• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road


    Vše o RC modelech aut.



    Zájemci o společné ježdění, nechť dodají model (alespoň typ off/on road a místo výskitu - následně dodám na nástěnku)





    Toto fórum není primárně určeno k obecným dotazům ohledně RC modelů - máte-li dotazy k nabíjení, vysílači/přijímači či údržbě a koupi jiné RC techniky, než auta, prosím využijte fóra - ZDE



    rozbalit záhlaví
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KALIBAN: ja to kupoval 5 letymu decku a tomu bych do ruky traxxas nedal, ono to ma strasnou vyhodu, ze na vysilacce mas DR na plyn, tak mu to muzu spomalit

    PAPAGEORGE: treba na Axial Wraith se dela komplet kovovej upgrade, jediny co tam zustanou jsou lexanovy dily a ty fakt neznicis zadnym stylem jezdeni, pokud nebudes projizdet ohnem
    PAPAGEORGE
    PAPAGEORGE --- ---
    MADCAT: me se tyhle potvory hrozne libej, ale pri mym stylu jezdeni bych potreboval komplet kovovy i s kastli :D
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Kruci, tohle jsem neměl vidět...



    Je to sice originál Vaterra, a ještě po tuningu, ale.... slint..
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HONCKA: To vypadá v podstatě stejně, jako Feiyue Eagle 3, až na drobný detaily. Kterýžto auto si v recenzích celkem chválí, až na suchý tlumiče, auto pak trochu skáče. Ještě jsem zvažoval WLToys 12428, který je taky ze stejnýho ranku "desert buggy", což se mi celkem líbí, a který má prý některý detaily vyřešený trochu líp - myslím, že psali o nějakých převodech z kovu atd... že by jako mohlo dýl vydržet funkční, a jsou na to i díly (z číny samozřejmě).

    Samo že uvažuju o něčem levným, chtěl bych si jenom tak pojezdit, závodit mi netřeba. Krom toho když koupím jedno, hned hrozí, že budu kupovat druhý, kvůli klukovi.

    KALIBAN: Šak já si chcu hrát, tak proč ne...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADCAT: jestli chces neco levnyho, doporucuju tohle
    WLtoys K949 1/10 2.4GHz 4WD RC Climbing Short Course Truck RTR TRC-402220 - TinyDeal
    https://www.tinydeal.com/wltoys-k949-110-24ghz-4wd-rc-climbing-short-course-truck-rtr-p-151798.html
    koupil jsem to pro synka, jediny, co bych tomu vytknul jsou tlumice a ze u te 2 rychlostni prevodovky ty rychlosti nejsou moc rozdilne, ale to upravim vymenou kolecek v prevodovce, pasujou na to dily z vattery twin hammera. Chvalim dodanou rc soupravu, je na urovni cca flysky gt3b, kterou mam pro expedici.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: je to hracka, bude to uplne o nicem :)
    PAPAGEORGE
    PAPAGEORGE --- ---
    tak aspon jedna fotka ze zimniho Jestedu, popravde me to tam vic bavilo na snehu nez v lete :)

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Co si o tom myslíte?

    Desert Truggy 4 - RC modely dronů, vrtulníků, aut, letadel, tanků a hraček | RCobchod.cz
    http://www.rcobchod.cz/produkty/desert-truggy-4-P45398.html?kategorie=6431
    PETJU
    PETJU --- ---
    Kua to lita!
    RSZ
    RSZ --- ---
    MADCAT: takových baterek jsem měnil už hromadu (v hračkových kvadrokoptérách se kterými bojujeme v kanclu), když jsem tuhle brečel u číňana emailem, tak dokonce poslal 2 baterky zadax, ale i jinak to stojí pár korun. Ty nabíječky si nějak primitivně proud hlídají, nabíjím i z 2,1A tabletové nabíječky nebo powerbanky.,.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    MADCAT: Nektera PC maj klidne dvouamperove USB, takze pokud tam neni specifikace, tak jsi nic spatnyho neudelal. A hodne bych se divil, kdyby tam nebyl nabijeci svab co to hlida. Imho je to low cost smejd baterka...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    No offense. Ale 0,5 vs. 1 je dvojnasobek. To neni zanedbatelny rozdil :-) Kdyby mi nekdo pridal 500 na vyplate, asi se stestim nepotento, ale kdyby muj plat byl pouhych 500, budu za dvojnasob docela rad a bude to pro me velky rozdil v zivotni urovni.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KALIBAN: Prý je to nějaká standardní lipol baterie, akorát napevno zabudovaná, a není problém ji v případě potřeby vyměnit. Dokonce mi pán v obchodě, kde jsem to koupil (a reklamoval) říkal, co je to za kapacitu, ale zapomněl jsem to už. "Jinak než se má" myslíš jak? Jinej nabíjecí proud? V manuálu píšou buď o možnosti nabíjet z USB z PC, což je jestli se nepletu 0,5 A, anebo přímo z ovládání, kde je zespoda takovej krátkej káblík s koncovkou na nabití, ale tam proud myslím není ani uvedenej. Přišlo mně škoda si zbytečně plácat baterie z ovládání, a 1 A nebo 0,5 A, to jsem si říkal, že už nemůže tolik vadit... anebo třeba jo, že... No zkusím si někde sehnat 0,5 A síťovou nabíječku asi, ať je to bez rizika...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: ano, mohlo, nebo taky nemuselo, cert vi co v tom je za baterku... nicmene jen poznamenam, ze nabijet lipol jinak nez se ma pomerne casto konci v plamenech...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Klukovi jsem koupil 2.4 GHz micro car, a po poměrně krátké době tomu asi umřel vestavěnej li-pol akumulátor - napřed auto zlenivělo, a pak přestalo jezdit úplně. Uškodilo tomu, že jsem to nabíjel místo 0,5 A USB z PC 1 A z nabíječky na mobil? Nebo prostě smůla nebo nízká kvalita aku? Asi mi to vyreklamujou, ale abych věděl, jak se k tomu chovat příště...
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    cuz,
    dnes cca v 18:00 SEC začínají finálové jízdy 1:8 nitro buggy IFMAR Worlds v Las Vegas, zajimave to imho bude tak cca od 01:00

    rozpis rozjizdek: http://ifmar.liverc.com/results/?p=view_heat_sheet&id=402713

    live stream: http://live.liverc.com/
    PETJU
    PETJU --- ---
    Zadnej big deal. Jen lehce skubnul o obrubnik levym prednim.
    Grr!


    Uz jsem to vymenil.
    Nedela RPM vic, nez jen ramena, sakra?
    PETJU
    PETJU --- ---
    PETJU
    PETJU --- ---
    Pecka to byla asi fakt poradna, soude podle toho srotu (urvanou predni cast sasi jsem provizorne pred vyhozenim slepil) :)



    Predni RPM ramena samozrejme ok.. kdyby o ne nekdo mel zajem, nemam problem.
    PETJU
    PETJU --- ---
    Erevo zajeto.
    Az jsem skoro zapomnel, jak silene ta mala bestie lita!

    V palici se mi honi myslenka, ze poridim vetsiho brachu..

    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    PETJU: jo uz to vidim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam