• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    proč se na hodně rc autíčkách používají takovýhle relativně škaredý kolečka místo replik originálních? v čem mají tyhle plný výhodu? pevnější/lehčí/levnější na výrobu (hodně se jich spotřebuje)/...?
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    prodavam tohle jdu na litani
    ma nekdo zajem?
    SUPER CLOD BUSTER for sale - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=oH1PddHfpNU&list=UUO8If5a0mbhHDwO4ETIJQsg&index=3
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    Nová kastle pro revíka - druhý pokus o nástřik už lepší, ale ještě je na čem pracovat.... :P

    Nová kastle e-revo
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    COULEEN: zkouším přímo support kopropo, uvidíme, co řeknou...
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    JENIIK: tak to vypadá, že nikdo nic - zkus to ještě tady:

    RC modely aut
    http://www.rcauta.net/forum/
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    Čus děcka. Nemáte někdo zkušenosti s propojením MINI-Z mr03 via USB od Ko Propro? Nějak si to nechce pokecat...
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    to mam vyresene plasti dipem - tekuta guma, muzes tim oplacat i servo, obnazeny kabely a da se to stejne jednoduse sloupnout
    byla to druha vec co jsem k mini-revu kupoval, hned po nerezovejch sroubkach :)
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    DOKIS: safra. Zkusim...

    DANII_DP: Ta vodotesnost me mrzi. Je to pro me jedna z hlavnich vyhod Reva.. krome toho, ze je prakticky neznicitelne.
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    ja doporucim jit do sidewinderu - jen ho budes muset postavit a neni vodeodolnej,motor muzes nechat

    ty traxxas regly se mi taky odporoucely, 3ks :))
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    VINCENT: Blika ta dioda normalne nebo jen sviti jen slabe? Pokud to blika slabe (tj. stridave nesviti a sviti mene, nez pri normalnim chodu), tak to casto u tohodle zarizeni znamena, ze je nekde zkrat, typicky Traxxas servo. Zkus servo odpojit a zkusit to tak.
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    problem..
    http://johnshobbyworld.com/ebay/traxxas/3370.jpg
    Mam motor+esc velineon 3m 380 a blbne. Uz jednou jsem ho reklamoval, protoze pri zatoceni servem doleva regulator prestal reagovat a rozblikal se, pri restartu se opakovalo. Reklamoval jsem servo a dozvedel jsem se, ze krome vylamanych zubu bylo nutne regulator reklamovat. Chvilku to fungovalo a ted se vse zacalo opakovat, po par metrech jizdy se rozblika transmitter i dioda na prijimaci.

    Mate nekdo zkusenosti?
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    COULEEN: Jsem presvedceny, ze je mi jasne, jak to resit, jenom mi k tomu chybi spravny kabel, takze musim koupit konektory a trochu si zapajet :-)
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    DOKIS: Napájení je nejednodušší přes balanční konektor, nemusíš v tom mini prostoru řešit 2 kablíky. Dá se přes něj i nabíjet, jelikož tam nejsou proudy než 4-5A, tak nemusíš mít strach o to zda vydrží (jezdím tak tu 1/24 naprosto bez problému). Nabíjet to jde taky, pokud nevíš můžu ti to zítra nafotit....
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    COULEEN: 1/24 se uz blizi mojemu 1/16 revu. Zkusim napred to male (a velmi levne) a pak se uvidi.
    DANII_DP: Tak uz je to (primo ten bazarovy odkaz) doma :) Jeste sehnat baterky (nebo lepe spravny konektor a udelat kabel k "velke" nabijecce) a pojedu...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    COULEEN: az o to bude mit zajem, at se ozve, bud to budu mit, nebo ne :)
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    KALIBAN: Tak jsem mluvil s kolegou a bohužel teď nemá zájem, prý pokud to bude k dispozici tak za měsíc až dva, tak by o tom uvažoval....tak kdyby si se toho náhodou nezbavil, dej vědět ;)
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    KALIBAN: OK předám info dále ;)
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    KALIBAN: až to umře, dostane to stříďák nebo hrobeček, zatím to prdím ;-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ne ale mam tam tech motoru vic kdyby ti chybelo :) takokvy ty za lahev morgana uhlikace
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    nemáte někdo doma ku prdu? Odkoupím... ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam