• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Asi platí verze a), bohužel :( Pokud ty dropy nebudou, tak snad budou nějak hezky fungovat další hry. Ale nenapadá mě, který tam dodaj... :/ (edit: jsem nesoustředěnej a neumim číst :D)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: ja to pozorne sleduju..ted je otazka, jak se vyvine ta dota..
    a)dalsi karta pri nakupu za $9 ve storu..spatny, nakupuju karticky
    b)po nakupu ve storu to dropne tech 5 kousku co ma..vyckavam

    kazdopadne to zatim vypada, ze dropy se obnovovat nebudou..
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Jo a BTW, jen ať kartičky jdou pěkně dolů. Pak si alespoň nakraftíme badge za levno :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Já sem si právě pro jistotu jednu nechal. Ale měl jsem ji prodat za ty 2€, dokud to šlo. Za 30 centů si ji teď nechám a uvidim, jak se to pohne.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: pozvanek uz je na marketu opravdu hodne, takze se cena hybe velmi pomalu, kdyz pripocitas 15% valve dan..ja uz to vzdal
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: teď už je to out... doporučuju prodat co zbylo, protože jestli se večer vypustí další vlna, tak pude zas všechno dolu...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Jasný, díky :) A má smysl se tim zase zabejvat, nebo už je to ztracený?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: jen pozvanky jsem nakupoval a znovu prodaval, tam se to slusne hybalo, karty jdou zatim stale dolu..
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Takže jsi nakupoval karty a zase je prodával? Mně všechno hodilo tak 18€. Ale nic jsem právě zpětně nenakupoval.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    takze zde vyseledek tradingu s kartickami za posledni 2 dny, 37 prodeju, 51 kousku (nutno odecist pocatecnich 5..pricist 2 za klic v dote a jeste sem z toho vytahl 4 mensi hry :)



    premyslim, zda uz je cas nakupovat karticky..jsou nejake naznaky od valvaku, ze dalsi dropy nebudou, ale bude mrte dalsich her..
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    REVANREDEEMED: padaji i duplicitni karticky...a pada ti max. tolik, kolik mas uvedeno u jednotlivych her na strance badges..cili treba 3 u don't starve(klidne muzes dostat 3 stejny ;) ..atp
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    padá kartička, i když už tu samou máte, nebo ji musíte nejdřív střelit?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: 7! :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    tak invity jsou passe, valve odeslalo dalsich 50ooo kousku, nastesti sem u toho sedel a stihl jeste se ziskem rozprodat, zdalipak se to jeste rozjede? :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    RENDORF: mělo by to padat všem co sou v betě STC, grupa se joinovala jen pro rozeslání pozvánek.... a stačí mít zapnutou hru, klidně můžeš mít alt-tabnuto...
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    Ty kartičky padají jenom těm co jsou v té grupě nebo všem (ale ti co tam nejsou nemůžou tradovat) ?
    A padá to při hře nebo stačí být v "menu" ?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHARINGAN: Jojo, byla nová vlna. Prodává se jich teď trojnásobek.
    FAJL: Já nechal dneska porůznu puštěný TF2, HL2 a Portal2 a naskákalo mi maximum kartiček. Za vydělaný prachy sem si koupil CS:GO, který snad ještě něco vydělá. Dota 2 mi zatím nic nehodila, protože jsem si v ní nikdy nic nekoupil. To platí taky pro TF2. Pokud jste ho neměli koupený před tím, než byl free2play, nebo si tam nikdy nic nekoupili, taky to nehodí kartičky, jako Dota.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: damn... to se musela rozeslat nová vlna... jeden sem nezvládnul prodat bohužel :(
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Je zajímavý sledovat vývoj cen invitů. Před chvílí 0,50€ a teď už zase 0,80€. To je jak obchodování na burze :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: myslim ze ne, v minulosti ho vzdy na marketu meli levneji nez u nas, takze predpokladam, ze to nekde v argentine nebo rusku maji levneji..
    tusim jsem to kupoval za mene nez 2 eura asi pred 14ti dny..
    obecne to asi casem vyroste, ale..komu se chce cekat tydny az mesice na minizisky :)

    jinak jsem prave prodal posledni karty z cs:go
    a nezbyva mi nez cekat, zda se rozjede dota2 :)
    TOMAS3333: nice :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    tak nakoniec som level 6, woo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam