
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    JENIIK: i s prijimacem? Cena?
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    VINCENT: mam to k revu, mozna bych to strelil. Mam ale trikanal...
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    COULEEN: Jsem linej a mam to na stole. Koupim v Tescu sekundak, pak si zanadavam a objednam to lepidlo :)
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    Btw: Shanim

    Vysilac a prijimac 2ch, TRA2209 nebo neco podobneho. Pokud by se Vam to nekomu valelo doma, pls posta.
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    VINCENT: A co se týče lepidla, tak já používám lepidlo na pneu :) skoro na vše. Jen extra pevné (tepelně a fyzicky namáhané) spoje řeším tímhle:

    Novato - UNITMEL® 330
    http://www.novato.cz/cz/sortiment/lepeni-a-tmeleni/produkt.html?id=1851
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    VINCENT: No tohle auto byla stavba - napřed jsem koupil ramena a šasi právě s těmi servy,následně jsem začal dokupovat další díly, až se po cca 6ti měsících objevilo komplet auto. Takže důvod je jen jeden - bylo to tam :). Navíc to auto má skoro 5kg bez baterek, takže dokud jedno neodejde, budou tam, pak asi koupím nějaké jedno silnější servo :).
    Ty pneu jsou PL Caliber VTR 4.0, používám je na ježdění po jemném štěrku, pevném povrchu (tvrdé hlíně,ne asfalt). Jinak mám ještě AKA nějaké monster jehličky a pak PL Crimefighter 40 Series na těžký terén.
    Co se týče výdrže, tak na asfaltu by asi mizely rychle, ale já jezdím už celkem dlouho a vzorek je jak vidíš cca 50%, takže jsem spokojený.
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    JENIIK: No nevím, měl jsem stock ramena a žijou dodnes. Tyhle jsem koupil na modelbazaru za "pár" korun, takže jsem je tam dal a teď se uvidí. Zrovna včera ve sněhu se mi jedno rameno vytrhlo z kamenu, po silném nárazu do zasněženého pařezu, takže uvidíme, jestli pujde jenom zašroubovat zpět, nebo je první rameno KO, co se týče výdrže, tak smekám, protože to byla fakt pecka a rameno drží je celé, jen ten šroub se vyrval.
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    COULEEN: A co ty 2 serva? Na Dirt trosku prepych, ne? Btw o techhle gumach jsem slysel, ze se celkem rychle sjizdeji.

    Ja se ted chystam zahodit zavlacky a prilepit kastli suchacema. Nemate nekdo zkusenost s lepidlama, co drzi jak zidovska vira?
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    o la la
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam