• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    FAJL: zatim ta tendece klesajici je..
    ale zas na druhou stranu to zrovna od vcerejska kleslo maximalne o 0.1 az 0.2 eura..a hodne cen stagnuje na stejne hodnote..cili vetsi pokles cekam nejdriv v pondeli, kdy mozna zapnout novy profil a dropy vsem :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    FAJL: Předevčírem sem karty prodával za 0,60-1,20€. Teď už to asi uplně nemá cenu. Možná ještě bude zajímavý prodávat to, co se vykraftuje (smajlíci, wallpapery).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kdybych to tu mel booknuty, tak dam unbook!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    unbook
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    bohuzel pro nas to druhy
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    _LEPIK_: tak je neco za velikost collection nebo se musej ty hry hrat - a to jeste konkretni jmenovany? :o
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    LET_ME_BE: presne tak..

    The Steam Level is a quick way for users to see how much someone has invested in their Steam account, and how valuable that user is to the rest of the Steam Community.

    cili klasika, kazdej investuje dle chuti/zajmu/zainteresovanosti :)
    ja s tim castecne nesouhlasim, takze do toho nesypu penize(naopak sem z toho docela slusnou castku vytahl), ale bavi mne trading, takze uz sem si vytradoval par desitek karticek zdarma, no..

    RENDORF: po dodelani badge se zadny drop nemeni :)
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    LET_ME_BE: Jo, to mi taky trochu uniká. Leda by předpokládali, že to budou harvit všichni, ale jen polovina z nich si bude chtít udělat badge. Anebo si sběratelé budou muset "přikoupit" drop každé další karty za 9$ (k tomu nejradši bych řekl neco hodně sprostýho ...).
    LET_ME_BE: Na každej level je prý zvlášť drop (když si uděláš badge, tak na hru dostaneš znovu polovinu karet z dropu.
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    LET_ME_BE: ono to celý nebude asi jenom o tom, vše splnit během krátký doby. Myslim, že s timhle systémem cílej dlouhodoběji a asi se budou snažit přiblížit Steam Xbox Live fíčuře... Za achievementy se tam dostává nějaký skóre, za který si můžeš pořídit hry/dlčka nevim přesně a snad i tvůj profil nějak vylepšuješ.. Jak ale naznačuješ, bez marketu a tradů se neobejdem, pokud to budem chtít sbírat.. V budoucnu bude určitě víc her s tímhle systémem, takže víc karet ze základních dropů a pokud se rozhodneš sbírat třeba jenom u pěti her z 50, tak máš zas větší šanci povyměňovat karty z těch zbývajících 45 her. Uvidíme...
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    LKNFYI: No, on je spis docela problem ze kdyz chces dostat badge treba na paty level tak potrebuje svoje dropy a dropy od 9 dalsich lidi :-)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    Jinak mam 2x tyhle kartičky a rád bych je vyměnil za karty hlavně z CSGO, HL2 nebo Portal 2:
    - Medic (TF2)
    - Demoman (TF2)

    Mohu se zbavit i dalších TF2 karet za něco, co bych chtěl sesbírat dřív:
    - Spy, Soldier, Medic, Demoman
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    LET_ME_BE: chytit nás závysláky pod krkem ještě víc a donutit nás to dokoupit.. však přece půl eura na kartu není tak moc že :D myslim, nebo spíš doufam, že s každou sadou nových karet (a her) přibudou i další dropy i u těch her, kde už teď třeba nejsou.
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    Hmm, zatim ten system nedava moc smysl. Kdyz kazdy dostane jenom 50% karet a kazda badge ma nevim kolik levelu (na kazdy level potrebujes plnou sadu), tak mi dost unika pointa.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    da se samozrejme menit..jinak mam uz desitky karticek, takze pokud neco chcete vymenit, zkuste mne :)
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    vali se mi tady par ne-steam veci:

    Diablo 3 Guest Pass:
    YGK7P4-6TEJ-KXFN4J-DEJD-HTF7PF

    World of Warcraft Guest Pass
    VYDJFJ-VBGC-TH492W-HH2R-2DFN7E

    Starcraft II Guest Pass
    HTJVGT-TMJ6-MDHEZV-YVG8-KF974V
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    RENDORF: Mrkni do trade fora
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    Dotaz: Ty kartičky se dají jenom prodat/koupit ? To se nedá s někým jenom vyměnit kus za kus ?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    GULAZ: Tak jestli hodíš. :D
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    _LEPIK_: Tyvole, já to snad nakonec budu chtít taky :D
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    GULAZ: ja by som si prosil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam