• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: jo tak..zajimava otazka..
    kazdopadne rusove uz objevili, ze kdyz simulujes appid u hry, kterou nemas, tak to dropuje karticky, co na to rict..
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: když to koupíš tak určitě, ale on se ptal na free weekend... a to nevim
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    RENDORF:
    Counter-Strike: Global Offensive
    Don't Starve
    Dota 2
    Half-Life 2
    Portal 2
    Team Fortress 2
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw kde je ten seznam her, co z nich padají kartičky? :) sorry za retardované otázky
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    PRAASHEK: jen komunitni mapy, ale cs:go dropuje vpoho, sem hru koupil az po zacatku akce a normalne dropovalo..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHARINGAN: v CS:GO jde něco kupovat? :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    REVANREDEEMED: nevim jak CS:GO, ale Dota ti nebude dávat kartičky, pokud sis v ní nic nekoupil... stejně tak TF2... sledujte auditko, všechno se tady nebo vedle už probíralo :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: Borderlands z toho asi nejpravděpodobnější... L4D bude určitě a jako první se podle mě začnou přidávat indies a menší studia... Killing Floor, Bastion apod. :) větší publisheři budou chtít zisky z příjmů, takže to neprojde... indie studia budou rádi za promo, takže těch bude dost :)
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    zobrazujou se vám v jméno/badges všechny hry, co mají kartičky? Mně to ukazuje jen Don't Starve a Portal? Dotu vlastnim, ale stejně tam není...a jinde se mi to najít nepodařilo. Funguje CS:GO víkend na kartičky?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    TAP: za čas... stačí idlovat
    TAP
    TAP --- ---
    chápu to tak, že karty padaj čistě po odehranym čase? nebo jsou to nějaký achievementy?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Jaký tipujete další sady karet?
    Borderlands?
    Grimrock?
    Deus Ex?
    HL2 epizody?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: A vykraftěný věci pak ještě prodáme :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    pokud se chcete podivat na dotu, nahradte me jmeno svym..ja tam mam 0 drops remaining..
    Steam Community :: Steam Badges :: Dota 2
    http://steamcommunity.com/id/lepik1938/gamecards/570
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Asi platí verze a), bohužel :( Pokud ty dropy nebudou, tak snad budou nějak hezky fungovat další hry. Ale nenapadá mě, který tam dodaj... :/ (edit: jsem nesoustředěnej a neumim číst :D)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: ja to pozorne sleduju..ted je otazka, jak se vyvine ta dota..
    a)dalsi karta pri nakupu za $9 ve storu..spatny, nakupuju karticky
    b)po nakupu ve storu to dropne tech 5 kousku co ma..vyckavam

    kazdopadne to zatim vypada, ze dropy se obnovovat nebudou..
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Jo a BTW, jen ať kartičky jdou pěkně dolů. Pak si alespoň nakraftíme badge za levno :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Já sem si právě pro jistotu jednu nechal. Ale měl jsem ji prodat za ty 2€, dokud to šlo. Za 30 centů si ji teď nechám a uvidim, jak se to pohne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam