• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    muhehe ...

    Axial® SCX6 Jeep® JLU Wrangler 4WD RTR
    https://www.youtube.com/watch?v=GJKvn_8bt28&t=58s
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    INSOMNIA: dobrý je použít lodní vazelínu
    Evinrude Vazelina modr� Triple-Guard Grease | Lodn� obchod.cz - LAVEX - Lod�, �luny a motory nejen pro ryb��e
    https://www.lodniobchod.cz/lode-cluny/vazeliny/evinrude-vazelina-modra-triple-guard-grease.html
    BODY
    BODY --- ---
    INSOMNIA: myslim, ze to moc poresit nejde, takze parkrat rocne holt komplet rosborka sborka a vymena vyjetejch lozisek.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    BODY: resis nejak tu vodotesnost jeste? Snazim se to moc netopit , ale po uroven spodniho deklu s tim normalne brodim a rad bych klidne vic, pokud mozno :)
    BODY
    BODY --- ---
    INSOMNIA: Mam v TRX4 stejnej motor a spokojenost, i v nizkejch otackach to daleko predci puvodni motor, ikdyz jsem to uplne puvodne menil hlavne kvuli vodotesnosti.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    HONCKA: Co jsem koukal, tak lidi do toho davaji Fusion 1800kv nebo Axe s otackama od 2100kv do 3300kv.

    Nebude tak pomaly jako Fusion, ale porad dost pomaly na crawling a hlvne silny. Vyhoda je, ze to i dost pojede, kdyz bude potreba.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    INSOMNIA: ten motor nevim jestli nebude moc, má cca 2x tolik otáček co stock
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    INSOMNIA: Vzal jsem Savox 2210SG
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Tak uz v tom litan :) lrojde mi, ze zakladni motor je nic moc. Vybral jsem Xerun Ace combo 540 2800kv. Zaroven bych rad lepsi servo, protoze to zakladni je slaby a nekdy proste nehne kolama - nejaky doporuceni?
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    SCHEEZE: No uz premyslim, zda nevzit brushless motor :) koupil jsem to TRX4 Bronco 2021
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    INSOMNIA: nemyslim si :-D Casem se to dorovna. To co na heli platis za nahradni dily, tady budes davat do vylepseni nebo dalsich modelu :-D
    PETJU
    PETJU --- ---
    PREDSEDA: Nejakou ponorku bych chtel :))
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    PETJU: Je něco co nemáš???
    STB23
    STB23 --- ---
    Neválej se doma někomu zbytečně díly na tohoto krasavce? Kyosho mini Inferno

    PETJU
    PETJU --- ---
    INSOMNIA: Erevo je naprosto skvely auto, muzu jen a jen doporucit. Ja si k nemu pak poridil Cobru od Serpent, ale to uz je uplne jina liga, s tim se neda jezdit vsude mimo trate. Erevo projede vsechno, jen se docela dost zveda na zadni, ale da se na to zvyknout. Dulezity je to spravne obout - defaultni obuti neni nic extra. Kazdopadne brushless erevo ANO!
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    KALIBAN: Neco jako Summit nebo Erevo premyslim, ze bych poridil jako druhy auto, kdyz me ty expedice/crawlery moc nechytnou a abych mohl jezdit i se synem pripadne.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    INSOMNIA: ja obecne sem mel s traxxasem super zkusenosti celou dobu a prijde mi, ze to je dobrej level

    ted na tom fb marketu prodava nejaka pani summita asi za osm? bez reglu a vysilacky, ale to uz je asi moc veliky ne?
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Premyslim jeste o TRX4 Bronco 2021. Co myslite?
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: anebo King of Hammers a Ultra4 káry... to jsem si musel postavit ;)
    King of the Hammers 2018 | Race Day
    https://youtu.be/GSwPeM_YWOw?t=896
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KALIBAN: Zrovna jsem něco podobnýho chtěl taky říct! :-) Takový nějaký video potřebuje občas vidět člověk, kterej jinak čas od času uvažuje, že by všechny ty krámy nejradši prodal, páč na to stejně nemá čas. Tohle je aspoň trochu motivující. Jo, a ten formát se mi taky líbí!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam