• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYMILITARY ANALYTICKA FOTOGRAFIE, aneb poznejme z jedne fotky co nejvic.
    nebude se jednat o tipovaci klob, ale o hru kde se ukaze fotka krajiny/objektu a skupina prispevatelu se vzajemnou diskuzi a uvahama pokusi o objektu na fotografii vytvorit co nejkomplexsnejsi informaci
    rozbalit záhlaví
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    EL_CHUPAKABRA: ok, dik!
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    DOTCOM: Je to voják Wehrmachtu. Podle černý blůzy a lebek na klopách příslušník panzerwaffe, t.j. tankového vojska. S hodností si moc nevím rady. Kdyby to byl příslušník mužstva, měly by mít černou barvu, max s bílym lemem. Kdyby důstojník tak byly stříbrný se vzorem. Snad se najde nějakej odborník co ti poradí ;)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    zdravim, prochazel jsem rodinej archiv manzelciny rodiny a narazil na tohodle bratrance z tretiho kolene. Tak bych se chtel zeptat co to je za uniformu, sam nejsem schopnej identifikovat ani jaka je to armada (byl ze sudet takze moznosti je vic). budu vdecnej za kazdej hint

    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Pokud byste nekdo byli schopni dohledat jakekoliv detaily k teto kamuflazi, idealne i s nejakym lepsim obrazkem, byl bych moc vdecny.
    Udajne jde o Srilankse SF, co se tyce zbrani, tak to mozne je (jak MP5, tak Type 56-2 Srilancani ve vyzbroji maji), ale ze jde skutecne o Srilancany nemam jinak potvrzene...

    MICHALO
    MICHALO --- ---
    Řekl bych že tohle asi patří sem:
    ANALÝZA: Podrobně o "fotografii sestřelu MH17 stíhačkou" - Neviditelný pes
    http://neviditelnypes.lidovky.cz/...stihackou-pdl-/p_zahranici.aspx?c=A141121_173413_p_zahranici_wag
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    ANARCHY: Díky - v jiném kubu se taky shodli, že půjde o zu-23
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Ale teda to, ze je to opravdu ZU-23-2 nedokazu rozhodne rict s jistotou, jen mi to prijde jako nejpravdepodobnejsi varianta...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Takhle se treba taha za nakladakem 2S12

    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANARCHY: Navic kdyz se podivas na tvar te plachty, tak je pozprohybana, takze pod ni nejspis neni vcelku rovny ochranny stit kanonu s rovnymi okraji, ale spis nejaka nerovna konstrukce jako treba zamerovac a jeho kryt na ZU-23-2.

    Tezky minomet to temer jiste nebude, protoze ten se vetsinou taha za hlaven, protoze vzadu ma zvednutou tezkou pancerovou desku, a hlaven by to jeste dal prevazovala dozadu, jedina vyjimka co mne napada je 2B9 Vasilek, ale na toho mi to nesedi proporcema a velikosti...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ZEPHEER: Na M-42 to ma podle mne prilis mala kola, navic to je prece jen uz muzealni kousek, ktery by se asi jen tezko nekde vyskytoval ve vetsich poctech v bojeschopnem stavu...

    Podle mne to je spis ZU-23-2, ten potah na hlavni je zretelne sirsi nez vyssi a tedy mi to evokuje spis dvouhlavnovou zbran.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Mám tady něco, co bych chtěl zjistit, co to je. Mohl by mi říct, co to asi táhnou ty Ukrajinské "sanitky"
    Já to odhaduji na M-42 ráže 45mm, jiní lidé říkají´, že by mohlo jít o těžké minomety.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    SPECZ: no... nebylo by to poprve co by se slo vysvetlovat na bisku :D
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    radši ne, náhodou někdo dobře tipne scénář a pak bude obviněnej z přípravy útoku :-)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    btw schavle, skusme predpovedet teroristicky cin na olimipade v soci:)
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    iL2 simulátor mě to naučil.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    WACLOSH: Nehraješ ty letadla? :)
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    _OZZY_: něco ohledně 37 a 45mm yaků by nebylo?
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    _OZZY_: žerůůůů
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    EL_CHUPAKABRA: "itz diz" se mi libi, to asi zacnu pouzivat (pri vhodne prilezitosti) jako odpoved nasim indickym testerum...
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    GANBOY: no no, its dzis
    Modern Firearms - USAS-12
    http://world.guns.ru/shotgun/skor/usas-12-e.html
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ANARCHY: druha rada, sedma z prava... to je nejakej brokovej klon ar15?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam