• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Potřebuju nějak sehnat 400xp do příštích dropů :) Nechtěj se mi dělat 4x badge :(
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    FAJL: proste pokud jsi level 10+, tak ti misto normalnich karet obcas dropne foil..z mych 10+ znamych padly zhruba polovine..
    pokud ti to pise, ze uz ti dalsi dropy nezbyvaji, tak tio na dalsi zatim nevypada, ale budou nove hry, kde uz ti (a vsem na 10+levelu) mohou padnout foily..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já jsem parní level tři a včera už mi nic nepadalo z portalu zwo
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    FAJL: Nene, už nedostaneš nic. Ten překlad je vtipnej :)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    DARKREIDER: poslano

    N0NECZ: potvrd friendship na steamu a poslu..
    BOD
    BOD --- ---
    mě by zajímalo, jestli mi csgo dropne když mám badge na 5 lvl (max)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: tak to tam bylo vzdy, jen to teda prvni dny valvaci moderovali a banovali..
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Všichni děsně spamujou a žebraj. Neuvěřitelný.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: co se tam deje? :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Byli jste někdo dneska na chatu v grupě: http://steamcommunity.com/groups/tradingcards ?
    Rozhodně doporučuju! :D
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: to uz asi jo..
    dost casto tfkovy karticky kupuju kolem 0.1 e, coz si myslim, ze bude brzo realna hodnota :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    mě už tam ležej jen poslední dva medici za 0,58€, který už mi asi navždy zůstanou :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: joa vcera jsem g-many prodaval v noci za 0.75..coz jde (obecne byly v noci dobry ceny, se mi prodala spousta veci, ktere uz jsem necekal, ze se prodaji :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: no prvni den byly ty castky masivni, ted to ale osciluje max +- 0.1eura, coz je pomerne prekvapive..
    a l4d set rozhodne :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: no neni to úplně zlý jak to bude jestli budou další dropy, ale i tak... g-many sme prodávali po euru :) já doufám že udělaj L4D1 set, ten bych si klidně sestavil :)
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: no bezvyznamny mi prijdou jen tfkovy, cili kolem 0.3 eura, zbytek je od 0.5 do eura, to imo neni spatny..a celkem to drzi..
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: jj to určitě... tak normální karty už se prodávaj za bezvýznamný částky a pokud se bude opakovat drop tak to půjde do řiti úplně... takže pudu jen po foilech... a imo teda neudělaj ten samej drop, jen udělaj Series 2 - stejný hry, jiný obrázky
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    SHARINGAN: to je fakt, to byl moc peknej win..no ja to myslim spis pro priste, ze jak se objevi novy dropy (at jiz u stavajicich nebo novych her), asi by stalo za to sehnat tech 22xp :)
    spis teda u novych her, pokud by se objevily dropy u stavajicich, tak by sla cena asi dost dolu..
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    _LEPIK_: dík za info, vrátim se zpátky v čase a udělám to ! to že foily padaj od desítky sem zjistil pozdě a už sem měl většinu karet prodáno, takže sem se na to vykašlal... beztak by mi foil nepadl, ten den jsem virus štěstí vyplejtval na steamgifts :)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    FAJL: tady si počti: http://steamcommunity.com/groups/tradingcards/discussions/1/828939163665337613/

    "Achievement Showcase is not selectable
    There's an issue where this showcase is not available for some users. We're still investigating it."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam